Filmovi vol. 3

Hahahahah, najjaci kometar! Wokeanda fever! :rofl::joy::rofl::joy:

1 Like

3 Likes

Sunce ti koliko je los Walanda Forever. Ostalo mi je jos sat vremena, ali ne znam sta moze da se desi da mi promjeni misljenje.

Cini mi se da se dva filma ovde bore za glavnu ulogu, a pored toga svaka ideja koju je neko imao je zavrsila u filmu.

Marvel je izgubio mojo od kad su snimili Endgame.

2 Likes

Odgledao ruski film Vladivostok na YouTube (zvanični kanal Mosfilm).

Pošto je slučajno ubio čoveka, mladi vojnik Viktor kreće u bekstvo. U Vladivostoku traži starog prijatelja koji može ilegalno da ga izvede iz zemlje. Međutim, ovaj grad kao da ne želi da ga pusti - Viktor upoznaje fatalnu lepoticu Niku…

Sviđa mi se kako film vizuelno izgleda, kadrovi su estetski doterani, tehnički je na visokom nivou.
Početak je dosta zanimljiv, mada se vremenom gubi u praznjikavosti.

Ipak, sve u svemu može da prođe, 3-/5.

Vini, ali nije the Pu :sweat_smile:

:running_man:

Op op :grin:

4 Likes

3 Likes

Neće Pablo nigde, sve žene su opsednute njime lol.

1 Like

I tvoja, a?

1 Like

Pablo je Pablo, ali da li zna da kuva ??
:grin:
FB_IMG_1675790177261

1 Like

Mislio sam da je igra u početku pa napravi pogrešan topic :sweat_smile:

5 Likes

Bruuuh koja kidalica ovaj Flash trailer. :astonished: Tacno sam se najezio vise puta. Kada se Keaton pojavio kao Batman pao sam na dupe.

4 Likes

Vala baš, posle nekog vremena da me ponovo zaintrigira neki superherojski film. Možda su prikazali previše toga u trejleru :slightly_smiling_face:.

2 Likes
4 Likes
4 Likes

Vala baš, nisam očekivao da ovako dobro odrade. Gledaće se u bioskopu vala :smiley: Prijatno se iznenadio.

Kolko ja volim ove Guardianse. Prva dva dela sam po dva puta gledao. Jedva čekam treći.
Flash isto. DC obožavam a oni se vrte sve oko proseka sa filmovima u zadnje vreme. Baš sam pre neki dan pogledao Watchman i pitam se kada će DC opet onako dobar film da izbaci.

1 Like

2 Likes

6 Likes