Filmovi vol. 3

Muadib, i brat mu Muamer pobogu. :joy:

Čini mi se da ovdje negdje ima vic. :thinking:

:joy:

Eto jos jedne fransize koju moze dunisti

7 Likes

Naravno holivudu samo treba poznato ime na posteru. A to sto vecinu gledaoca asocira na 4.5 na IMDB-u, nema veze. Jos im samo fali Jack Black da glumi Tora, i imamo hit za Nickelodeon.

Pre bih na momou pristao.

u ovom trenutku i ja bih bio bolji kratos

Dwayne nema ni upola karakter da bude Kratos. On mi je za komedije i to je to. Ok je lik ovako ali čim se prebaci u neki beast mode i pokušava da bude glavni faker u selu, odmah mi iz komedije ode u WWE krindž. Jednostavno ne mogu da ga shvatim ozbiljno više, pogotovo za neku ulogu poput Kratosa.

Edit, ako on bude glumio Kratosa, očekujte odmah Kevin Heart-a kao Mimir-a ili Atreusa. :joy:

Rock je bas propo. Za Kratosa treba neki karakterni glumac, sto se tice misica i impozantne figure, pa za to postoje steroidi i vfx u Holywood-u pobogu.

Logan je dokaz kako se moze napraviti kvalitetan, character driven, a superherojski film. Tako nam nesto treba, prije nego neki prazan akcioni film.

2 Likes

Meeehhh, bice sranje i svi to znamo :joy:
Pomirite se sa tim.

1 Like

Odgledah Dinu, moram da kazem da je mladjani Shalamet lepo odradio posao. Taman izgleda dovoljno namucen i potisten za ulogu momka kojeg muce apokalipticne vizije.

Sve zajedno dobar je film. Dobro odabrani glumci, dobra muzika, dobra rezija i kinematografija. Licno mi se ne svidja mnogo vizuelni dizajn Atreides letelica, al to je mala primedba.

2 Likes

Izgleda da je izasao WEB Guardians Vol3. Vidim ga trenutno samo na yifiju.

1 Like

Tako je

Guardians of the Galaxy Vol 3 2023 2160p WEB-DL DDP5 1 Atmos HDR DV HEVC-CMRG

2 Likes

Pogledao Extraction 1 i 2 na netflixu. Odlicni filmovi, bas odlicni. U dvojci, potpuno ludilo od akcije, deluje kao jedna dugacka scena, sad guglam, 21 minut , al nije jedna scena nego je napravljeno da deluje tako . Mnogo dobri filmovi, pravi staromodni akcioni neoptereceni pricom :grinning:

1 Like

Skidam kapu. Kec je bio gledljiv, vecu glupost od dvojke video nisam, ugasio posle pola sata. Ali ok, ukusi su razlicit

Stiže film “Gran Turismo” zasnovano na istinitoj uzbudljivoj priči gejmera koji je postao vozač trka Film Gran Turismo u domaćim bioskopima od 10. avgusta
via SQUID App https://squidapp.page.link/SwLq

Zna li neko sta se desilo sa sajtom titlovi com?

Hakerski napad :worried:

Bar su tako napisali na Fejsbuku.

Na jednom od onih pinkovih filmskh kanala bio onaj film Biker Boyz, onako nije losa bajkerska prica, sem Lerija Fisburna ima bas dosta poznatih faca, inace kao antagonista u filmu je Kid Rock (kao lider suparnickog moto kluba), ono bas mu super pristaje uloga a taj film je iz 2004-te, znaci odprilike negde kada je on bio u zenitu slave i popularnosti i kada je jebavo Pamelu. :d

Odličan film, i soundtrack je kul. Gledao sam ga bar 10x :joy:

Ova scena :joy:

2 Likes