Glasine, rumori, rekla-kazala priče iz gejming sveta

1 Like

ako zanima nekog, mada nigde ne videh taj gameplay kako navode, sve sami cinematics

1 Like

Ne znam da li ovoj temi pripada, ali me zanima da li se ikada neko pitao zasto zvanicni reseller-i za PlayStation konzole u Srbiji prodaju EU ili bolje receno UK versije igara?
Srbija ima zvanicni support za Sony-jev “hardware”, ali nema support za software-sku stranu, online PSN store i prodaju igara.
Skorije sam citao o problemu u kom je hrvatski PSN trenutno zbog prelaska iz Kune u Evro, gde Sony idalje nije odredio cene igara u Evrima (jer pretpostavljam da Hrvatsku ne mogu bas da uporede sa npr. Nemackom, a cene moraju biti manje vise slicne) i samim tim je trenutno blokiran bilo kakav vid placanja, sem placanja gift hrvatskim karticama :clown_face:
A takodje sam procitao da je Sonyjev zvanicni odgovor za Srbiju bio “Kupujte UK PSN dopune”. Pa me zanima da li je to razlog sto prodavnice poput Games-a, Gigatrona, Games Centra i ostale prodaju UK versije PSN Wallet dopune, PS Plus-a i generalno igara jos od doba PS3 konzole. Ili je to zato sto i Srbija zvanicno koristi PEGI Sistem rejtovanja igara?

Izgleda da je KOTOR remake za PS5 otkazan :woman_shrugging:t2:

Ne secam se da je uopste bio u planu… Zasto otkazan??

Bio je najavljen kao eksluziva, pre dve godine:

Mislim da je Aspyre studio radio ma tome, onda se ispostavilo da igra ne ide nigde, priča se da je vizija koju su obećali za igru i ono na čemu rade: oko i dupe, pa je igru preuzeo drugi studio (ne mogu da se setim imena). Juče je Jeff Grubb izjavio da je pitanje da li će se igra uopšte ikada pojaviti :woman_shrugging:t2:.

1 Like

I ja sam previdio da je prošao 17. maj a od najave GTA VI ništa… :roll_eyes:

  1. Maj da ali samo nisu rekli koje godine. :d

1 Like

Ah da, napokon da mi se ostvari san da gledam Luka Skajvokera kako se penje na toranj da otkrije dio mape :heart:

4 Likes

Open World :sob:

Ako bude kao Divison 2, ko bog :achievment:

1 Like

7 Likes

7 Likes

I koštaće 15ak dolara doplate ili da se striktno kupi nova deluxe verzija :joy: Jbt igra izgleda bolje od pola next gen igara, ne kontam šta tačno žele da dorađuju ali apsolutno me ne čudi. Prešaltaće ga za Pc u nekom trenu pa ajde update za sve

Native PS5 verzija, kao i PC verzija. Očigledno im prolazi ako masa kupuje.

1 Like

Soni propo.


Ja mislim da će ta igra da failuje. Bar po meni nema potrebe za njom. Bolje resurse da su uložili u neki nastavak Uncharteda, TLoU3 ili nešto treće. Ovako ćemo da dobijemo Division u Last of us univerzumu.

Pa mozda, ne znam. Ja sam generalno zainteresovan jer je Factions u prvom delu bio baš solidan taktički shooter. Onako spor i metodičan, prilično atipičan u ono vreme kada je COD carovao zanrom. Ali izgleda da nešto ne paše kada taj mali mod pokušaju da prebace u neki veći expirience. :man_shrugging:t4:

1 Like