God of War: Ragnarok | Playstation Showcase 2021

Nedavno sam igrao GOW 2018 po prvi put posle mnogo mnogo gledanja klipova po yt u proteklih par godina. Nisam imao PS4 i mislim da mi je jedan od razloga da ga kupim pre koji mesec bio baš GOW.

Posle priče isto išao na 100% i platinum trofej, medjutim morao sam da se spustim na easy za Sigrun. Iskreno mislim da čak ni spuštanje difficulty nije bio presudan faktor što sam je ubio, nego mi se posrećilo. Našao se na pravom mestu u pravom momentu :joy:

Nadam se da će i u Ragnarok-u da bude nekih ovako zanimljivih izazova pošto sam u ovome baš uživao.

1 Like

Mislim da ni Cory Balrog drugacije nije ubio tu valkiru

2 Likes

https://reboot.hr/god-of-war-ragnarok-bit-ce-lokaliziran-na-hrvatski-jezik/

:+1:

3 Likes

ti i 13 Hrvata likes this :joy:

9 Likes

Morat cemo pohrlit k hramu divova, decko

9 Likes

6 Likes

Hodajuca Krepalina, Kompici, Zlocesti Kemicar? Ovo je neka sprdnja ili su stvarno ovako retardirani naslovi na HR? :rofl:

Mislim da je ime za Westworld hint da je verovatno sprdnja, ali… Kad vidim kako prevode i kod nas imena filmova, ništa me ne čudi.

2 Likes

Ali Djecak i njegov djed pa ko je ovo smislio :rofl:

Imaju i Prison Break - Zakon brace :joy::joy:

B92: God of War: Ragnarök stiže, ali moraćemo još da se strpimo God of War: Ragnarök stiže, ali moraćemo još da se strpimo - B92

Pa šta kažu kad stiže, da ne klikćem? Kretenski naslov…

1 Like

Ja sam nazalost kliknuo, pored naslova i clanak je kretenski.

Barlog zamolio za strpljenje u tvitu.

Sta sve nece zvati “vest” u ovo susno letnje dobra.

A Balog obozava da kuka, izvinjavao bi se svakih nedelju dana da neko to hoce da objavljuje stalno :smiley:

Prebacili za 2023 .
Ja kontam najranije proleće .

Kako sušno izašao sunbreak :smiley:

Ako nije zvanično saopštenje, može biti svašta. Tumačenje tvita može ovako i onako. Kontam novembar.

Barlog može da kuka koliko god hoće, njemu je opravdano s obzirom kakvu igretinu je čovek napravio od poslednjeg GoW i kakav rizik je preuzeo za takvu skretnicu u serijalu :smiley: On je perfekcionista i mogu da zamislim samo koliko im fanovi dišu za vrat i smaraju za release date pogotovo kad na svakih par meseci moraju da se izvinjavaju i traže još vremena (što realno i ne moraju da rade) ali svi znamo i kakvi su sony fanbojevi kad počnu da prete smrću zaposlenima i ljudima koji daju glasove jer ne vole njihovog lika (khm, TLoU2 Abby…) :joy:

3 Likes

3 posts were split to a new topic: God of War Ragnarok izlazi 9. novembra