Filmovi vol. 3

4 Likes

Oce li neko pomenuti potencijalnog Bale-a u trejleru ili moram ja?

3 Likes

Video sam spekulacije, ali zaista sumnjam. Meni vise vuce na Batflecka. Videcemo. :eyes: u Flashpointu je sve moguce.

image

1 Like

Nema ona nos za tu ulogu, bukvalno.

Pritom je i privatno luda ko struja, put on her some make up and let her be :joy:

3 Likes

Simpaticna je Gaga, ali trebace nam malo vremena da se naviknemo na drugu Harli, posle Margo Robi… Ok, trebace meni vremena.

4 Likes

Ovakve neke filmove treba snimati

3 Likes

Stvoreno za Pedra :joy:

1 Like
3 Likes

Prvi na mišiće odgledao. Dalje se nisam ni trudio. Ovaj kazu da traje skoro tri sata. No thnx im good :joy:

3 Likes

Pridružujem se hejterima, odgledao prvi i pola drugog, ništa specijalno. A ovamo svi vene seku, ne znam na šta tačno. :woman_shrugging:

2 Likes

Watch the first trailer for Tetris, starring Taron Egerton.

1 Like

Ni meni nikad nije bilo jasno loženje na John Wick filmove… Meni je ono krš živi. Valjda jer je Keanu Reeves (ili kako se već piše) pa ga dižu u nebesa. Lik uleti na 40 iljadamiliona ljudi sa tri šaržera koja nikad ne promeni. Ako nastavi ovako dostignuće level gde ga zovu da glumi davno zaboravljenog strica od Vin Diesel-a koji je prešao na mračnu stranu familije u Fast & Furious. Ima da šalta brzine kao što menja šaržere - automatik. :joy: Gađa ih sa šakom metkova i oneshotuje njih devetoro kao Dača kad igra God of War na skoro najvećoj težini :joy:

1 Like

Meni je John Wick super :innocent:

Hide in the bushes

4 Likes

Meni je John Wick isto dobar. Mislim da se izgubila fina umjetnost uživanja u jednostavnim filmovima, sad se piči neka plitkoumna kvazifilozofija i seciranje i analiza svakog kadra do u sitna crevca. Da, mislim upravo na ono kinesko karate smeće što je kandidat za oskara.

Čak ni komedija nije komedija u pravom smislu, uglavnom su to radovi na suprotnim stranama spektra, komedije nelagode na jednoj i brainy, witty komedije na drugoj. Široj populaciji kojoj i sam pripadam nijedna od tih vrsta nije smiješna.

Film je vrsta u izumiranju jer su milenijalci previše zaokupljeni provlačenjem istog kroz prizme blm, lgbt i woke pokreta te cancel culturom da posle tog čerupanja ne ostane maltene ništa iole gledljivo.

Iz ove perspektive najviše sam uživao u filnovima osamdesetih, devedeset minuta nikakve radnje, klinci piče okolo i prave gluposti, dešavaju im se razna sranja, teku alkohol i kerozin, gole sise na sve strane.

Mislim nisam, ali počinjem opako da ih romantizujem. :grin:

4 Likes

/thread

1 Like

Meni recimo john wick ili taken ne lezi. Te fore, jedan protiv zilion njih. Ali zato brale Equalizer mogu jednom nedeljno da gledam (prvi deo doduse)

2 Likes

Equilibrium za mene ima isti učinak. :slight_smile:

2 Likes