Nema toga vise prosla su ta vremena kada si mogao okupiti 5-10 ljudi da se nesto igra.
Pa u suštini znam, ali vidim da svako igra svoje, sinoć mi je 5-6 ljudi sa kojima sam igrao pre godinama, igrali Forzu.
Svaki se povukao u neke svoje ekipice 2-3 čoveka.
Ako ne budem lenj, u subotu predveče ću napraviti open party i napisati ovde pa ko hoće neka udje da se malo zezamo.
Što se mene tiče može ![]()
Eto, bar nas je 4-5 u načelu ![]()
Jbg, tada smo na slaviji![]()
Dobro si mi rekao, sa blokaderima ne igram ![]()
Sala mala, sve najgore zvalegi, svi na slaviju!!
Ja viđam a avatare drugih vozača, u @djomla43 sam se zabio par puta, ![]()
ali pošto igram sa PC Game Pass mislim da nemam paid multiplayer na konzoli. Ono kad ideš na misije sroji mi za co-op katanac.
Jedino možda na Rog Ally kad bi prešao ali mrzi me da instaliram tamo.
Stoji ti katanac jer nisi u convoyu sa nekim. Klikni i trebalo bi da ti radi
Convoy mi isto stoji katanac. Zapravo sve multi. Horizon Play i Social isto oba katance imaju.
Probao pre neko veče, a onda je mlađi sin nastavio ![]()
Ja moram sa iskljucim one dedault linije za kocenje, stvarno je debilno i ubija svaku draz.

Šteat što je slika AI slop. Ne postoji 10x multiplier u FH6. A ne znam ni koliko je info tačan jer nigde nema nikakva vest ili post o tome, sem na Fejsu sa ovom sikom i insta sa ovom slikom.
Postoji, radio sam. Samo može za vrijeme skill song kad je doći do 10x
Ne kažem da priča nije fejk.





