Fifa 13

Nisam znao za igranje rukom da moze da se ukljuci, nisam nigde video to. Bas me cudilo da to nisu uradili. Hvala na informaciji, bas cu da potrazim.

Ima 100% da se ukljuci igranje rukom i jos imas i da biras dali ces da svira samo izvan 16 ili i penale da dosudi ako je u 16…

Dobar DEMO,igram na xbox 360,odma se primeti prvi dodir sto je sjajno.Pas igra dobra,sutevi odlicni.Dobre neke nove animacije kao i kod golmana.Grafika konacno lici na nesto.Opcija za vreme utakmice sjajna! Nadam se da ce tako biti za sve stadione.Jedva cekam full nadam se samo manjim promenama,al to je to.
Najvise ocekujem od ovog novog “matchday-a” sto mi zvuci sjajno,tj biranje meceva iz realnog zivota sa sve updateovanim ocenama i formom,nadam se da ce i komentatori biti u istom segmentu!

Deluje zaista zanimljivo ovaj demo. Po meni poslednja dobra FIFA je ona FIFA World Cup South Africa koju i dan danas uključim. Nekako mi FIFA 11 i 12 nisu legle ne znam zašto.

E razumem te i meni je Fifa World Cup 2010 bila najjaca fudbalska igra i sve nakon toga ono…
Ta Fifa World Cup mi je nekako bila savrseni bilans izmedju realisticnosti i zabave , gameplay je bio savrseno fluidan i zarazan a takodje i ona Mondijalska atmosfera je bila odlicno odradjena a u poslednjih par Fifa naslova nekako mi se atmosfera cini sterilno a opet sa druge strane trudeci se da igra bude sto realisticnija nekako su malo ubili tu fluidnost i igra je postala nekako previse " troma" i suvise defanzivno orijentisana (sto mene zna da smara)

Upravo to.
Eto čovek objasnio pošto sam ja bio lenj da malo više nešto napišem :wink:

Inače, čak mi je i PES 12 bio zanimljiviji od FIFE 12 iako sam toliko razočaran u PES serijal otkad su prešli na next-gen konzole

iako sam toliko razočaran u PES serijal otkad su prešli na next-gen konzole

Svi smo :frowning:

Odigrao sam sinoc 5 utakmica Fife 13 full verzije.

Ubacili su dosta novih animacija sto mi se mnogo svidja. Ali nekako mi je mnogo “mekan” fudbal, kao Fifa 10. Jedino mi to smeta. Ubrzali su je dosta, nonstop je jurnjava po terenu. Mislim da se lakse daju golovi nego u 12.

To je to za sad :slight_smile:

Zanima me koliko kosta online pass? Ako neko zna posto jos nisam narezao igru a hocu da uzmem. Hvala.

Verovatno je 800 poena kao i u svim ostalim igrama

Ja sam kupovao za Fifu 2011 PS3, cena je bila oko 7e.

Buahahahhhahahahahahahahahaha!!! :smiley:

Upravo ti zavidim…

Totalno razočarenje kad sam odigrao sinoć jedno 3,4 sata ove nove FIFE. Više sam očekivao gledajući onaj demo. Što je već napisao kicba gore dosta su omekšali fudbal (čak i preterano) i previše se lako daju golovi. Ovo više podseća na neki hokej travi nego na ozbiljan fudbal. Kao da se igra neka Fifa iz devedesetih godina. Najviše su podbacili što se tiče golmana jer kada se šutira van šesnesterca postoje samo 2 do 3 vrste intervenije. Znači golman pravi jednu te istu paradu baca se i izbacuje loptu u korner. Dodavanja su takođe skroz bez veze odrađena i ima tu još dosta toga da se iskritukuje ali nikad se nisam razačarao na prvi utisak kao na ovoj FIFI.
Što se mene tiče do pojave neke sledeće generacija konzola neću se više ložiti na fudbalske igre jer ovo što nam trenutno nude EA i Konami je sve samo ne fudbalska simulacija.

Evo neka moja zapazanja o First Touch-u: Ukoliko igrate sa dobrim klubovima, necete imati nikakav problem, ukoliko igrate sa treceligasem, kao ja, igraci ce vam biti toliko invalidni da cak i kada ne drzite trcanje, oni ce je tako primiti, da ce mu se nekako odbiti od ruke i sudija ce dosuditi enac. Igraci automatski uhvate sprint, kada im ostavim loptu za sut i tako je bedno prime, da mi dodje da isutiram onog koji je implementirao First Touch Control u Fifu. Nemojte me pogresno razumeti, First Touch nije losa stvar ali kada igrate sa nekim srednjim ili dobrim timom. Ukoliko uzimate neke timove koji se bukvalno raspadaju, onda se pripremite za vristanje. :wink:

ako mislite da se lako daju golovi, probajte pes 2013 :slight_smile:

uzimanje losijih klubova je apsolutno neophodno ako hocete dobar uspeh u online ligama jer vas uparuje sa slicnima, a ako uzmete neke iole solidne necete moci da zivite od reala i barselone.

Ma ja od kad znam za sebe, karijeru igram sa losijim timovima, pocevsi od Shrewsbury-ja, pa do sadasnjeg Sheffield United-a. I jos na World Class. Igra je stvarno ekstra, mnogo mi vise lezi nego PES, samo taj First Touch…ni posle dvadesetak tekmi se nisam navikao. :wink:

Zanima me na kojoj tezini igrate kad se tako lako daju golovi? Ja ono sto sam odigrao do sada nisam bas siguran u to. Igram na najtezem nivou otkad znam za fifu a igram je vec 5 godina non stop. Naravno da je teze sa krs timovima :slight_smile: meni je bas dobro sto moram da se namucim,jer mi nije zanimljivo igrati sa realom i barsom nikako. Online je prica za sebe. Jos nisam probao sutra cu pa cemo videti…

Lako se daju golovi kad se igra protiv živog protivnika ili online svejedno. Naravno to ne važi kad se biraju slabiji timovi ali zašto bih ja npr. izigravao neko ludilo kad svi biraju 6,7 istih klubova i manje više zna se kojih. Što se singl utakmica tiče odnosno kad se igra protiv cpu-a dosta je realnije odrađen gameplay ali opet kada igraš neko takmičenje skroz je nerealno kao i do sada što je bilo uostalom. I dalje se šteluju rezultati na najvećem nivou. Znači kako cpu zamisli da treba da se završi rezultat tako će i biti i ti na to ne možeš da utičeš bilo sa kojom ekipom igrao. Krenem sezonu sa Njukaslom i pobedim Čelzi, pobedim Totenhem, izvučem bod protiv Sitija i onda 'ladno izgubim iz čista mira od nekog tamo Svonsija 0:3 na svom terenu, uz to Svonsi odigra bolje od Barselone i svaki igrač na sredini terena im izgleda kao da je Ćavi ili Inijesta. To su strašne stvari koje zaista iritiraju.

Eto vidis, a moje misljenje je bas suprotno. :wink: Posto ne igram protiv “zivog” protivnika, vec samo protiv CPU-a na World Class, jedva dajem golove i to iz nekih bas dobrih akcija. Moram da se bas potrudim za gol i retko bude vise od dva-tri gola po tekmi. To mi se svidja jer ne volim kada je igra prelaka. Istina, ponekad timovi umeju da igraju kao Barca ili Real i slazem se da iritiraju ali odmah reagujem brzim izmenama i sve dodje na svoje mesto. Cak bih se usudio i da kazem da mi je sada teze da dajem golove nego u dvanaestici. Naravno, imajte na umu da igram samo protiv CPU-a posto imam RGH-a ali kada dodju ortaci, isprobacu i tu drugu teoriju.:slight_smile: