Glasine, rumori, rekla-kazala priče iz gejming sveta

Može :smiling_face_with_three_hearts::raised_hands:

2 Likes
5 Likes

https://phonereview.co.in/gta-6-size-8gb-protagonist-lucia-now/

Mozda ce na Argentini biti jeftinije. :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

3 Likes

A najveca fora je sto ce zaraditi te pare brze od avengersa ili od avatara. Pa leptenejebo petica je u “top 10 najprodavanijih igara ovog meseca” otkako je izasla pa do dana danasnjeg.

Edit: lebemekani

As of February 2023, Grand Theft Auto V has sold over 175 million units worldwide. First released in 2013, GTA V is one of the best-selling video games of all time.

1 Like

Ne znam šta će im ovo one of best selling, mogli su napisati odmah second best selling kad se zna. Jedino je Minecraft više prodao.

Povratice oni taj novac bez problema. To ce biti igra za naredne dve generacije i igrace se koliko i petica.
Usao pre neki dan online, ljudi igraju u fullu, sadrzaja i misija na sve strane.

Izes planetu. “Velika kradja automobila: 5” najprodavanija igra svih vremena

Pa kad nema bolje u tom žanru 10godina

Ne, Minecraft je najprodavaniji :money_mouth_face:

3 Likes

Heh, nisam verovao da cu se radovati novom Resident Evilu, ali…

Samo neka bude u prvom licu i nek ide više na horor kao sedmica i biće top. I samo da se ne borimo više sa kliše zombijima ala Racoon City jer mi je dosadno i previše prežvakano.
Ako je Chris glavni lik, nadam se da nećemo dobiti CoD kampanju kao u zadnjih sat vremena Village-a. Ali da, jedva čekam svakako. Jako malo survival horora izlazi tako da sam na foru “daj šta daš”.

Malo je nategnuto da od Y prave X. Za Village ima smisla ta igra sa slovima, ovde je baš tupavo, izlgeda fejk :woman_shrugging:.

3 Likes

Takodje. Ovo ce mi biti prvi put.

Dobrodošli smrtnici, he he :stuck_out_tongue:

:joy: Ovom kršu od igre ne pomogne ni sveti Ilija da ga stave kao survivor :joy:

1 Like
1 Like