GamePass bez PayPal-a?

Pozdrav ljudi,

Pokusavam kupiti GamePass ali sam napravio problem pri kreaciji paypal naloga, naime obrisao sam stari nalog ali nisam pre toga uklonio karticu, sad ne mogu da napravim novi nalog jer kaze da je kartica povezana za drugi.
Da li postoji neko drugo resenje za gamepass ili jednostavno moram prvo paypal da popravim.
Inace, ni microsoft ni paypal customer support ne postoje prakticno, pa nemam ideju sta da radim.
Hvala.

A zaơto ne uneseơ svoju karticu i kupiơ direktno


1 Like

Pokusavao sam ali izgleda da ne moze srpska kartica direktno, ili nesto ne radim dobro

Dobijem ‘Change your store region’ error

A prvi put se susrećeơ,
Evo ceo postupak i sve ơto treba da znaơ 


Isti postupak vazi za koji god region se odlučiơ(Agr,Tur, UK, US itd.)
90% članova ovde ima Argentina ili Turski nalog zasto ơto su neke igre od 30 do 90% jeftinije u odnosu na ostale .
I da kada ovako napraviĆĄ nalog nase kartice prolaze i direktno i kao gift.

E, hvala na pomoci
Da da prvi put se susrecem, nemam jos ni konzolu, ali narucujem cim resim game pass>
Da li je moguce preko arg naloga i gamepass kupiti?

Da, ali moja preporuka ti je, ako radiĆĄ sve prvi put i ako ti je sve previse komplikovano da odeĆĄ na Kupujem prodajem i reĆĄiĆĄ to .
Jednostavnije je.
A moĆŸda je i bolje da probaĆĄ i izveĆŸbaĆĄ se.
PretraĆŸi forum imas tu i kako kupiti gold pa konvertovati sve u Ultimate po 3 puta niĆŸoj ceni itd


Cisto da potvrdim da ovo jos radi bez problema. Pre od prilike mesec dana uradjeno na jos jednom nalogu bez ikakavih problema.

Kako funkcionise obnova pass-a preko ovoga?
Kolko meseci je max moguce uzeti na ovaj nacin?

Maksimalno 3 godine. A sto se tice obnove na isti nacin kao i kod prve kupovine. Sacekas da istekne pretplata kupis nove kodove i uradis konverziju ponovo.

VaĆŸna napomena, direktna kupovina sa Microsoft Store-a preko PC-a ne radi za naĆĄe kartice, tako da ako nemaĆĄ konzolu, jedino uz pomoć gift kartica moĆŸeĆĄ da uzmeĆĄ Game Pass, preko konzole već moĆŸe direktno da se kupuje sa naĆĄom karticom.

Znaci preko konzole mogu bez ikakvih trikova, standardno da kupim game pass sa visa karticom? (bez paypal)
Jer to mi samo i treba, ok mi je za game pass 15$ mesecno.

1 Like

Tako je, prolazi preko konzole, ako kupujeơ preko Argentine ili Turske na konzoli, imaćeơ za dosta manje novca Game Pass

ae onda narucujem konzolu pa cu se snalaziti posle, mozda odem i ja do buenos arijesa :smiley:
Hvala vam svima

E izgleda komplikovano, ali nije kad udjes malo u fazon.
To se uradi samo jednom i to je to .
Ja sam odradio isto proĆĄle godine i od tada niĆĄta dirao, sve kupovina, kodovi, naĆĄa kartica sve radi sasvim normalno bez i jednog problema .

1 Like