Filmovi vol. 3

I mene sad bas zainteresovalo pa jbte nije 15, ali snimaju 10ti :man_facepalming:
I to sa budžetom od 300 miliona …

Jel to i Spajdermena doveli ili mi se čini :joy:

1 Like

Ko završi karijeru u Marvelu odmah ga stavljaju za volanom u F&F :joy: B kategorija nije potrebna za prijavu :joy:

4 Likes

Da da tu je i mlađani Tom :sweat_smile:

1 Like

Je li uspio neko da pogleda The Banshees of Inisherin? Ako jeste, kako, gdje?

Znam da će biti na otvaranju Festivala autorskog filma u Beogradu.

1 Like

Izasao Black Adam na torentu, ali korejski subovi. Vjerovatno ce uskoro i verzija bez njihovih subova.

4 Likes

nemoj to da gledas,veruj mi :smiley:

2 Likes

Cekam da izadje bez Koreanaca, a ocekujem da bude smece :smiley:

Ja ga pogledao pre dva dana u bisokopu. Tuga

Gledao sa klincima u bioskopu, fino dremnuo :joy:. Jedino dobro after credits.

1 Like

Pogledao sinoc Ad Astra. Bas bas fin film. :rocket: :artificial_satellite:

• Efekti :top:
  • Brad Pitt :top:

Malo me epilog razocarao ali nema veze.

2 Likes

Jeste dobar. Hteli su malo da bace i atmosferu odisija2000 ali je dobar.

1 Like

Pogledao sam Everything Everywhere All At Once.

Znam da se ovde nikom ili vecini nije svideo, ali mene je odusevio. Neverovatno, ali neverovatno je cudan. Pritom je provokativan, smejao sam se od gluposti, suze mi isle. Druga polovina filma, tj. poslednja trecina su mi nesto najbolje sto sam gledao poslednjih 10 godina. Ne mogu ni da zamislim kompleksnosti planiranja snimanja ovakvog filma. Ova dva producenta su bukvalno stvorili umetnost. Mislim, mogu razumeti da je toliko cudan da ljudima prelazi granicu, i da im se ne svidja. Ali kada te film na kraju natera da razmislis, mislim da je odradio nesto posebno…

Ne znam, bukvalno sam ostao manje vise bez reci. Ali kolicina cudnih gluposti u filmu je neverovatna. :joy: Ima naravno razlog zasto je to tu, ali ja sam se toliko smejao, tacno nisam mogao da verujem. Od rakuna koji upravlja kuvarom, do turanja stvari u dupe u toku kung-fu borbe, do dva kamena koji razgovaraju, do ljudi sa hot-dog virslom umesto prstiju. Ludnica. Kakav haos. I sve to da se ilustruje dublja poenta.

Eto od mene samo, ako je neko zbog misljenja clanova ovde odlucio da preskoci, od mene preporuke, i savet da se stisnu zubi i pregrmi prva polovina filma, i onda krece pravi rolokoster. :blush:

6 Likes

Meni je taj film isto bio sjajan, jedan od najboljih ove godine.

1 Like

Da, mnogo blesav. Hoću da ga pogledam nanovo jer mi je prvo gledanje bilo isprekidano poslom pa sam ispustio neke delove.

1 Like

Upravo sam pogledao Blac Adam, i iskoristicu najbolju recenziju od jedne recenice koju sam u zivotu cuo… mogli su i da ga ne snime.

3 Likes

Ja sam ga isto pogledao pre neki dan. Prosek film. Što se tiče filmova od DCa ja nikada mnogo ni ne očekujem pa samim tim ne mogu da se razočaram. Oni su majstori za animacije, ovo ostalo budi Bog s’nama.

1 Like

3 Likes