Gde i kako igrate!

Jel taj drveni stalak bas napravljen za xbox?:slight_smile:

aha, to sam video na youtubu, pa sam kopirao…cisto, predostroznost od pregrevanja :slight_smile:

Meni je ova čipka super :slight_smile:

:D:D to sam ja danas uklonio, gledao sam predhodne slike, vidi se da je OUT tako…

sada sam to ovako uradio…


Larger: http://screenshots.rd.to/sn/e122ec7c7eff51b6fe207e20991b9da8/ugeailleoybuaqjg.JPG

a ovo je moja kolekcija, nekih 500 igara za ps2, naravno “originala” :smiley:


Larger: http://screenshots.rd.to/sn/078d22d01517473a95a675da6610a926/0ggwj8a1c218vgd7.JPG

iako, sada posto sam video par slika drugih, nemam reci kako neki imaju dobro namestene i opremljene game prostorije :slight_smile:

Moj setup inace sony-ev kucni bioskop sa slike je zamenjem takodje sony-ev modelom novije generacije, zvuk je perfektan i jedva cekam da cujem 5.1 zvuk sa boxa:D

Evo jedne fine sveze slikice :)))

Ja igramo prosto - samo ono sto mi treba i zadovoljan sam :smiley:

Moji Xbox, kontroler, monitor, Ethernet kabl i slusalice sa mikrofonom.
Ona 2 Dvd-a su Aktivacioni disk i borderlands :slight_smile:

Moji Borderlands i moj novi avatar. I Gamerscore :smiley:

Moji diskovi.

Moja banka :smiley:

Niiiiiiiiice…
Videcu i ja da postavim slike kasnije.Sad me mrzi da kupujem baterije za fotoaparat, a i ne znam gde mi je USB kabl:D

wooow, mocno :eek:

Svaka cast… slikacu ja posle novi konfig… 2 monitora jedan do drugog za fenomenalno iskustvo multi windows web browsinga :smiley:

PS: Jel ti ono kuciste NZXT Tempest ili neko drugo? Ja imam NZXT Guardian 921, a gledao sam Tempest pa mi bas jako lici…

Evo fotke:

Ma kuciste je good old ANTEC900, vec skoro 3 godine ga imam, savrseno je :)))

E nikad ne bih rekao., izgleda isto istijatsko kao ovo :smiley:

Ventilatori napred, strana, gornji deo sa USB-oima, etc…

Jes’ da nema direktne veze s xboxom, ali moram da se pohvalim. Evo cime sam se castio za novu godinu:

…sad jos samo da smislim sta ce mi… :rolleyes:
(inace mnogo lep snimak zemlje, zar ne, nisam ranije vidjao takav)

Au odlicno izgleda… ja sam isto planirao 2 monitora da spojim mada malo mi glupo posto ce jedan biti 26 incha ili tako nesto, a drugi 18 incha… :slight_smile:

Boogami, noodle… 4 jezgra, dva monitora… dve macke… Stvarno prelep snimak! Video sam negde dosta kvalitetnih wallpapera za dva ekrana.

Za primenu stvarno nemam pojma. :confused: Zar nema neku primenu u onim tvojim 3D cudima? :smiley:

Znam da neke igre podrzavaju. :slight_smile: Supreme commander bih ja odmah probao, neke voznje ili simulacije aviona.

Moz’ na drugi monitor da nakacis kamere za video nadzor… necega. Nakacis malu wireless kamericu maci na glavu i vidis sve sto ona vidi na drugom monitoru, dok bezbrizno modeliras.

Joj, macke poklanjam! :smiley:

Salu na stranu (salu?), lako je navici se na drugi monitor, cak i prilikom svakodnevnog koriscenja. Isprva ne znas sta bi tamo stavio, pa te kopka prazan prostor. Onda stavis plejer, pa jos jedan browser prozor, pa skajp, pa download manager… nakupi se brzo. O poslu da ne pricamo, zna se gde cu staviti photoshop ili neki image viewer. Pa cak i film – jedan moj kolega pusti pixarove ili diznijeve filmove dok radi, da mu prave drustvo, pa povremeno baci pogled… :slight_smile:

Prvo sam hteo da uzmem 24" monitor, ali sam onda shvatio da mi se ne isplati – em su jos relativno skupi (ako hoces da su dobri, tj makar sa dvi ulazom), em bi verovatno lose izgledali zajedno. Na svu srecu, otkrio sam da se ponegde jos prodaje isti model ko ovaj moj stari. Jedini problem jeste sto se vidi razlika u boji i intenzitetu, ipak je velika razlika u godinama…

Jel’ neko gledao kako se igrao Shift na Games Convencion?
Stolica, volan, 3 HD-a od pitaj boga koliko inca…

hm, ja na desnom monitoru držim alate i menije od Photoshopa, InDesigna, Corela, Illustratora, Dreamweavera a na levom mi je radna površina tih programa, tako da imam sve pregledno za sam posao. Još na desnom držim i player, image viewer (Xn) i total commander, kao i bilo koje trenutne stvari (mail, uTorrent, skype, word itd). Kad god negde moram nešto raditi na single monitoru, pomalo se zabagujem i osetim da mi produktivnost padne. Najveći problem je što moram još neko vreme da se držim CRT monitora koje bi najradije zamenio sa nekim LCD varijantama, ali dobri cmyk-friendly lcd monitori su i dalje preskupi. grr

Evo malo da update-ujem sobu… Uzao sam novi TV/Monitor pa da bacim neke slike:




Klik za veci format…

Svaka cast i za ovu funkciju… automatski Thumb-ovi :smiley: