Glasine, rumori, rekla-kazala price iz gejming sveta

Steam Deckhard. Samostalni VR headset na kojem radi Valve. Pritom ima mogucnost da se poveze sa SteamVR za wireless PCVR gejming. Izmedju ovoga i PSVR 2, 2023 izgleda jako doobro. Samo da se prezivi do tada u ovim ludim vremenima.

image
image

1 Like

Pa da inflacija u nemackoj 15% ko ce to da prezivi, oce li se imati samo za jedan ili dva vr seta u 2023, pitanje je sad :crazy_face:

Ne znam, standalone i wireless… kako ce da postignu 0 latency?

2 Likes

Radi to i sada. Ne znam doduse da li je 0 latency ali je gotovo neprimetan. Moze Quest i sada da se hakuja da se igra wireless PCVR, preko Virtual Desktop aplikacije. Moj prvi Alyx playthrough je upravo tako odradjen. Mogu reci da je jako fino radilo.

1 Like

Hm, pa ako radi tako neprimetno onda ne znam sta se Sony i dalje zeza sa kablovima. :confused:

Inace juce sam skinuo novi Edge magazin, ima clanak o nekim AR naocarima za sunce. Deluju bas dobro (na papiru).

Jel treba da doniramo putem SMS-a za gastoze u Njemačkoj da prežive ovaj težak period za njih? Ili da iscimamo Vučka da uplati koji milion, pošto je jako osetljiv na krize u drugim državama :smiley:

1 Like

Mislim da bi to bilo neophodno, jer nemaju cak ni za hranu.

1 Like
1 Like

Fake :slightly_smiling_face: