Forza Horizon 4 najavljen

4 Likes

Znaci mora na jesen i PC da padne pored PS.

1 Like

Jel potvrdjeno da će novi Forza festival biti u Japanu. Nigde to ne pročitah u tekstu a zakačio negde na netu pre pola godine pa me zanima jel tačna informacija?

Jedva čekam!! Obožavam Horizon seriju, Motosport mi je lično dosadan.

Maaalo je nategnuta vest ali svakako se ovo očekuje. To je kao da su napisali da se radi na Gears of War 5 i Halo 6 igrama.

Pa za vecinu ljudi Horizon je veci IP nego ova druga dva pomenuta. :wink:

Iskreno Forza Horizon je za mene Pored Need For Speeda mama.

Tako da jedva cekam i nadam se da ce biti jos bolji

Najbolje arkadne voznje ikada, u rangu sa undergroundom kada je harao.

Jel to neka šala ili?

Zasto mislis da je sala, svako ima svoje misljenje.
Gearsi su ok, Halo pokusavao 100 puta meh, Forza je po meni najveci IP microsofta.

Sada kazem na jesen kupujem komp, izmedju ostalog i da odigram Forze.

3 Likes

Mozda ne po znacaju ali jeste u svojoj kategoriji, ne postoji ni izbliza tako dobra arkadna voznja.

Uvazavam ja svacije misljenje, samo mi nije bilo jasno kako je to horizon vecini veci IP od gears i halo?
Halo je najveca xbox ekskluziva vec 17 godina, horizon jeste fantasticna igra, verovatno najbolja arkadna voznja, ali da je veci IP od Gears i Halo, cisto sumnjam, tj. nije definitivno.

edit: samo da ne bude zabune da ja nesto branim halo i gears, a pljujem horizon(u kom sam izigrao sva 3 dela bar u proseku po 70h recimo), ali Halo i pored svih problema i podeljenih misljenja u community-ju i dalje izaziva najvise paznje od bilo koje ekskluzive.

Ok slazemo se da se ne slazemo onda. Ne znam sta drugo da ti kazem.
Rekao sam po meni.
Ali ovde se pali crveni meteoalarm ako neko kaze da mu se baca pegla od Haloa, sto je opet moj stav.
Forza jeste veliki IP jer vec neko vreme unistava GT, koji nikakao da se opameti i izda jednu 9.5/10 voznju.

Ma ja sam samo napisao na tvoj prvi upis da je za većinu ljudi horizon veći ip, što jednostavno nije istina.
Stvarno nisam mislio ni da se raspravljamo ni bilo šta, pa naravno da ne može svakom Halo da se svidi to je i normalno(mada meni nije😂), ali nemam ništa protiv. Opet ne branim Halo i ponavljam on ima svoje, velike ogromne probleme, a evo ti i dokaz koliko sam ja ispljuvao halo 5(prvenstveno sp)

Skrenusmo sa teme, nije mi to bila namera ali zanimljiva diskusija :slight_smile:

1 Like

Ne moze biti veci od Haloa :smiley: Halo je prica za sebe. Ima i svoj eSports community…ali ne mozes ih ni porediti…potpuno razlicite igre :smiley:

2 Likes

Kad LOL ima svoj comunity, sve moze danas :joy:

A LOL je toliko popularan jer ga mozes na tosteru igrati. Minimum req, 1 rupa za hleb :joy:

1 Like

Po mom misljenju Forza Horizon 4 bi bilo veci spektakl.

Nema sanse. Prosle godine je izasao 3. deo…a Halo 5 na poctku generacije

Ja cu se drzati trojke, barem za sada, i ona ima astronomsku cenu kod nas svakako.

1 Like