FIFA 20 | Official Reveal Trailer ft. VOLTA Football

Evo ja kupio odmah prvi dan cim se pojavio.

I obnovio jos mesec dana nakon sto je istekao

1 Like

Sta znam. Dosta slicno 19.
Dok ne izadje full ne mogu da sudim. Godinama unazad demo i full nemaju veze jedno sa drugim plus patchevi potpuno druga igra na kraju sezone. Obicno je uniste patchevima a ne poboljsaju.
Oseca se druga fizika lopte kao sto su najavljivali ali jos uvek ulazim u igru pa nemam taj osecaj.
Pre svega dve zamerke. Prvo mi smeta ZASTO U DEMO NEMA OPCIJA SLOW i SLIDERI. Pa na osnovu njih ja kreiram sebi savrsen gameplay. Ovo kakav je na normal demo je KATASTROFA. Prebrzo. Uzasno prebrzo. Jebo ih fut i opcinjenost njime zato se i ne posvecuju da urade kvalitetan gamplay.
Drugo igraci nemaju tezinu. Dok kontrolises igraca nemas nikakav osecaj. Kao bez fizike, gravitacije i tezine. A tek kada mu dolazi lopta i kada je ima u nogama. Totalno bez osecaja. Kada dodajes loptu osecaj je kao one decije igracke teniska loptica na kanapu pa se lepi.

Nervira me i kako je uradjeno brzo trcanje.

Animacije su prelepe. Sa pregrst dodatih. Moraju da porade na osvetljenju igre malo.
Svidja mi se i novi sistem slobodnjaka i penala. Bas je do jaja a nove animacije se odlicno uklapaju u sve to. Onaj target je malo njesra. Preosetljiv je. Iskreno bih stavio vise opcija za njega u smislu da moze da se “lockuje”. Ili da se pri pomeranju levo desno sam fiksira dok ga sam opet ne pomeris. No dobro.

Volta je bas do jaja. 7 godina cekamo na novu fifa street i konacno dodje. Ovo sa tezim gadjanjem gola je bas bas do jaja. Nevidjena je zabava. Jos kad izadje full sa vise opcija bice pikanja do zore.

Sve u svemu poboljsana 19ica. Meni je ok, moze da prodje ali sa mojim sliderima.

Iskreno od kada su presli na FROSTBITE engine napravili su gresku. Nije bio razvijen za sportsku igru osim grafike. Mislim da je stari Ignite engin imao daleko bolji potencijal i bazu za dalje u svakom smislu.
Kao sto rekoh moze da prodje ali za mene i dalje je FIFA 16 > Frostbite (17, 18, 19, 20).

Isto, kupio preko dopune na wallet-u. Sve radi kso i za obične igre.

Ja se prvu put razmisljam da li da uzmem fifu ove godine. Bas sam u dilemi. Najvise zbog zla zvanog fut. Znam da cu igrati svaki vikend i nervirati.

4 Likes

Kao sto sam i mislio vise nije moguce kupiti EA acces, ukoliko nemas od ranije dodatu karticu/paypal, uz pomoc gift koda. Redeemovao sam 5 funti i ne prolazi kupovina jer ne funkcionise opcija “add to cart” kao kod drugih itema. Postoji samo opcija subscribe i moras da apdejtujes payment information (psn/kartica), sto sada nije moguce jer za linkovanje sa paypalom daje gresku, a kartice odavno ne prolaze zbog adrese izdavanja nosioca…

jebiga, mozda je hassle od 10 minuta ali imas uputstvo kako da napravis paypal koji ce ti proci, cisto da imas neki payment method

video si da je kod mene setovan i da prolazi ea access.

1 Like

Ne moze vise ni to.

Kad ce preload za ea access?

ALI!

Radi sa obicnim UK Paypal nalogom (bez addovane kartice) + gift kodom!!! :rofl:

1 Like

lol :smiley:

Haha, ko bi rekao, najgluplja fora na svetu…

1 Like

Verovatno za par meseci, isto kao i za Xbox, u pocetku nije bilo top up kartica.

Ma preload za trial 10h :smiley:

Ah, lose procitao. Trial pocinje 1 dan posle web aplikacije. Web app startuje 18.9. a 10h trial 19.9.

edit @nikolapfc89 ne znam tacno za preload.

Bukvalno sam nasao “dzabe” fifu 19 na cd-u i planiram da je uzmem i isprobam konacno master ligu al kako god se zove tamo. Ja kao veliki fan Manchester Uniteda pa i same premier lige , pronasao sam se da bih mozda uzivao a da se ne obazirem mnogo na gameplay. Znaci online me NE ZANIMA i igrao bih samo offline. Zanima me dal ce raditi sqad update i da li da uzmem i da se konacno ,licno ,oprobam?

1 Like

Uzmi. Poslednji apdejt ti je septembarski.

1 Like

Sta ti znaci dz?
Uplati ea access za par dolara imas full igru “otkljucana” pa i ako ne pase neces puno para baciti.
A opet u cetvrtak s pretplatom mozes Fifu 20 da igras full igru 10h trial.

Nije me bilo duže

Ali

Uzeo sam fifu na g2a united states (pošto mi je usa nalog) za nekih 5000 dinara kada se prevede cena… Čekam sada da mi se dostavi kod i jebeno ne mogu da sačekam!

1 Like

Za PC, Xbox ili za PS4? Postoji na G2A global Origin edition za nesto manje od 50usd, takodje Xbox One key za slicnu cenu. Ne vidim PS4 kod, mora preko kodova verovatno, ali tu moze da se uradi klasican gameshare ako imas s kim.

Inace, izgleda da postoji glitch za neograniceni trial do 24. septembra (a ne samo 8/10h), za sve koji imaju uplace ea access. Glupo je, samo klikces X na PS4 ili A na Xboxu, izadjes iz igre i ponovo startujes i nece detektovati trial vec kao da je full igra. :crazy_face: Ovo su navodno patchovali sa jednom od dve igre u trialu za sada (NHL cini mi se ali za Madden i dalje radi… ili obrnuto :p) tako da niko nije siguran da li ce raditi i za Fifu kao prosle godine sto je radilo za Xbox jer PS4 nije imao Access. Bas cu se smoriti ako ne radi ove godine, treba mi da igram sto duze do 24. jer idem tada na more do 4.10 (i ne ide mi se uopste na more, radije bih igrao fifu, mrzim plazu i ne necu da se opustim, pustite me na miru :D).

Alternativna verzija za produzavanje triala je da se kupi jos 1 mesec/jos 10h na drugom accountu, ali nije mi jasno kako su to sada zamislili, jer promocije rade samo na tom accountu, a on nije vezan za EA nalog da bi ti se preneo progres. :confused:

Takodje, izgleda da neki vec igraju i strimuju preko twitcha, odgovor je:

Inace za one koji su propustili danas, najverovatnije 6pm uk time izlazi web app. Mada tacno vreme niko ne zna sa sigurnoscu ali do veceras mozete vec poceti da trejdujete i sklapate tim.

Trial krece 19. @nikolapfc89 nema preload koliko sam shvatio jer mora da se pojavi u EA Access hub-u i odatle mozes samo da skines celu igru, nema preload opcije kao u klasicnoj store varijanti.

1 Like

Takodje, od ove godine nece vise biti icon SBC-ova vec ce funkcionisati po nekakvom swap principu… nisam bas shvatio ideju, ali baby (base) verzije ikona nece vise biti upotrebljive kao SBC fodder u svakom slucaju i spustena je donja granica za trade na 65k cini mi se, tako da se ocekuju povoljnije market cene. Ne znam zasto je EA uradio, da li iz zelje da ucini ikone povoljnijim ili da spreci tzv “icon crafting” metod koji je omogucavao prosle godine da se za male pare dodje do najboljih ikona, tek eto, tako je kako je… I prime ikone bice dostupne od decembra, Moments tek od februara.