Forza Horizon 5 Official Announce Trailer

Screenshots :eyes::

10 Likes

Ova ekipa developera treba da uradi neku igru poput GTA :smiley:

3 Likes

Ma to su gluposti nema automobila i m16 :smiley:

2 Likes

Ovo izlgeda 10X bolje od onih silnih stenčuga u UE5 demoima :tipping_hand_woman:.

1 Like

Evo je i zvanična mapa:

5 Likes

Hmmm, pa ne deluje mi nešto preterano veća naspram ove sada… :thinking: Mada moram da proverim kolika je mapa sada u četvorci.

Edit: Ok, jeste veća… Idem pravo u vulkan. :joy:

1 Like

Meni deluje malo veće od prethodnog dela, samo sam očekivao više peska :grin: Meksiko, a pustinja jedva da ima na mapi. Al zato šume i livade ko u Rusiji.

Koliko vidim na levom delu mape od vulkana pa nadalje je sve offroad skoro. :smiley:

1 Like

Isplati li se uzeti series s i igrati na toj konzoli ovo? Gubi li se nešto previše u odnosu na series X?

Trenutno u CG jedino series S može da se nađe po prihvatljivoj cijeni. Series X nema u prodaji, PS 5 nema ispod 800e.

Na series S bih igrao FH 5, FH 4, i naravno Stalker.

1 Like

Kažu da je mapa u FH5 50% veća o one u FH4.

1 Like

Mene zanima samo ovaj put posred mape :heart_eyes::oncoming_automobile:

1 Like

Jedva cekam ovo. Najbolja igra za uzivanje.

2 Likes

Rezolucija. Ako imas 4K tv, ne bih uzimao S. Dobro je za 1080p i monitore.

Ja sam prezadovoljan na 4K. Vredi svaki evro.
Moje razmisljane je bilo pre kupovine XSS, privremeno koliko da izadje s normlanom cenom XSX.

Sada sve vise tezim da necu ni menajati. Prezadovoljan sam koliko je mocna mala konzola.

2 Likes

Ja sam bio u dilemi kao ti i uzeo series s pored one x jer je nova generacija i lako je posle prodati i kupiti series x kad bude dostupan

1 Like

Probaj FH5 na SX u 4k pa ćeš promeniti mišljenj. SS je odličan ali ne i trajno rešenje ako poseduješ 4K televizor.

1 Like

Mislis na jutjub video? I to je kompresovano, u igri je jos bolje ali poato nije izasla mozemo samo da zamisljamo.

Jedino bi imalo smisla da se odaljis 4+ metara, onda je svejedno koja je rezolucija.

Iskreno radije bih uzeo One X nego SS za 4K TV.

Meni nebitni detalji, to mi je zanemarljivo.

Vise vredi XSS tih para nego XSX.

I ja sm hteo da je imam dok ne padne cena, sada shvatam da nema potrebe da mi je ovo prihvatljivo jako.

1 Like

Pa sad, dobijes 3-4x jacu konzolu za “samo” duplo vise para.

Ako tako pogledas, po MSRP cenama PS5 DE > SX > SS.

Sa series S, osim ako ne furas i dalje fullhd displej, dobijas najmanje graficke snage po evru.

Polovan One X ga tu debelo sije, jedino sto nema next gen igre.

Kapiram racunicu onih koji imaju SS, ali ipak ne bih nikome preporucio ako ima ili planira uskoro da kupi neki 4K.