Gaming karantin

Idealna stvar za karantin :wink:

2 Likes

Vakcina je izgleda vec napravljena, a sad sami donesite zakljucke…

Nije kriv ni obican narod, kriv je citav ovaj sljam koji biramo za vlast u zadnjih 30 godina, eto ko…

1 Like

Evo sad ce Vucic infektivnu da renovira :slight_smile:

“za 2, najvise 3 godine”… :rofl: :rofl: :joy:

2 Likes

Sad baš malo čitam o koroni i nisam baš ispratio da je u Španiji već tako ozbiljno.

Now Spain has the second-highest number of coronavirus infections of any European country, after Italy — overtaking the larger nations of France and Germany — and faces the fastest spreading contagion on the Continent.

Between last weekend and Friday, the number of cases in the country shot from several hundred to 4,200, with 120 deaths, and the prime minister warned that the number of cases could reach 10,000 by next week. That would give Spain one of the fastest rates of coronavirus contagion in the world.

Pa da, ali ce tek u proizvodnju nakon svih testova uci oko novembra.
Imam neku informaciju da se uvodi policijski sat u drzavi od sutra. Informacija dolazi sa RTSa, i da ce Vucic veceras saopstiti h 20:00. Mada iskreno mislim da toliko drasticne mere Srbija nije spremna da uvede.

toga se i plašim, sigurno je i kod nas realno stanje dalako strašnije nego tih 50-ak slučajeva…

1 Like

U Novom Sadu ima 50 (ovo znam iz prve ruke)

A sta je sa vojskom Amerike? 37.000 vojnika se iskrcalo u Italiju.
Ko zna sta se tu desava, ali sta god da se desava, ovo je maslo coveka i nikoga vise.

Mislim da je Amerika dobro ovde umesala prste i da ce trenutno situaciju da iskoriste maksimalno.

Na granici Srbija-Republika Srpska, sutra ce biti postavljeni satori i ljudi koji imaju simptome ce morati ostati na granici (u satorima) 14 dana…

Ono sto me jos cudi, jeste kako citav NBA nema Koronu?
Gober igrao dok je imao virus, Micel takodje, trenirali zajedno svi, igrali protiv drugih timova, konstantan kontakt, znoj, dahtanje i na kraju samo njih dvojica pozitivni?!
Tramp je navodno izjavio da vojska koja se iskrcala u Italiju radi nekih vezbi (koje se nisu mogle odloziti), da je potpuno zdrava i da se ne mogu zaraziti…

1 Like

Ljudi otisli ste u zesci off :joy:

2 Likes

prvi put :smiley:

1 Like

Pa mislim da malo ko veruje kako je korona nastala “slucajno” i “spontano” , tamo negde na nekoj pijaci od uzegle ribe ili ono tipa zmija pojela zabu, vuk pojeo magarca, majmun pojeo trulu bananu, to su price za malu decu, kao sto recimo vec sad je poznato da bolest poput side i ebole su nastale u laboratoriji kao vid bioloskog oruzja, inace cak jedan britanski doktor je pricao kako su sidu napravili tokom 70-ih u doba aparthejda u Juznoj Africi kako bi smanjili broj crnacke populacije u toj zemlji.

Inace korona mislim da nije toliko strasna koliko stvara opstu histeriju i paniku i psiholoski utice , ono prkticno preko noci je sve stalo.
Takodje epidemija ce korone ce proci za par nedelja ili par meseci ali verovatno ce se za godinu, dve ili pet pojaviti mozda nesto jos opasnije , korona je mozda samo neka vrsta testa , jer vidimo da se sad zbog korone svuda uvodi policijski cas, vanredno stanje, uskracuju se prava ljudima, inace ne bi me cudilo da u nekoj sledecoj fazi pocnu da ubijaju sve zarazene koronom ili nekim novim virusom kako bi kao “spasili” ostale ili da ce krenuti da cipuju ljude kako bi konstantno pratili njihovo stanje, a razume se i kretanje, itd.

Vec dugo vremena se prica kako ce taj globalni “deep state” biti sve radikalniji i ekstremniji u realizaciji njihovih namera, odnosno globalnoj kontroli, uskracivanju ljudskih i gradjanskih prava, jacanju policijske drzave, depopulaciji planete.

Inace to je i ono o cemu je i Dejvid Ajk pisao , uhodan mehanizam, Problem - Reakcija - Solucija, prvo negde izazovu problem i naprave haos, zatim to automatski izaziva reakciju a onda se oni pojavljuju kao “spasioci” koji donose “resenje” za problem koji su i sami namerno izazvali , zapravo sve se svodi na nasilno nametanje tog “resenja”.

6 Likes

Ne lupaj.

6 Likes

I ti ne lupaj.

5 Likes

Ti ne lupaj i ne upustaj se u stvari o kojima nemas pojma.

2 Likes

Lol. Ok.

Ali ta potreba za zaverama i “objašnjenjima” koja nizu zvanična, nego izpalamudisana su real deal.

5 Likes

Nema poente raspravljati sa njim ako covjek vjeruje svemu u mainstream medijima…

Pogledajte malo sta se desilo u zadnjih mjesec dana - indeksi na berzama su popadali kao kisa, Kina masovno otkupila strani udio u svojim firmama, Rusi mimo OPEC-a zestoko spustili cijene nafte, Trump preuzima FED u svoje ruke… itd. itd. itd.

Pa onda americke trupe koje se iskrcavaju svaku noc u Trstu i Njemackoj i pale za Poljsku, ali nekim cudom nisu zabrinute oko pandemije… Nisu ovdje cista posla definitivno

3 Likes