Gaming karantin

Koliko je nekim ljudima dosadno. Cita covek i ne moze da veruje.

Ceka se Beogradski sindikat da izbaci pjesmu u borbi protiv Corona virusa.

:persevere: :mask:

c0c

1 Like

Bilo bi lepo bar da mi objasnis sta je ovde lupanje? Da nece biti granice zatvorene (pojacana kontrola i mnogo komplikovaniji prelazak iz jedne u drugu)? Evo drugarica mi je dosla iz Nemacke i stavili su joj 14 dana kucnog pritvora.

Hoces da kazes da vojska Amerike nije iskrcana u Italiji. Javio nam je drug koji je tamo, da ima naoruzane vojske po gradovima. Ako on laze, lazem i ja.

Hoces da kazes da Gober nije pozitivan na virus, kao ni Micel? Nisam znao da bas toliko znas…

Na kraju krajeva, svako ima pravo i na misljenje i na glas, bas kao i ti na to svoje klinacko “Ne lupaj”.

Nikakva teorija zavere, samo gledam sta se desava na ulicama, a sa druge strane, verujem malo vise medijama (iako ni njima ne verujem) nego nekome sa foruma, koji tvrdi kako je sve ok…

Pozdrav i za vas, sveznajuci.

Kad vec lupamo te Miroljub Petrovic teorije da dodam ja jedan biser koji sam cuo. Naime prije 7-8 mjeseci pricam sa nekim likom koji mi kaze kako je zemlja stara svega 6000 godina i da je, pazite sad, Stefan Nemanja licno jahao dinosaurusa i da za to postoje dokazi. Tako da @robotnjik nemoj nista da te cudi.

1 Like

wtf :joy:

Izvinte al moro sam

E bez sale, PS 4 pro…
To mi treba pod hitno.
Koji bre virus, ima da se poubijamo svi u kuci i pojedemo. Virusi nam ne trebaju.
Ali ja se ne salim…

1 Like

Dok je u zdravstvenim ustanovama nestasica maski i rukavica, ovamo drukcija situacija… Ili je i ovo teorija zavjere?

https://twitter.com/srbilix/status/1239295615831605248

1 Like

Ma svi to znamo. Ovo su najveci debili ikada.
Aj da batalimo to…
Nego gde se bese fizicki Njinja nalazi :smiley:
Jos mislim o onom PS 4pro da se ne poubijamo kuci.

Radnje su u Beogradu!

1 Like

Okk, znaci ako odlucim moze da se preuzme negde u bg licno.

Kako je kod vas ljudi na poslu? Kod mene prazna kancelarija. Svi rade od kuce, nas troje je doslo redovno. A od sutra nece niko. Ja se razmisljam da dolazim redovno jer cu biti sam, pa mu isto dodje dal radim od kuce ili vamo. Ne znam da l’ cu moci da se nakanim da radim od kuce, jer jednostavno taj ambijent mi i ne odgovara pogotovo sto moram da radim a na desktopu visi ikonica Steama :smiley:

Kod mene se radi… pun gas. Ma da ce biti sranje to sam siguran. Mnogo ljudi na malo prostora, mnogo ljudi spolja dolazi i odlazi…
Recept za tesko sranje po svim merilima.

Stanje je takvo da nas je ostalo 10ak. Za sutra ponosim Plejku ili Iksic. Mnogo kasnim s nekim igrama :rofl:

Ja se ne zezam, zovem sutra Njinju mozda ako se sve poklopi i da vidim ima li neki Pro 1t
Ako budem uspeo u banku da odem usled ovog ludila. A moram i da uplatim lovu na internet karticu pare.
Dzabe me PS da mi pokloni neko ako nemem igrice
Da ne bude kao konzerva bez otvaraca.
Treba mi 2-3 za mene. Jedna dve voznje za malog i mortal kombat za zenu :smiley:

1 Like

Kod mene zatvorili studio u petak popodne. Ne ide se na posao barem do kraja meseca. Dosta drugih ljudi koje znam takodje pocinje da radi od kuce, mada ne svi. Skole zatvorene do daljnjeg.

Prema zvanicnim informacijama u kvebeku jos nije krenuo eksponencijalni rast slucajeva, sto ne znaci da nece u iducih desetak dana, dok virus sazri kod zarazenih.

Ja se samo molim da ne obolim dok ne izadje Alyx, da makar koji dan na miru odigram to cudo… :smiley:

. . . . . . .

Da se dotaknem teorija zavere samo na tren – S jedne strane, nije ko da mozemo biti sigurni da nam mediji javljaju sve sta se desava, sigurno tu ima zakulisnih radnji. S druge strane, odmah otici u prilicno fantasticne teorije o mocnim zaverama koje nam rade o glavi je takodje neoprezno i zahteva debele dokaze.

Kako god okrenes, mi obicni smrtnici ne znamo dovoljno da sagledamo celu sliku. Tako da, samo polako i bez vredjanja. Diskusije su dobre, mozda tu neko i promeni misljenje, haha.

I srecno nam svima.

10 Likes

Sad najace kada vidimo scenu iz Resident Evil :grin:

javi se kad uzmeš pro, imam par ekskluziva taman da premostiš :smiley:

p.s. našao si kada ćeš da uzimaš sony, ako te ne ubije virus ubiće te žena :rofl: