Gaming karantin

Rece covjek koji u raspravi nema argumente, ali zato ima gifove… :joy:

Moji argumenti su ti na sajtu WHO. Tvoji su izmišljeni. Moji gifovi imaju više ozbiljnosti i suštine nego vaše gluposti.

1 Like

Ako bi na sajtu WHO pisalo da je 2+2=5 to bi za tebe isto bio aksiom?

Sta je od ovog izmisljeno?

Stvar je u tome da ne piše, ne lupaj.
Baš me zanima, kada budu pronašli lek/vakcinu, da li ćete je uzeti od naučnika i doktora koji su je smislili ili ćete se zapirati belim lukom i moliti izmišljenim čikama na nebu.

Poluinformacije pomešane sa fantazijom.
Da, zbog virusa se usporava ekonomija i države donose nova pravila i regulative, ali vi to pakujete sa teorijama zavera, izmišljotinama, fake news i rekla kazala “informacijama”. To je problem.

Haha , za tebe je verovatno i cipovana licna karta “teorija zavere” : D

Hm, svadjanje na forumu oko gluposti je verovatno bolja zabava nego Death Stranding… :unamused:

3 Likes

Bijeli luk i cike na nebu niko nije spominjao, ali necemo ulaziti u to ko u sta vjeruje… Pobunili bi se svakakvi koji vjeruju da ni iz cega moze nastati nesto i koji bi bili presretni da im trandze, turci i arapi taslace cerku i slicno…

Nego, citava ova histerija ce ici na ruku svima koji prizeljkuju “pametne” gradove, biometrijsku kontrolu, termalne kamere, kamere za prepoznavanje lica i slicno. Uvod u digitalnu diktaturu, a to otvara trziste tesko stotine i stotine milijardi dolara…

Polako, cipovana licna je uvod za cip, zivi bili pa vidjeli…

Uvijek sam se pitao ko se peca na ove gluposti sa nekih nadriportala koji bi dupe dali za klik, sad vidim da je situacija mnogo gora nego što sam mislio. To što mi Srbi možemo da iskonstruišemo u svojoj glavi normalan čovjek ne može ni na psihostimulansima. U suštini boli me kurac šta mislite samo ne želim da ispadne da je brat robotnjik jedini normalan na forumu.

Sportski pozdrav.

10 Likes

Pa ono… Boli i nas kurac sta ti mislis, bez ikakve uvrede :joy:

Samo zelim da dodam da je i wikileaks pun “teorija zavjere”, pa na kraju ispade da je sve istina… a ljude koji su stajali iza njega dan danas procesuiraju radi veleizdaje… opet ponavljam, veleizdaje, a ne radi dezinformacija.

Pozdrav

Kad smo vec otisli u off, fascinantno mi je da je Bill Gates pre tacno 2 godine predvideo ovako nesto na konvenciji protiv Malarije.

Covjek javno podrzava eugeniku, ne znam sto te cudi ovo…

Pa ne uklapa se bas u teorije zavere da o tome prica javno, ispada da je on jedini bio svestan pretnje. Inace, nije on tu napravio neku sustinsku razliku izmedju prirodnih i vestackih patogena, oba scenarija su ispala podjednako verovatna. On je naprotiv upozoravao da je sve dostupnija tehnologija za razvoj smrtonosnog virusa, za ciju bi se distribuciju jednostavno pobrinuo nacin na koji zivimo.

Simulacija je jeziva, doduse ne stimaju nesto brojevi. Mozda nam nesto ne govore, i ovo je samo vrh ledenog brega, jasno je da ima bar 10x vise zarazenih od zvanicne statistike.

Statistika se pravi na osnovu testiranih ljudi, ali mnogo vise njih ili nije testirano ili je virus u njima u periodu inkubacije pa ne pokazuju simptome… Najebacemo u svakom slucaju :sweat_smile:

Naši su otkrili kako da suzbiju epidemiju, što manje testiranih, to manje obolelih …

9 Likes

Da citiram svoju dragu djevojku, svako ima pravo da vjeruje u sta god hoce.

Peace.

2 Likes

Ako ništa drugo, vreme je za ignore funkciju na forumu, mentalna higijena je podjednako bitna.

3 Likes

Ode forum u politiku :sleepy:

U stvari Ignore funkcija postoji po defaultu! I radi :slight_smile:.