Forza Horizon 5 Official Announce Trailer

Šta ja znam, svako ima svoju računicu, ali ako sam se već toliko oštrio na next gen onda su mi jedine opcije SX i PS5…

2 Likes

Skroz je non sense da imaš 4K tv, SS i da ne planiraš da ga u bliskoj budućnosti zameniš SX…

2 Likes

Dobro, sense je ako neko nema, razlika je izmedju 300 i 600e ipak.

Kad je Džoni u pitanju i 3k km predjenih na letovanju, ne brinem se za njega ! :rofl:

1 Like

One x i series s fh4 u 60fps guraju u fhd tako da isto ispada.Jedino što imaš na one x imaš opciju i 4k 30fps

Mislim da je bitniji FPS od rezolucije, a XSS ima dobar upscaler ako se nakači na 4K tv. Takođe je futureproof u odnosu na X1X.

1 Like

Ja zbog Sudbine razmisljam zameniti moj One X za SS, iskreno nemam trenutno love za SX, a opet osim D2 u zadnjih 10 meseci skoro nista drugo i ne igram, a SS ga vrti u 60fps i imao sam obican One na 4K tv-u iz vise klase i igre su izgledale brutalno s obzirom da je najslabija konzola prosle generacije, tako da ako se vrti u Full HD mala je to zrtva za 60fps i dosta brze ucitavanje Sudbine, a ako budem zeleo lakse cu kasnije da zamenim za SX kada se dodje do love.
A i realno sada je lakse prodati One X u razumnom roku, dok mozda sledece godine ce biti mnogo teze…

1 Like

Hm, verovatno si u pravu tj sigurno za futureproof.

Nisam samo siguran za upscaler kakva je razlika u odnosu na SX. Bilo bi dobro da neko sa obe konzole potvrdi. @ph1beropt je neko vreme imao obe ako se ne varam.

Pored toga tu je i dupli kapacitet storage-a sto isto nije bas zanemarljivo.

Ja mislim da je 60fps crucible na SS, a 120 na SX i PS5, doduse nisam istrazivao frejmove za crucible jer ga i ne igram puno, tek toliko da uzmem pinnacle :sweat_smile: A tv mi ne podrzava 4K 120 jer je malo stariji Samsung KS7000 jedan od najboljih TV-a iz 2016god, ali zato HDR i osvetljenje kida, neka on meni isporucuje 4K 60 i ja zadovoljan :sunglasses:

Manje para nego XSX :rofl:

Meni sto je najvaznije, razlika izmedju XSS i XSX je znatno manja nego izmedju OX i OS.

I uvek mi je FPS bitniji, od kada sam se navukao na 60fps.
Ok i XSX je bolja u tom segmentu, ali i ovde sam zadovoljan sa onim sto igram.

2 Likes

I ja sam počeo da žrtvujem rezoluciju za viši FPS

1 Like

Koliko se secam i One S je imao dobar upscaler, tako da je i SS dobar. Tako da se licno ne slazem sa generalnim konsenzusom foruma da SS ne vredi na 4K tv nakaciti. Sve je to lepo izgledalo. Naravno nije na nivou SX-a, ali opet, lepo.

SS ce tek od “DLSS”-a (AMD verzije) DEBELO profitirati. Kvalitet i value te konzole ce se tek videti narednih godina.

6 Likes
5 Likes

Nekad mi je drago što imam hd ready Elin tv za gaming jer kod mene automatski ide prioritet fps, ne moram da mozgam uopšte :joy::joy::joy:

5 Likes
6 Likes

Prelepo. I to tri meseca pre izlaska. Playground Games bogovi.

2 Likes

Kad se sjedini izlazak sve odjednom maltene Forza, Halo i BF jebasmo jeza.

Malo mi 24h. A ne ovo malo slobodnog vremena sto imam. Pojma nemam kako cu uopste stici sve.

Pa nećeš stići. Get used to ! :smiley:

I ne igras Fifu koja je smrt za oktobar - decembar period.

jebla te fifa vise :grin:

salu na stranu, ali da tebe nema zaboravio bih da postoji fifa. Ti i oni klinci za bozic sto otvaraju paketice.

Batali je, igraj nesto pametno bez stresa

2 Likes