Gears of War 2 - Online Fronts

:D:D:D
Da i meni je palo napamet,jes ja dobar,ali bas toliko!:D:D:D
Igrao sam ja dosta hordu,sigurno je to iz toga…:wink:

I ovde, pošto je ipak GeoW 2 okupio ovoliko ljudi :slight_smile:

Divan prizor

E steta sto nisam bio juce kad vas je bilo tako puno, nisam stigao :(:slight_smile:

Pazi, da se jesi pojavio, ne bi mogao da ucestvujes dok neko ne ode, posto nas je vec bilo 10…

Ili bi morali da promenimo igru - ali onda bi Dzukela sigurno otisao, sto bi taman otvorilo jedno mesto za tebe u Gearsu. I tako ukrug. Kakav catch-22, eh? :rolleyes:

Sjajno veče i za mene! Mislim da sam odigrao nekoliko svojih najboljih partija! Nadam se da ćemo se uskoro ponovo “videti”!!!:rolleyes::rolleyes:

Nesha je poludeo to vece!:smiley:
Lik je 2 puta bio prvi u timu u kom je bio Dzukela!:smiley:
svaka cast,isekao si me ne pamtim koliko puta…:smiley:

Dobro de, da ne preterujemo, bio sam prvi dok se Dzukela nije pojavio, ali…hvala u svakom slučaju!!!

Dzukela igra kao lood, svka mu cast :wink:

On jeste lood :D:D, sala naravno,odlicno igras(ako citas ovo uopste):D:D

Evo probao sam da kupim All Fronts add-on ali neće da ga skine, kaže nije dostupan sa moje lokacije??? UK account.

evo poruke>

This offer is not valid in your region, or it has expired.

Takvu poruku ja dobijam za nekoliko stvari na live-u. Dobio sam kad sam probao da iskoristim kod za flashback map pack koji sam dobio uz gears, kad sam probao da skinem cod 5 demo i jos neke stvari. Uopste mi nije jasno zasto se to desava

Nemam pojma! Kretenski. Mass Effect dlc i Shadow Complex su prosli bez problema, ali ovo …

Uh, to je bas bedak. Malo sam gledao po forumima da nema nekog resenja, zasad nista nisam nasao. Neke stvari na liveu jesu region-locked, ali zasto li te time smaraju ako si na UK accountu…? :confused:

Da nema neke veze s IP adresom? To sam se i ja brinuo, ali meni se pack skinuo bez problema.

EDIT: jesi probao kroz xbox.com sajt, a ne preko kutije?

O Boze.

to je poruka sa xbox.com a preko konzole izbaci nesto slicno. Uglavnom nece.

Sad nesto razmisljam, ako hoces da se cimas, mogao bi da probas da poneses xbox (ili mozda samo hard? Gde ti vec sedi account) kod nekog sa drugim net provajderom, pa probas tako…?

Pucanj u mraku, znam, ali stvarno je bedak teski. Ne smem ni da te pitam jesu ti svejedno uzeli poene… :rolleyes:

Ako nista drugo, tu je prekrasni Shadow Complex da ublazi bol… :smiley:

Pa mogao bih možda da se zezam sa ip adresom, samo, nemam vremena trenutno sa tim da se igram. Na sreću, pre nego što uzmu poene, izbaci se ova poruka, tako da je sve ok.

Pa gledaj sa vedrije strane. Ako izbace all fronts na disku, ustedeo si fine pare.

ha, da, barem nešto…