Gde i kako igrate!

Opa, cestitamo! Sta si uzeo, rekao bih ovako odokativno neki 32" LCD?

Ako me naočare ne varaju, mislim da je 26"!:rolleyes:

Da 26 incha… sce vece bi mi bilo preveliko a i ovi veci po nizim cenama nemaju nista od portova sta ovaj ima… DVI, VGA, 2x HDMI, Audio id, Digital Audio Out, Headphone out i Microphone in…

Inace je Syncmaster T260 HD… prezadovoljan sam za sad…

Nego jedna stvar… kako je najbolje da ga spojim sa kompom? Pomocu DVI kabla, VGA to DVI adaptera ili HDMI to DVI kabla…?

Ici su da kupim kablove pa da se malo raspitam?

Koja imaš grafičku kartu?
Definitivno HDMI to DVI.

Pa najbolje bi bilo da ga spojis preko HDMI kabla ako imas HDMI izlaz na grafickoj. U suprotnom drz’ se podalje od adaptera, kao i uvek, ako nije bas neophodno, i spoji ga preko DVI to DVI kabla. A sigurno imas DVI izlaz na grafickoj… Ne vidim sta ce tu VGA u celoj toj prici? Xbox si pretpostavljam spojio preko komponentnog, posto imas Zefir bez HDMI izlaza?

Ja mislim da ima i falcona, tako da…

Ah, i ja sam zeleo da drugi dzojped bude crni, ali ne bih da kukam jer (zaboga!) ima i ljudi SAMO sa jednim dzojpedom. :smiley:

Kako samo mozete da ga drzite uspravno… Ja bih imao trip da ce da mi padne svakog trenutka (ok, ovo sad moze da se protumaci na razne nacine, ali nije kao sto mislite! Zaista nije bas stabilno… Kada… Recimo, igrate minigolf u stanu ili vuce bas jaka promaja! :D)

E uzeo sam veceras kabel i spjio preko HDMI… super je slika… bas je fora da mi ovaj manji monitor bude main a igre i sve zivo samo prevucem na ovaj sa strane i cepam na vecoj rezoluciji :wink:

Joj vas likova,vi imate ogromne sobe,milione polica sa milion igrica…ja x360 drzim u nekoj torbi pa ga dovucem do malog televizora i imam samo 2 igrice,jedna orginal koju sam dobio uz Xbox jedna skinuta s neta…

lele koliko vi igara imate ja skinem predzem obrisem tako da od igara imam samo 5-6 onih najboljih a soba mi je extra sredzena videcu da slikam

Ja imam oko 35-6 igara, ali sve su dobre, samo ne mogu naci vremena da ih predjem.
Inace moju sredjenu sobu imas na “Kako vi igrate” ili kako bese ime teme :smiley:

Pa 'ajde da malo “živnemo” ovu temu! Pristiglo je dosta novih članova, pa evo prilike da postave slike svog “radnog” prostora! A naravno i ako se neko od starih članova “ponovio” sa nečim …

Posle ko zna koliko sam dobio svoj fotoaparat nazad(izgleda sa prljavim objektivom :bla: ),pa reko aj da skljocnem kakvu slicku.


Inace kupovinom novog tv-a koji ne moze da udje u namensku tv policu je morao je da se menja ceo setup sobe.:frowning:
No,novi tv regal u koji cu moci da smestim sve diskove i stvari koje su mi potrebne za igranje i svasta nesto stize ovih dana.

Pekisa vidim imas i Sony 3 :smiley: Jel ih prodajes isto ko boxove ili si ovaj kupio cisto onako?

Vidim i gitaricu veoma lepo :wink:

Preduhitrio me Aca,taman hteodoh da ti kazem kako si izdao Xbox narod!:smiley:
Treba i ja neki dan da slikam moje novo okruzenje sa TV-om…Cim me ne bude mrzelo,eto slike…

e meni se mesto cesto menja… mislim pikam na HD televizoru dok mi cale ne dodje, a onda gore na 26" CRT SONY iz 1999… i hteo sam da vas pitam dal je opasno da nosim konzolu gore dole, sem sto moze da mi ispadne???

Ne vidim nikakav problem da je seljakaš…samo budi pažljiv da ne ispadne, naravno! Mene bi, doduše, verovatno mrzelo da sve to kačim i raskačujem, ali opet…

I ja imam isti problem,ali sam ga resio tako sto nocu ostajem do 2-3,pa ponekad i 4,jer nemam dovoljno vremena za igranje preko dana:D

hahaha… e znaci kad idem pre podne padnem do keca… ne mogu vise… a kad idem popodne onda je bleja… a i problem je sto moji roditelji i lezu tu negde oko 12-01…