Glasine, rumori, rekla-kazala priče iz gejming sveta

Pa da inflacija u nemackoj 15% ko ce to da prezivi, oce li se imati samo za jedan ili dva vr seta u 2023, pitanje je sad :crazy_face:

Ne znam, standalone i wireless… kako ce da postignu 0 latency?

2 Likes

Radi to i sada. Ne znam doduse da li je 0 latency ali je gotovo neprimetan. Moze Quest i sada da se hakuja da se igra wireless PCVR, preko Virtual Desktop aplikacije. Moj prvi Alyx playthrough je upravo tako odradjen. Mogu reci da je jako fino radilo.

1 Like

Hm, pa ako radi tako neprimetno onda ne znam sta se Sony i dalje zeza sa kablovima. :confused:

Inace juce sam skinuo novi Edge magazin, ima clanak o nekim AR naocarima za sunce. Deluju bas dobro (na papiru).

Jel treba da doniramo putem SMS-a za gastoze u Njemačkoj da prežive ovaj težak period za njih? Ili da iscimamo Vučka da uplati koji milion, pošto je jako osetljiv na krize u drugim državama :smiley:

1 Like

Mislim da bi to bilo neophodno, jer nemaju cak ni za hranu.

1 Like
1 Like

Fake :slightly_smiling_face:

1 Like

Ovi su neki nasi iz Novog Sada, dobro izgleda i izlazi ove godine.

1 Like

Setting mi je maltene isti kao u Returnal…pogotovo ovaj deo koji se pojavljuje oko treceg minuta, meltene identičan. Dok je gameplay Remnant from Ahses. Deluje ok ali mi je main character out of place, nekako mi se ne uklapa u taj dark space vibe. Vise imam osecaj da igram neki XY naslov sa Lara Croft skinom. :rofl: Kretnja i roll bi takodje mogli biti malo brzi, ovako deluje poprilično tromo.

1 Like

I ja se ovo pitam, ima li ista novo za ovo leto ?

1 Like

Mislim da je ovo loša odluka. Obe igre bi se prodavale kao alva kad bi se Rockstar potrudio samo da ih prebaci na novi engine i ispegla grafiku a ne da nam portuje najgoru verziju igre za mobilne telefone po punoj cijeni.

2 Likes

Da, bas sam razocaran. Zeleo sam GTA IV bas bas.

Zajebavate? Neko i razmatra da je ovo losa vest?
Cek “da se potrude da okrece 25god staru igru”
Ada se mozda potrude da posle 387god izbace neku novu igru?
Ono kao GTA 6 jok… bilo bi glupo.

Ne zajebavamo se. Lepo je reko Son_of_a_gun, da provuku kroz neki noviji endžin i da malo doteraju grafiku, ne da rade remake od nule kao što je radjena Mafia. Taj GTA VI svakako rade od 2013. kada su izbacili GTA V, nego jednostavno ne žele da još uvek i zadju s njim dokle god im GTA V pravi enormni profit.

GTA 4 ne bi spasio ni unreal engine 5. RDR da urade u engine-u dvojke nesto slicno sto radi Naughty Dog sa TLOU 1, bog da ih vidi.

1 Like

Nova konzola :grin:

Je l ovo istina?