Gears of War 2 - Online Fronts

Evo sta kazu za Dizzyja (sheshirdzija):

Dizzy Wallin: Unlock by completing Act 1 on any difficulty

A jel imas jos uvek ove ostale likove (Kantus, Tai), koji se otkljucavaju posle dizzija?

Nemam…Sve likove i brojace mi je resetovao:(:(:(:mad::mad::mad:
Nego, ove druge nisam primetio da mi nedostaju jer ih ne biram toliko cesto…:slight_smile:

Krenuh dakle prekjuce iz centra beograda ka brankovom mostu, idem levom stranom ulice, kad mi odjednom iz ugla oka nesto privuce paznju - zastanem, osvrnem se, i ne mogu ocima da verujem:

Maleni izlog u kojem sedi veeelika kutija sa sve cetiri Gears COG figure, plus nekoliko power oruzja! Lica nisu savrsena, ali su oklopi i oruzja detaljni, a figure visoke nekih 18-20cm.

Nije cak ni toliko skupo, 4800din. Hmmmm…

Zanimljivo…
A jel se dobije i igra?
Nije to mnogo i bez nje, ali me cudi kako je to dospelo u Srbiju?:smiley:

WoW. Uh da sam ja iz bg sad bi odma otisao da kupim. Nice

Ja ako budem kupovao za sebe(20%) mogu i tebi da kupim,pa da ti posaljem Post Express-om…Ali kazem,male su verovatnoce da kupim…

Hehe, hvala ali nema potrebe. Poceo sam ore jos da skupljam one mini likove ili figure sto dobijas u collectors edittion verzijama igara. Bilo je ljudi kupe igru i onda prodaju figuru za hiljadu dinzdi pa mi se bas isplati. A ovo nije skupo isto s obzirim da je gears i vise njih

E,pa ajde ako vidis negde BF:BC likove da se prodaju ili ono iz Fallout-a,javi,to sigurno kupujem.:wink:

Ok. Sve manje stavljaju te figure. Sad trpaju neke druge gluposti mada su mi figure najdraze. Barem mozes da ih stvis negde i kao imas neku nalo kolekciju a koji ce mi bonus disk gde pricaju o igri:confused: Zato ima youtube.

Ma te gluposti mi realno ne trebaju.Samo bih voleo da imam figuricu,eventualno majcu, ili kao sto ima za Fallout 3 onaj ‘‘lunchbox’’,izgleda vrh.

Da video sam na par sajtova i dobro su uradili. Treba da izadje Arkham Asylum Limited Edittion sa BATARANGOM u prirodnij velicini :eek:

Evo da okacim 2 fotke iz nasih gears okrsaja:

prva slika je iz naseg private meca 31. jula gde su igrali robotnjik, djordje42, lousy architect, mmandras, lovac88, GojaS90, pa ako se neko prepozna na slici neka se javi :smiley:

Auh, mnogo dobre slike, narocito ova prva! :eek:
Tvrdim da se u jednoj od njih nalazi padawan, pogodite kojoj… :smiley:

EDIT: je li, pedja, posto je steta da se ovakve slike smanje, a razbijaju format foruma, jel znas za onu foru da se slika automatski smanji za koliko treba jednom kad se ucita, a kad kliknes na nju poveca se na full velicinu…?

Ja sam garant ovaj što se sunča…

Mislim da su velike sanse da je na prvoj slici okrsaj Maria i Pece gde je Peca, naravno, covek

Hehehe, bas su dobre slike, imam i ja par pa cu mozda postovati :slight_smile:

Extra slike…
A niko nema one kad nas je bilo 10!:frowning:

Tad je bilo rasturanje:D

btw.malo pre sam gledao GOW2 statistike i meni je longest kill streak 47!:D:D:D
voji:33
djordjetu:28
mariu:16

Sad se vidi ko je najbolji!:D:D:D
dobro,ajde kad sam vec tu,dzukela ima nenormalnih 119!:smiley:

Uh, pa zar i za to vode statistiku. I’m lame… :rolleyes:

nisi ti lame, nego su ova dvojica uber-gearhead mutanti… samo polako. :smiley:

EDIT: ali pazi, jel taj kill streak racuna i hordu? Ne verujem da sam ikad uspeo da ostanem ziv kroz 28 uzastopnih okrsaja, hm… jedino u hordi. Na sta se uopste odnosi kill streak?

Sigh,samo da se ja nakacim na Live,videcete vi svog boga :)…

Danas sam se menjao sa Turtleom za neke igre:
-Fable 2 (Onako,pocetak malo smara)
-Crackdown (dobra)
-Bad Company (dobra)
I GTA IV jos nisam probao :smiley: