Filmovi vol. 3

ma kakvi bez vudija i veslija… nove generacije su jezivo lose i neubedljive

new gen can’t play

2 Likes

Sem sto stalno kukam oko losih scenarija, moja druga velika primedba na modernu filmsku industriju je da su svi glumci suvise lepi – nema vise zanimljivih faca ko sto su bili deniro, pacino, brus vilis, vudi harelson, kris voken, itd itd.

Ova dva mladica sto vidim u trejleru mi deluju tako bledo. Prijatne crte lica, nista drugo. Al nisu samo oni problem, ona gomila marvelovih krisova isto imaju lepotu i misice, a harizme slabo.

2 Likes

Fantazija, nastavlja stopama prethodnog dela po pitanju vizuelnog stila. Definitivno nešto najbolje od Marvela, čak bih se usudio reći i najbolje u žanru animacije.

Priča je isto super, ima dobrih forica, baš ono što se kaže osvežavajuć film. Definitivno preporuka da se gleda u bioskopu, ja sam ga sinoć gledao u IMAX-u i baš dolazi do izražaja kad je na gigantskom platnu.

9/10

2 Likes

Da, prvi deo je bio super. Jedva čekam da vidim nastavak.

Najduzi animirani film ever

Hmmmm sad koliko mi se svidja ovo tesko mi je da kazem, prvi utisci su pomesani, ali moram da priznam da ovakav art style se cini zanimljivo u izvesnoj meri i ima neki svoj sarm. :wink:

Nego brate moraju li kornjace ici okolo krezave ? :sweat_smile:

2 Likes

Rarbg je pukao :sweat:, bio je super za filmove i serije…gde skidate torente u 4k za iste?

Privatni torent sajtovi

Jbt, piratebay ili skines lepo onaj torent king ili kako se zove samo ukucas u search sta te interesuje i skines.

1 Like

1337x

1 Like

Odlican dokumentarac.

IMDb: : Nothing Lasts Forever

Sad pogledah trailer za novi Dune i opet me je trigerovalo kakav je fail ovaj Timothee Chalamet, lik izgleda kao da nema snage da podigne viljušku do usta u salad baru.

3 Likes

Pravi predstavnik generacije Z :stuck_out_tongue:

4 Likes

Vidim da svi mladi seku vene na njega, a ja ne mogu da ga smislim. Nisam ga dosad gledao nigde sem u French Dispatch, gde nije poseban utisak na mene ostavio.

Stigla Dina na kanadski netflix, baš ću da odgledam neki dan, možda mi promeni utisak s jačom ulogom. Mada su mi i on i zendaya antipatični, izdržaću nekako.

Dolaze tako neke nove face, a kad je tvoja reakcija prvenstveno da ih oteraš sa svog travnjaka, znaš da je tvojoj generaciji odzvonilo. Popularnu muziku sam odavno prežalio, ne dirajte mi filmove. :joy:

1 Like

Tu je brolin,momoa, oscar isaak, i matori skarsgard, ovo dvoje su apsolutno nebitni

2 Likes

Iako se načelno slažem sa ovom glumačkom postavom ne mogu se složiti da je Muad Dib nebitan lik. :slightly_smiling_face:

1 Like

Muad dib sigurno nije kao lik nebitan, ali timothy jeste :joy:

Kaze se Muadib

Kaze se i sumnjam pa svi sumljaju okolo, nemoj da budes grammar nazi :joy:

1 Like

Ekšli ic Muad’Dib bat hu kers. :stuck_out_tongue:

2 Likes