Forza Horizon 5 Official Announce Trailer

4 Likes

Nestvarno lepo. Playground Games su bogovi!

1 Like

Aha znaci mozes da skines kaktus ali mozes i da se zabodes u kaktus😂

Jao ludila, hype level zilion

1 Like

Meni ovo više diže hype za fable, ali će i ovo da se igra :smiley:

1 Like

FH će da bude prva igra koja će dostići fotorealizam. Ovo što rade je fantazija

O da, oo daaaa. Mislim dok ne doteraju Fable da izgleda ovako dobro, neće ga pokazati.

1 Like

Moze li bolje od ovoga? :sweat_smile: nestvarno dobro odradjen posao!

Pogledao upravo 4K verziju na TV. Neka mi neko pokupi vilicu sa poda…

3 Likes

Ja sam zbog toga iskreno cekao da gledam kasnije, bas zbog 4K. Brzo ce novembar :blush:

Jako dobro izgleda, ne samo graficki. Ne znam da li ce biti godisnjih doba ali s obzirom da je meksiko, ko ce ga znati :smiley:

Imaćeš vremenske promene, i sada su rekli, u FH4 kada pada kiša, svuda pada kiša, u FH5 kiša ne pada na celoj mapi, nego mestimično. Ako hoćeš sneg, voziš po planini, imaš pustinju, plažu, naselja. Sigurno postoji neka promena godišnjih doba ali ne verujem toliko dramatično kao u UK.

1 Like

Brate, kad sam pustio trailer za FH5 preko fona, meni snimak poceo da secka. :joy:
To dovoljno govori.

Sto je i ok, u cetvorci iako uvek zanimljivo i dinamicno, nedelju dana po dobu, svako ima neko doba koje ne lezi i onda cele nedelje nesto tu kao se vozikam a ne ide :smiley:

1 Like

To govori da imaš android.

Boooooooo :sunglasses:

5 Likes

Ashton Kutcher Burn GIF

14 Likes

Boles’

Pokazujem kolegama, i oni “ovo je samo na Xboxu?”, rekoh ima i na PCu, “pa nemamo PC…”.
:crazy_face:
Ja sam mislio da svaki valsnik PS4/PS5 ima jak PC, kad ono cvrc.

6 Likes

High end gaming PC koji bi ovo mogao da potera u stabilnih 4K i RTX je zesci luksuz u doba korone.

1 Like

Nema veze korona. Nego doba jebenog rudarenja…