Filmovi vol. 3

7 Likes

Kakav brutalno dobar film.

Jos jedna lepa tema za 1 ujutru.

Ok idem da pocnem Layers of Fear VR, vreme je.

Scorsese, De Niro, Di Caprio, Fraser…

5 Likes

Ova godina je stvarno fantastična za filmsku industriju…

Neverovatan broj filmova od vrhunskih režisera.

2 Likes

Da, ali vidjećemo koliko njih su zapravo dobri filmovi. Izgubio sam povjerenje u filmsku industriju, biću zadovoljan ako se na kraju godine budem sjećao jednog filma kao stvarno dobrog.

3 Likes

Sad tek video da je kuzma nahvalio super mario film, nakanio sam se veceras da pogledam. Ne ide mi se u bioskop na drmusanje i sinhronizaciju.

I ja sam ga malopre odgledao, bas mi je super legao. Najjaci lik u crtanom je ona plava depresivna zvezda :sweat_smile: :joy:

1 Like

Ni onaj prethodni Spilbergov nije bio nešto posebno, ne znam kakvu magiju u vezi njega spominju više, taj je izlapeo sa istom lol.

1 Like

Fabelmanovi? Zaspao sam u prvih 15 minuta bez osjećaja kajanja da sam bilo šta propustio.

1 Like

Eh, steta. Indi mi je jedan od omiljenih serijala (kome pa nije…)

Ne, prethodni: Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull.

joj šia nesnosni ; joj frižider ; joj majmuni na lijanama… na šta je indy spao. :sob:

Tešim se da ovaj novi ne može mnogo gori da bude. Al njega nije spilberg režirao čini mi se?

3 Likes

Quantumania :roll_eyes:. Drugi deo filma sam drndao telefon i kao ovo još traje. Ceo koncept trenutne faze MCU je totalni raspad i ovaj Khan kao glavni zloća je smoruljak.

3 Likes

Ladno nisam ni čuo za ovaj film. :joy:

1 Like

Voli malo i da bije zene dok ne glumi, tako da su ga vec sklonili i traze zamenu

3 Likes

Jel video neko ovo, remake ?

Ono sta znam, ne deluje tako lose ali nije to to bez Veslija Snajpsa i Vudija Harlesona.

Po meni nepotreban remake i taj film je mislim pre trebao mozda neki nastavak (аli ne bas sad tek 30 godina posle) nego remake.

Evo jedan zanimljiv video. :wink:

Vudi Harleson i The Professor streetball legenda i lik koji se proslavio zahvaljujuci onim cuvenim And 1 Mixtape-ovima i njihovom turnejama tokom 2000-ih.
Svakako lik je jedna od najvecih streetball legendi na svetu.

Deluje kao sranje. Klasicna kopija sa aliexpress.