Forza Horizon 6 - 19.05.2026 - Developer Direct

Nema toga vise prosla su ta vremena kada si mogao okupiti 5-10 ljudi da se nesto igra.

1 Like

Pa u suštini znam, ali vidim da svako igra svoje, sinoć mi je 5-6 ljudi sa kojima sam igrao pre godinama, igrali Forzu.

Svaki se povukao u neke svoje ekipice 2-3 čoveka.

Ako ne budem lenj, u subotu predveče ću napraviti open party i napisati ovde pa ko hoće neka udje da se malo zezamo.

1 Like

Što se mene tiče može :sign_of_the_horns:

3 Likes

Ja sam za

1 Like

Eto, bar nas je 4-5 u načelu :slight_smile:

1 Like

1 Like

Jbg, tada smo na slaviji​:smiley:

9 Likes

Dobro si mi rekao, sa blokaderima ne igram :rofl:

Sala mala, sve najgore zvalegi, svi na slaviju!!

2 Likes

Ja viđam a avatare drugih vozača, u @djomla43 sam se zabio par puta, :grin:
ali pošto igram sa PC Game Pass mislim da nemam paid multiplayer na konzoli. Ono kad ideš na misije sroji mi za co-op katanac.
Jedino možda na Rog Ally kad bi prešao ali mrzi me da instaliram tamo.

1 Like

Stoji ti katanac jer nisi u convoyu sa nekim. Klikni i trebalo bi da ti radi

Convoy mi isto stoji katanac. Zapravo sve multi. Horizon Play i Social isto oba katance imaju.

Probao pre neko veče, a onda je mlađi sin nastavio :grin:

2 Likes

Ja moram sa iskljucim one dedault linije za kocenje, stvarno je debilno i ubija svaku draz.

1 Like

1 Like

Misija koju sam sinoc obrnuo, mana je samo sto nije duze trajalo:

1 Like

To samo ovi iz acti kukaju zbog cod jer je preskup dlc za bo7

5 Likes

Šteat što je slika AI slop. Ne postoji 10x multiplier u FH6. A ne znam ni koliko je info tačan jer nigde nema nikakva vest ili post o tome, sem na Fejsu sa ovom sikom i insta sa ovom slikom.

1 Like

Postoji, radio sam. Samo može za vrijeme skill song kad je doći do 10x

Ne kažem da priča nije fejk.