Glasine, rumori, rekla-kazala priče iz gejming sveta

Developing story

Gde li su sada silni članci o lošem menadžmentu Sony studija? :thinking:

Nemoj, nedelja je :joy::joy::joy:

2 Likes

pa bice kad ms bude 6x vise konzola prodavao.

drugo zar ovo zapravo nije primer dobrog menadzmenta, kolaboracije internuh studija, i internih procesa koji su efikasni i ne pustaju svakakvo djubre tek da se kaze ima igara.

nerazumem.gif i besmislen komentar…

1 Like

To mu dođe otprilike: Soni nešto zasere - “kad Xbox bude prodavao više konzola, možemo da pričamo.”

Microsoft nešto zasere - “kad Xbox bude prodavao više konzola, možemo da pričamo.” :joy:

2 Likes

Snapdragon ručna konzola? Qualcomm navodno u pregovorima sa gigantima Snapdragon ručna konzola? Qualcomm navodno u pregovorima sa gigantima - Benchmark
via SQUID App https://squidapp.page.link/GtEb
Kakva je ovo Televisa presenta

1 Like

*pretends to be shocked


4 Likes

I potvrdjeno. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Ne sviđa mi se reč remaster. Toj igri treba jedan remake da izgleda kao dvojka. Kao što je TLoU odrađen. (iako za tu igru nije bilo preke potrebe za remake kao što ovde jeste)
Ovo me plaši da će da bude kao ona tužna gta remaster trilogija. Tj ono nije ni tužno, ono je očaj živi.

2 Likes

Koliko sam ja razumeo po raznoraznim leakovima prebacuju RDR1 u endzin od dvojke. Ali to su samo glasine. :thinking: Ni mene ne interesuje obicni remaster.

1 Like

Znaci 30 fps na konzolama :crazy_face:

To mi zvuči kao prevelik effort u datom trenutku obzirom da su full fokusirani na razvoj GTA6. Verujem da je remaster u pitanju.

1 Like

Sta god da je, igracemo :smiley:

1 Like

Remaster bukvalno imate ako pokrenete x360 verziju. Ispeglana, zategnuta ali je i dalje remaster. Ako je verovati da su ta dva leakovana screenshota jezera i prirode oko armadilla prava, onda nas ceka kec u engine-u dvojke.na jednom screenshotu se vidi lisica pa su ljudi analizirali krzno i dosli do zakljucka da je engine dvojke.

1 Like

Koji screenshot?!? :smiley: Nisam u toku