Glasine, rumori, rekla-kazala priče iz gejming sveta

Ma da, gluposti. Ako se ne varam, ne postoji HDMI specifikacija za 8K@120hz, a da ne pričamo da takav sadržaj em ne postoji em ne bi bio spreman u narednih pet godina da bude proizveden u formi video igre.

Jednostavno, TLC hoće da uvali nove televizore pod izgovorom da će biti dobri i za (nepostojeći) next next gen.

5 Likes

A braća još 2020. lupili 8K na kutiji :joy: jedino što smo dobili u 8K je bila ona 16-bitna igra čini mi se. Smešno.

4 Likes

taman tako

Istina :clap: :clap: :clap:

1 Like

Lol, ne mogu da naštancaju dovoljno trenutnih konzola ali će zato moći pro verzije…

1 Like

Pa za pro max ultra će biti čipova jer je bolja zarada na njima kao što možeš da kupiš porš a za golfa čekaš godinu dana isporuku

Pa za daleko skuplju tehniču robu nema dovoljno čipova i komponenti. Nije do cene, prosto nema dovoljno za sve da se podmiri potražnja.

1 Like

Nek oni nama omoguće prvo kvalitetne igre, da mi osetimo da trenutnim konzolama polako manjka snage i da je vreme za jači hardver.

Trenutno imam utisak da se nisu mnogo oznojile i pokazale pun potencijal.

3 Likes

1 Like

Pošto nemamo neku uopštenu gaming temu, staviću ovu grafiku ovde:

4 Likes

Kombinacija Superhota i Max Payna u UE5 :smiley:

1 Like

Nikad nisam vidio shotgun sa 13 metaka u šaržeru.

Direktno iz Krušika. Bicemo lideri po izvozu pumparica jakog kalibra sa velikim brojem patrona.

3 Likes

Forza 8 navodno tek na proleće:

https://twitter.com/Tom_Henderson/status/1535365910529294336?s=20&t=d6ok0rXSW7FkY3E145kjHg

1 Like

Xaxxaax ovo vraca lepa secanja na playstation 2 eru i boot disk, old school :grin:

1 Like
1 Like

Steam Deckhard. Samostalni VR headset na kojem radi Valve. Pritom ima mogucnost da se poveze sa SteamVR za wireless PCVR gejming. Izmedju ovoga i PSVR 2, 2023 izgleda jako doobro. Samo da se prezivi do tada u ovim ludim vremenima.

image
image


1 Like