Bolje nemoj, evo reinstaliran windows i menjam sve sifre xD
Ajoj
iskreno onaj sajt sa kog je i potekao leak mi nije ulivao poverenje, te sam tako otisao na drugi i sve fajlove ponovo prelepio od lika koji nije nikad imao problem pre. Bilo je tu viska nekih fajlova koji su odmah odleteli u kantu. Zatim su svi fajlovi provuceni kroz dva AV-a, a neki i kroz VirusTotal i tek onda je probana
Video sam neke “FIX-eve” ali nisu mi bili privlacni da ih probam.
Jel vas baš toliko žulja tih sedam dana do zvaničnog izlaska igre? ![]()
E ja sam taj fix pustio
I zapravo je fix, al jebigica ![]()
Ja sam samo u fazonu da je probam jer 4 i 5 nisam nikada zavrsio
Tako bi se i ova zavrsila. Do skoro sam ima 4 instaliranu i kao zavrsicu ali jok.
Za to služi xcloud. Evo recimo baš sada sam upadao u starije igre da bih video par stvari, a ko će skidati 150-200gb…
Potpuno podržavam!
Gotova recenzija, sutra live u 2.
Uvek je bio vel’ki. A meni je inace gamespot referenca - splidna osmica, svakako uspeh za MS.
Mogli bi smo friday night ili saturday night da napravimo. Kao u FH 5 kad je izašla kad smo cepali..
Ako hoće neko, pisite, siguran sam da 6-7-8 moze da nas se skupi za online zajebanciju
Od danas moze da se igra uz trik sa Novim Zelandom.
Ja sam počeo u 17:00 region mi je Japan

Kod tebe na gajbi ![]()
Hokkaido…
Ja puko 80evra i sad imam krunicu na imenu jebes ga nisam mogao cekati. Nadam se da ce DLC-evi biti dobri.
Ako bi ubacili Bikes dlc gde jurimo motorima po ovoj mapi, to bi bilo prejako. Kao Driveclub Bikes ![]()






