Forza Horizon 4 najavljen

Da svako ima svoj ukus i svoje misljenje tu se nemoze nista .

Ti kume pazari Xbox pa da ti dam da moje podatke da piaks igre ko covek :smiley:

Bice jednom valjda, za sad se drzim kompa. :slight_smile: Hvala na ponudi svakako :slight_smile:

Pa evo sačuvaj ovaj tvoj post i videćemo celokupni hype za okruglo 2 meseca. Bice teaser za H6 na E3 i trailer(gameplay) za horizon 4.

1 Like

Ako bude japan opet kontra vožnja ko u australiji jedva sam navikao ;)Uplatim gamepass taj mjesec i samo gas do poda

2 Likes

U vecini slucajeva mi dodje da uzmem xbox samo da odigram forzu horizon 2 i 3, i Gearse 4 zajedno sa svim remasterima. Zato mi je najvise zao. Igra mi se neka takva voznja ali na soniju je nema, a ne volim bas one voznje gde se vrtim po praznim stazama bez muzike i bez icega. Uboli su sa ovim horizon festivalom. :slight_smile:

Sve to mozes da odigras na PC-u

Istina, Gamepass radi i na Win 10.

1 Like

Ne moze Forzu Horizon 2, koja je fantasticna, a i treba mu malo jaci PC. XO danas nije ni skup, za 150e mozes sasvim finu masinu da dobijes.

1 Like

Nisam siguran da li može da odigra girse 2 i 3 na pc-u…

Trebao bi jaci PC da se pokrene Horizon 3, bar 400-500e, a bas to sto kaze padavan, xbox slim moze da se nadje za 150 do 200e sa par igara. Horizon 2 nema na PC-u ako se dobro secam, a isto nisam siguran ima li Gears of War kolekcija sa remasterima. Padam u iskusenje, ali ne bih da uzimam jos jednu konzolu samo zbog tih igara, a i devojka bi me ubila. :smile:

Kupis, odigras, prodas za iste pare…
Nema gubitka sem 10$ za gamepass (zavisi od tebe koliko ces se posvetiti igrama jer iskreno neces moci forzu da zavrsis za mesec dana).

2 Likes

Ki111er je u pravu, jednostavno kupi konzolu za male pare i ne razmisljaj mnogo, posle prodas kada ti dosadi.

1 Like

Al takav pc ce pokidati bilo koju konzolu, pa ces samim tim prodati konzolu a ostati na pc :joy:

3 Likes

Pa za FH3 bas i ne treba jak pc, moj recimo nije, igram igru na low i fantasticno izgleda. Mogu tek zamisliti kako je na vecim postavkama. Da se razumemo, moze moj komp igrati i na medium ali mi svakih par minuta iskace ono memory upozorenje koje se ne moze ugasiti, a problema sa FPS-om nema.

1 Like

Zaginuo bi ja s tom konzolom bar pola godine sigurno… :smile:

Jedva cekam Horizon 4!!! Voleo bih i Gears 5, najjaca pucacina iz treceg lica,naravno novi Halo!