Gde i kako igrate!

E to je i meni covece… vidis na slikama da nemam ni ja tepihe :D:D:D Svi otsli da se operu :D:D:D

Heh.Sad kad sam slikao,tepih mi nije ni usao u sliku:D

Btw,sta kazete za plakar,keva mi je arhitetka,da ne kazem da je arhitekta,pa se bavi uredjenjem itd.ona je ovo nacrtala,da ne preterujem,za 26-27 min + krojna lista i to sve za jedno 1h je sve bilo gotovo:D:cool::smiley:

Hahahaha imas isti stampac i liniju kao i ja :D:D:D

Odlican je… meni bi isto trebalo nesto skroz do plafona posto vise nemam mesta da turam diskove :slight_smile:

Moj Xbox 360. Koliko vidim jedini imam crni dzojpad.:slight_smile:

Moji originali. Jedino nisam stavio GH3 za PS2 i jos jednu original za PS2.

Moji diskovi za PC i za Xbox 360.:slight_smile:
Imam toga jos… :D:D:D

Au covece,al’ ti imas originala!:smiley:
Ja imam diskova verovatno najvise(imam oko 1500:D) samo sto su svi u onim torbama,kao ove dve kod desnog zvucnika…:smiley:
i naravno,poster na vratima koji sam zalepio dan pre slikanja,jer sam bas nesto bio u tom fazonu…
A sto se tice stampaca,verujte mi,cim kupim TV,stampac mi je prva stvar koju menjam:D Koliko baguje pa to nije normalno.Pa onda udjem u njega po pola sata blejim i cistim i sta sve ne i na kraju nista ne uradim i onda on proradi sam od sebe:D

Tesko… ja imam oko 4/5k, mozda i vise :D:D:D Imam slike ako hoces da upujem… iza monitora, u ormanu iznad monitora, 2 velike police u sobi, 2 velike police kod sestre u sobi, 10 kutika za cipele igara i dosta u garazi :D:D

Pa tada je stampac bio prva klasa.
To je bilo davno.

Necu da ti pokazem sta ja imam cd-ova. Nisam mogao da saljem na forum da ne sirim pirateriju.:smiley:

Pravi sam fan AC:), nema sta da se kaze. Skinem igricu, a ono patch nijedan ne radi za Jerusalim. I pravo game-s i kazem im da mi daju Assassin’s Creed, i dam im karticu za popust i uzmem. Onda se vratim kuci. Posle dan pocne Windows Xp da mi zeza. Reinstaliram komp.
Onda instaliram odma AC i predjem ga celog i onda ponovo mi se zabaguje windows i nemoze ni jedna igrica.
Eto zasto je najbolji Box.:slight_smile:

Ti NISI NORMALAN! Doduse,to sam vec znao(da nisi normalan) ali opet!s t r a s n o…

@Turttle
Tako je.U box samo ubacis i igras nema da se brines ni za sta…

I dalje ima manje diskova za xbox360 od mene. A ostatak moze da koristi kao municiju u napadu zombija, kao u shawn of the dead. :stuck_out_tongue: Ako tako nastavi uskoro nece biti mesta za automobil u garazi. :smiley:

Hahaha, da. Uzmem angle grinder (ne znam ni kako se kaze na srpskom), skinem onaj prednjni zastitni deo i samo trpam diskove i ispaljujem :smiley:

Sto jes jes… sad imam nekih 100 igara, Imam 97 odigrano i tacno 3 na kompu. Star Wars Ultimate Sith Edition, Table Tennis i Jos nesto, ne znam ni ja sta… vec otkad mi stoji samo nikako da narezem…

Ja neznam koje su ti to jos igre?:smiley: Ja skidam sve sto mi se svidi ili ista valja… Jedino sto nemam a mogao bi da skinem je graw 1, graw 2 i rainbow six vegas 2…

HAHA!
Legendarni film.
Dzaba vam ti diskovi,trebaju vam ploce,lopata i palica za kriket:D:D:D

Moderne zombije mozes da upokojis jedino kompakt cd-ovima, a na melee eventualno tiganjom.

Ja neznam koje su ti to jos igre?

Realno za trecinom ne bih ni malo zalio ako bi ih potrosio na zombije. :slight_smile:

HAHAHA:D:D:D
Meni sinoc bili neki ortaci i ja kao ae da im pokazem L4D2.Prozvali su me da sam nenormalan i lud.Kaze:‘‘Kako mozes ovako bez imalo mozga i razmisljanja samo da ides i da koljes’’? :smiley: a ja posle uzeo onu macetu,e tek sam ih onda oborio sa nogu:D

Cuti da ti znas Fatal kakva je kod mene kriza oko diskova. Vise ne znam gde cu da ih stavim pa sve nosim kod babe.:smiley:
Muzike tonu imam. E da sam sve rezao kuda bi mi bio kraj. Nego ja skinem neke gluposti i samo ih roknem u kantare.:smiley:

PS: Jednom si rekao da imas oko 3000 do 4000 diskova za PS2. Pa sta si ti to igrao covece.Mora da si cak i modove one glupe skidao od dosade.:smiley:

Znaci,ja sam se gadno prevario…:smiley:
ali,opet,ja imam hdd-ova kad se nakupi, skoro 2.5TB.I vecinu stvari drzim tu.Slabo sta rezem…

Au pa svaka cast :smiley:

Ali dobro si me i podsetio… imam jos nekih 2 harda od 500 giga igara :smiley: Ali te su mi samo za pc… ovo ostalo je sve za ps1, ps2, xbox 1, 360, etc… ima i pc iagar sto sam kupovao na pijageru dosta kada me mrzelo da skidam posto sam pre imao dosta losiji net :wink:

kako vi ljudi imate dobre gaming setup-ove ja imam xbox 360 koji igram iz kreveta i imam neki shitty komp

Nekako bas volim da vidim kako kod drugih izlgeda taj gaming raspored…pa evo kako je to kod mene…


Larger: http://screenshots.rd.to/sn/3cf1937a1bd9443d74504348b2bc5832/kttp7zyrcd0u10fy.jpg

Bedan kvalitet slike a i starija je slika… Uskoro bolji kvalitet i nova !!! :slight_smile:

Sorry, slikano telefonom…