Filmovi vol. 3

Alien, Aliens.

1 Like

Equalizer je i meni top film. Ni ja nisam baš za John Wick Sirius Sam fazon filma, previše mi je filmova danas (da ne kažem gluposti) za koje kažu “film za opuštanje mozga”. Samo se recikliraju nastavci, rade rimejkovi i filmovi sa superherojima. Ne pamtim kad sam gledao neku dobru noviju komediju. :thinking: Zato samo serije u zadnjih 4 godine, nove filmove nisam pogledao još od zadnjeg batman-a, pre njega End Game i to je to.

1 Like

Gledam filmove da se odmorim od realnosti, ne da tražim račun za struju koliko Death Star troši mesečno i kako to nije održivo lol.

5 Likes
1 Like

To je super ako mozes tako. Ja gledam film da mi bude zanimljivo. Gluposti koje vredjaju inteligenciju ne mogu da mi drze paznju i da mi bude zanimljivo.

Zato su dobri filmovi gledani i 30, 40 godina kasnije.

1 Like

Šta znam, ako me film ubedi u prvih 10-15 minuta da se od kartona prave najjači mačevi u svemiru, pa ok, svaka čast, ama baš ništa mi neće biti čudno narednih dva sata tog filma. Elem, ako mi film predstavi priču sa dobrim likovima koji pripadaju svetu u kom se film odvija, pri tome sa odličnom kamerom i fotografijom, pa to je čista majstorija. Nebitno koja je tema i žanr. Isto tako od različitih filmova imam različita očekivanja.

Za sve ljubitelje sci fi filmova, dve preporuke za filmove koji nisu nesto popularni, a meni su lijepo sjelli: Life i Underwater.

Moon je fenomenalan, ali vec ima kultni status medju ljubiteljima sci fi zanra, sumnjam da ga neko nije pogledao.

2 Likes

Dobro da si napisao, već sam do kuće bio zaboravio koji su filmovi u pitanju. :joy:

1 Like

Htio sam napisati da sam ti ih preporucio i da ih nikada u zivotu neces pogledati :joy:

Life ima na Netflixu, ostale nisam provjeravao.

1 Like

Pogledaću. Iznenada sam našao afinitet prema Kristen Stewart otkad sam je video u slobodnijem izdanju. :grin:

1 Like

#TBT 1986 Muscle Beach, great place to get a tan, lift weights, and meet girls.
And Danny Trejo fresh out the prison.

3 Likes

Odgledao film Moj zločin, vrhunska zabava i velika preporuka :slightly_smiling_face:
Pariz tridesetih godina prošlog veka, mlada glumica istrčava iz vile matorog producenta, za koga se kasnije ispostavi da je ubijen…

Karikaturalni prikaz likova i duhovita atmosfera su otprilike na pola puta između Vudija Alena i Alana Forda.
Odavno se nisam ovako zabavio u bioskopu :slightly_smiling_face:

Inače to je film koji je otvorio ovogodišnji Fest.
Kao uvod je prikazan kratki i odlični Bakšiš.
Zasnovan po istinitom događaju, zabavno i zanimljivo :slightly_smiling_face:

3 Likes

Još samo neko da postavi kompletne ponude striming servisa na torente i to je to …
Jedan klik i ceo Netflix prebaciš na hard

Odakle ti toliki hard?

Pa nemaju, niti je potreban, vole samo u tim tekstovima da brzinu predstavljaju u stupidnim i arhaicnim mernim jedinicama kao sto je broj skinutih filmova.

Zvuci paradoksalno, ali download na uredjaje je imao vise smisla kod malih brzina jer je sadrzaj dostupan offline. Ovde je potencijalna brzina prenosa daleko veca od najbrzeg komercijalno dostupnog hard diska (NVME) pa bi brzina upisa na hard bila usko grlo prilikom transfera, ne samo njegova velicina.

Ko bi rekao tada i sada shvatanje nemorala

2 Likes

:sweat_smile:

677z381_munje-film

2 Likes