God of War: Ragnarok | Playstation Showcase 2021

Spojleri za trejler :smiley:

image

Ovo je, mozda, i najvaznija vest. God of War ne bi bio to sto jeste (najbolja igra svih vremena, naravno) da nije najboljeg sountracka, i Bear se vraca da zavrsi posao.

1 Like

Kad god čujem onaj muŔki hor naježim se. Taj lajtmotiv daje celoj igri dodatnu notu emocionalne težine.

1 Like

Ne znam jel neko negde spomenuo ali sa ovim delom se zavrsava ova prica, i od sada nece biti trilogije nego duologija. I navodno you cant put a ragnarok in the name and not having a ragnarok. Bice belaja. Nemojte zaboraviti mural sa kraja keca

Edit: da potkrepim

ā€œYou canā€™t call the game God of War Ragnarok and not have Ragnarok happen in the game. Weā€™re gonna cap off the Norse series with it.ā€ - God of War Ragnarok director Eric Williams

2 Likes

Spominjali su da imaju materijala za 5-6 nastavaka, ne znam zasto su presli sada na ā€œduologijeā€ ali stagod, to bi ionako tek za 5-6 godina izaslo i to je daleka buducnost. Mitologija pruza malo materijala da se nastavi i nakon Ragnaroka (neki od Bogova ce preziveti u novom svetu), imaju i umetnicku slobodu da oblikuju kako hoce, ali verovatno imaju na umu neki novi panteon, ili neku sasvim drugu igru na kojoj trenutno radi Barlog i onako nam je cudno to ispricao. Erik eksplicitno kaze ā€œnorse seriesā€, sto znaci da sigurno nisu doneli definitivnu odluku da odbace GoW. Steta, ali necu da se zalim, prosle godine Valhala, izlazi i Hellblade 2ā€¦

Bilo je egipcana na muralima u kecu, tako da, as far as im concerned, mogu da pakuju prnje. Jos ako atreusa ne puste na granici zato sto nije vakcinisan, sreci nikad kraja @iKaran

4 Likes

Na kraju prethodnog dela je takođe bilo da Kratos gine od strane World Serpent ako se ne varam. Neka velika zmija je bila na slici. Ne deluje mi da će on nastradati u ovom delu, ali nikad se ne zna. Možda nastave priču sa Atreusom u daljim igrama gde će on da izraste u Bad Ass Boga kao Kratos.

1 Like

Ne vjerujem. World serpent je prema mitologiji Lokijev (Atreusov) sin, pa joj Kratos dodje tehnički deda. Takodje, ona se prema mitologiji bori protiv Thora, i samim tim je na njihovoj strani, buduci da im je Thor vjerovatno neprijatelj. O tome je bilo rijeci i u prvoj igri, kada je Atreus pitao otkud to da je zmija u Midgardu, a Mimir je rekao da je Thor toliko jako udario zmiju da ju je vratio u proslost.

Mene je brinulo da ne oduze sa radnjom, pa da bude tipa u ovoj igri samo Thor, pa Odin tek u nekoj narednoj. Dobro je sto ce ih ubaciti sve sada odjednom.

Ragnarok podrazumijeva sveopstu borbu svih bogova, odnosno Thor Vs zmija, Odin Vs vuk Fenrir itd. Prema mitologiji, Loki je jedan od rijetkih koji je prezivio Ragnarok. Bice tu i onih vatrenih dzinova sto dolaze iz pakla, samo da sve to fino ukomponuju. Uglavnom, ocekuje se da Atreus (odnosno Loki) odigra kljucnu ulogu u Ragnaroku, buduci da ga je on i izvazvao na odredjeni nacin.

2 Likes

To sve stoji, sada je pitanje samo koliko su imali u planu da se tačno drže deÅ”avanja i mitologije u Ragnaroku. Ta slika mi je baÅ” ostala u glavi sa zmijom. Biće haosa svakako.

Kratosa su ubili vise puta, tako da mislim da ce ga ovaj put zaobici. Ja bih, naravno, da Atreus razduzi kasiku (ako vec neko mora). :smiley:

2 Likes

Pre ce Kratos, taman mali da nastavi father killing tradiciju. :rofl:

Da li je Thor predebeo, pitaju se milenijalski ekspertiā€¦ :thinking:

Malo deblji od bro thora iz mcu :joy:

Da, malo, navodno weight lifteri kazu da je debljina jako vazna i da bi ovaj bio jaci od ā€œmanekenaā€ iz MCU.

Konacno mogu da kazem devojci da nisam debeo nego da sam kao Thor :joy:

9 Likes

Živimo u svetu gde ljudi misle da ono Å”to vide u Marvel filmovima i stripovima jedina ispravna ā€œverzijaā€ iil interpretacija.

Pray Kimmy Schmidt GIF by Demic

Nazalost. Mogu da se kladim da od 100% ljudi koji nisu kupili Avengers igru a vole MCU, barem 40% nije kupilo zato sto ne lice na downey-a ruffala, evansa etc

Ne moras da se kladis. Pogodio si.
Citao sam clanak da je dobila neke lose ocene samo zbog toga. Kao i da pripisuju losije rezultate bas tome.
Da igraci ne mogi da se povezu sa svojim omiljenim likovima posto ih zamisljaju onako kako su ih videli u filmu.
Tako da nije sprdnja igra je stradala zbog toga.

A i sama igra prsti od kvaliteta. :rofl:

Sad ce biti najveca fora da witcher 4 failuje jer Geralt ne lici na Cavill-ašŸ˜‚

3 Likes