Filmovi vol. 3

Nova tema sve isto…

movies

It.2017.1080p.BluRay.x264-SPARKS

1 Like

Uf, kao klinac imao sam gro nocnih mora sa mini serijom iz 1990-te. ovome necu ni da prismrdim :smiley:

1 Like

Sad bar znas sta da ocekujes.

Are you not entertained?!

2 Likes

Gledacu zato sto je sve veliko bum bum tras. Ali po ovome sto vidim obo je budalastina :smiley:

1 Like

Odavno sam prestao da verujem trejlerima…

Pa koliko moze da bude pametna prica o gradovima koji su na gusenicama/tockovima i krecu se…
Jedva cekam da gledam i vidim neko “logicno” objasnjenje :smiley:
Zasto bi nekome to palo na pamet.
To je neko mnogo pametan sedeo i krenuo redo.
Pod vodom, hmmm bilo x puta
Pod zemljom, hmmm bilo
Leteci gradovi, hmm isto.
Plutajuci, hmmm a da to cak i postoji.
E znam ovi nasi ce da se kreceu i to da peglaju ludilo brzo!
Juhu eureka 400m za gospodina i neka snima.

Jel moze nekad pozitivan komentar na bilo sta?

1 Like

A zasto ti je uposte I potrebno logicno objasnjenje?? To je film. Pravljeno sa namerom da neko zaradi pare a ostali da odmore mozak dva sata.
Ako gledas lose stvari I trazis mane uvek ces ih naci. Mojoj drugarici smetalo sto u SW svi znaju sve svemirske jezike iako ima milion nekih vrsta. Smetalo joj kako se kafa ne prospe kad krecu u brzinu svetlosti?!? Ja sam se totalno prepustio prici I zaista uzivao I filmu.
A sto se trejlera tice to odavno nije merilo kvaliteta filma ili igre. Trejler napucaju podignu hajp a onda dobijes k***c

Film je urađen po knjizi (prvoj od četiri) Philipa Reeva, i dobijala je i neke nagrade u vrijeme kad je izašla ako se dobro sjećam.

A s obzirom na prošle trilogije Petera Jacksona, ni ova neće biti promašaj sigurno. :slight_smile:

3 Likes

Nikada, ALI nikada mi ovo nije palo na pamet :smiley: nikad nisam trazio ni jednu manu u SW :smiley: Kad bi se svako zagledao u film i trazio mane i nelogicnosti, naleteo bi na malih milijardu…Ne znam zasto uopste nekome moze da smeta tako nesto…cuti, uzivaj u filmu, efektima i prici…

1 Like

Nisam ja neko ko trazi neke nelogicnosti. Tipa da li je nesto fizicki moguce itd…
Nego mi ovo kao prica izgleda jako glupavo. Gradovi na gusenicama. Koje jure jos veci gradovi na gusenicama. :smiley: :smiley:

Zvuči toliko blesavo da ne može da bude loše…
Hadžikarić - kako je propao rokenrol

2 Likes

Nekad I od g****a treba napraviti pitu.
Uostalom, isti taj peter jackson je od nosenja prstena od tacke a do tacke b napravio jednu od najboljih trilogija ikada :slightly_smiling_face:

2 Likes

Na pola sam Justice League filma. Kakav je ovo uzas sunce ti.

1 Like

Superheroji su teška glupost, pravo mučenje za gledati.

3 Likes

Volim i ja te bum bum tras gluposti bas zato sto se lepo iskljucim i odmorim mozak.
Samo ovi su presli cak i tu grananicu. Ti super heroji su postali tolika budalastina da nije realno. Sada su presli iz smesno u gadjenje i preseravanje.

Pogledao The Snowman. Ne znam zasto su ga kriticari bas toliko sa’ranili. Nista novo ali je cast dobar a ni prica nije losa. Plus moze da se vidi i stekne utisak o norveskoj. Jebo standard kad je sve sivilo i sneg. Profesorica vozi Teslu.

@jahalang0112 tamo si trebao dides :joy:

1 Like

Hladno, al standard :wink: