Fitness, zdrava hrana i sumplementi

Menjaj to buraz. Unistices se :slightly_smiling_face:

1 Like

Jbt otrovaces se od te silne hemije, ono organi ima da pocnu da ti otkazuju.

Mislim samo kad vidis kako to izgleda, kako je zapakovano jasno je da to nije zdravo za coveka, izgleda kao motorno ulje i izgleda kao nesto sto ne bi sipao ni u automobil a kamoli trpao u sebe (pogotovo u tim kolicinama).

Inace ja jedem slatkise svakodnevno (ono mislim da sam od Nove godine pa do Bozica smlatio jedno 6,7 kila sitnih kolaca , a u tom periodu ne da se nisam ugojio vec sam smrsao kilo ipo, takodje cokoladu od 300 grama mogu da smazem kao od sale a nekad ono pola tegne Eurokrema ili Nutele smlatim onako bez icega, uzmem kasicicu pa udri) , krompir isto jedem dosta cesto, brzu hranu isto ne izbegavam , itd , ono doduse gledam da jedem raznovrsno i kvalitetno ali nista ne izbegavam i nikad nisam bio ni na kakvom posebnom rezimu ishrane (a pogotovo ne koristio bilo kakvu hemiju) pa nikad nisam imao problema ni sa viskom kilograma, ni sa necim drugim, ono da kucnem u drvo zategnut sam kao vojnicki krevet (muva kad sleti na mene picku da posece) a tezinu drzim istu jos od srednje skole, doduse vec dugo vremena (tipa 10-15 godina) sam i nesto laksi nego u periodu dok sam isao u srednju.

Ono apsolutno ti ne trebaju ta sranja da bi bio u formi , dobro izgledao ili sta vec zelis da postignes.

Dakle, smatras da treba Aca da predje na brzu hranu :grin:

2 Likes

Sta je tacno ovde hemija? Ovo je 1% suplemenata, sve ostalo je rad, ishrana, san i ostele cake :grin: Jedem i ja, ne smem ni reci koliko kolicinski :grin:

2 Likes

Dobar video o tome kako se Skagard pripremao za Northmana.

1 Like

Haha, kasno je za to, bojim se. Ali i ovo malo sto odvaja dupe od fotelje je vazno.

1 Like

Eto cisto malo da ozivim temu.

Jedna od mojih omiljenih zdravih, da kazem poslastica iako nije sladak, je kikiriki puter. Često ga koristim i deluje lepo na ceo organizam. Vrlo je zdravo ovo koristiti u nekim normalnim kolicinama. Nije ni skupo. Poseduje sve neophodno sto treba da dan pokrenete zdravo.

1 Like

To sam uvek gledao u US filmovima. Kada sam probao nije mi se svidelo. Jbg

Ovo podržavam. Kikiriki puter sa džemom od malina ili višanja je bogovski. Ako praviš sa Nutelom eto ti snikers. Savršenstvo. Bolje od svih ovih nabrojanih praškova 100x :heart_eyes:.

2 Likes

Lol, pre 10 minuta mi devojka kaze da je dobra kombinacija, kakva slucajnost. :exploding_head:

Nisam bas neki ljubitelj, ali ima dosta “zdravijih” varijanti. Problem je u ulju, izgleda. Takodje treba obratiti na dve stvari, dosta je sticky i los za zube cini mi se, i ugljeni hidrati koji se koriste za mazanje (pretpostavljam da niko ne jede iz tegle kasikom). Ja korstim neki svedski crispbread (Wasa), ali ako se razvaljujes od belog brasna i testa, dzabe sve.

Inace, ima jedan norveski proizvod koji nema ovde, brunost ili braon sir - ide super uz ove slatko-slane kombinacije tipa uz dzem i peanut butter.

Naravno, ovaj kombo je pre svega ukusan, ostalo mi je manje bitno :grin:.

1 Like

Uvek postoji zdravije. Inace kikiriki puter jeste zdrav mnogo vise od pojedine “zdrave hrane”. Dobar je za mnogo toga sto se zdravlja tice… nisu iste dobre masti i one lose.

1 Like

Momci ima li neko iskustva sa ovim ?
Sam dobio preporuke od par ljudi koji su koristili dok su se tukli sa koronom

Da, uzimao ja. Nema boljeg od toga za imunitet.

1 Like

Razmisli i o ovom preparatu

3 Likes

Nisam ovo probao, ali svakako hocu. Hvala na preporuci.

2 Likes

Stigla nova doza omiljenog napitka. Btw samo da ozivim temu. :grin:

Od slatkiša, zna se, čokoladice :grin:

Inace ako volite voćne ukuse, obavezno probajte i ovaj

Čokolada je ipak moj no1. :slightly_smiling_face:

3 Likes

Ja sam kupio kilogram nekih veganskih proteina, trajalo mi je jedno sest mjeseci :smiley:

Ali zato onaj zbregov protein svaki drugi dan konzumiram.

1 Like

Dobro je kada ga mozes piti. Ja sam probao veganski i vratio istog dana… ja to ne mogu podneti :unamused:

Btw u frižideru je sve više ribljih salata i proizvoda. Najviše mi odgovara sveža riba ali mora i ovako kada se nema vremena.

Inace na hranu trosim i najvise novca mesečno. Mislim da nema svrhe raditi neprestano, zaradjivati, a hraniti se belim hlebom i pljeskavicama :slightly_smiling_face:

4 Likes

meni bas ne prija kikiriki, i dosta slucajeva ima gdje kikiriki ne prija ljudima.