Forza Horizon 5 Official Announce Trailer

Nije problem FIFA, nego glupi mod zvani fut.

Pravom ljubitelju fudbala je asocijacija na fifu karijera sa nekim nebitnim klubom do osvajanja ls. Opustanje mozga i zezanje.

Onda si izmislili to sranje, razjebali igru i gameplay, napravili skijanje na ledu maltene i ubacili kartice da se masa lozi i skuplja. A onda ih razbijaju skriptama u tekmama.

3 Likes

Bolest je to :crazy_face:

1 Like
2 Likes

Izbacili Alfu Romeo ! :crazy_face:

1 Like

Malo me smara koncept i generalno superautomobili.

S njima sam samo jurio speed kamere i to je to.

A i ako ih uzimam to su uglavnom old school, ako se oni mogu nazvati superautomobilima.

3 Likes

Pa imaÅ” Maserati Levante brat blizanac stelvia i mc12 koji je brutala.Iskreno stelvio i giulia su već stari modeli

1 Like

Ako postoji jedna stvar koju ne volim u Forzi to je raznovrsnost kola koja su u igri.
Ok bice ih mnogo, ali vecina kola su neki hypercars i superbrza kola i takođe od nekoliko proizvođača.

Takođe večiti manjak evropskih automobila i onih koje svakodnevno viđamo na evropskim ulicama.
Nema 205 GTI, a bio je u FH4, nema 308 GTI a ima ga u Forzi Motorsport 7, nema golfa dvice GTI a uvek ga je biloā€¦ Ali zato ima 3 ford fokusa različitih godiÅ”ta.

Nijedna alfa u trkačkoj igri, bezvezeā€¦ Ni BMW, ista pričaā€¦

Za sada, vrv će ih dodavati kao DLC-eve ali mene jako nervira taj nedostatak evropskih daily automobila.

Zato od 150 kola do sad potvrđenih pola su američki fordoviā€¦

2 Likes

Lepo piÅ”e ā€œConfirmed so farā€, ne znam Å”ta ste se zagrejali kao da je to konačna lista. Sigurno će biti automobila kao i do sada, ako ne i viÅ”e s obzirom da je veća igra. No kako god, kad prelećem mapu uvek uzmem neki auto nabudžen na max da letim bar 350km/h, neću sigurno u golfa 2 da se vučem po proplancima i da idem u online sesije sa njim. Pola tih automobila imam u garaži, ni pogledao ih nisam. Najjače traktore nek ubace sad da mogu ljudi offroad na orenje po Meksiku jer ovo nije dovoljno. :unamused::roll_eyes: Pre smo imali po 30 automobila, sad sa 300 nam je malo i pljujemo neÅ”to kaoā€¦ Nek ubace Supru, Lancer Evo, Nissan Skyline gtr, neke old school muscle automobile i to je sve Å”to mi treba. Inače ja bukvalno u Forzi sa update-ovima saznajem koji su to novi automobili iz hyper klase koji izlaze danas, u suprotnom pojma ne bih imao jer nisam toliko u toku sa tim modelima. :joy:

1 Like

Ta kolicina automobila (a i brendova) me je nekako jos i odbijala uvek, milion vrsta pa jos uzmes da ih modujes dodatno, neki kostaju milion ā€œkreditaā€ jer su kao retkiā€¦ Ne znam, cela progresija sa kolima je bas nekako bezveze. U prvih sat vremena igre dodjes do nekih ā€œsuperautomobilaā€. Tek me DLC sa kolima ne interesuje.

1 Like

Eto ti ga Pezo :roll_eyes::rofl:

https://forzamotorsport.net/en-us/news/forza-horizon-5-confirmed-car-list

1 Like

207 :man_facepalming:t3:

Sta ima od Renola :rofl:?

1980 Renault 5 Turbo
2013 Renault Clio R.S. 200 EDC
1993 Renault Clio Williams
2008 Renault MĆ©gane R26.R
2018 Renault MEGANE R.S.

Nije loŔe :smiley:

3 Likes

@gospodin_covek
Nije lola Å”to vozi Renova, već je lola Å”to vozi Pežovaā€¦ :grin:

2 Likes

Ali ovoliki broj Fordova :nauseated_face:

1 Like

Plus one monster modifikovane verzije jedno 100kom.Meksikanci vole Ford

Nego sta da vozim u forzi? Pezo 208? :joy::joy:

Naravno da cu neku zverinu da vozim :joy::joy:

Iako dok nisam naucio da vozim u igri, pola igre presao sa land roverom :joy:

2 Likes

Da, GTI :slightly_smiling_face:

2 Likes