Glasine, rumori, rekla-kazala priče iz gejming sveta

Definitivno podseća na RDR2 svet.

Ako ga odrade kao Trilogy neka hvala. Nadam se da su izvukli pouke.

To nije radio konkretno Rockstar nego neki mobile development team (Grove Street Games) za njih i naravno ispalo je kako je ispalo…

Ja se samo nadam da ovaj remaster neće značiti da od GTA VI nema ništa ni naredne godine, već da će release biti tek 2025…

1 Like

Ako si se nadao GTA6 u 2024 onda si se zeznuo. Nevezano za sve ostalo. To nece izaci jos 2-3god minimum.

Nadao sam se makar najavi u 2024. Pa da izađe u prvoj polovini 2025. A sa ovim remasterom me ne bi čudilo da pre 2025. nećemo čuti ništa javno o GTA VI.

1 Like

Ko god da je radio, Rockstar je to finalno odobrio i izbacili su ono smeće. Nije kao da su oni radili remaster Rockstar-u iza leđa i izdali sve bez njihovog odobrenja i saglasnosti.

1 Like
1 Like

R* očekuje rekordne prilive dogodine.

PS5 Slim (?)

IMG_5239

ovo slim? koliki je onda debeli :smiley:

Izgleda da i dalje ne mogu da naprave lepu konzolu :woman_shrugging:t2:

1 Like

Dosta veci. :grin:

4 Likes

Meni je bas lepa. :sweat_smile:

1 Like

I meni je lepa iskreno, ili bar nemam nista protiv dizajna. Jedino kada stoji pored Series X direktno, onda izgleda malo over the top i glupavo. :grinning: Takodje mogu da razumem zasto se mnogima ne svidja.

1 Like

Kabasto, zausima mnogo mesta, tesko se uklapa u neki dizajn prostora.
Meni licno nije bio problem posro sam je sakruo iza 50"tv ali jeste prevelika.

2 Likes

Lepo se uklapa u neki moderan stil. Sa sve Pulse slusalicama, VR2 hedsetom i standom za sense punjace, vrlo je spacey kombo, amorfnog oblika. Malo vece dimenzije su potpuno opravdane zbog hladjenja.

Xbox ima takodje interesantan i monolitni dizajn (kad vec moramo da poredimo vecito) tako da podseca na neki ultra kompaktni HTPC.

Realno očajno izgleda, j****i kvadar. Dizajn 0 bodova.

2 Likes

Nadam se da je ovo fake.

X-box. Zamisli da je drugog oblika. :stuck_out_tongue:

4 Likes