Fifa 13

FIFA 13 Demo za PC je out na Origin-u, kasnije će biti na Xbox Live-u a večeras na PSN-u :slight_smile:

Spremite se :stuck_out_tongue:

Cim sam video da pise FIFA 13, istripovao sam se da je izasla. Necu jos dugo cekati. :wink:

Pa jos 24 dana :slight_smile: Ako bude kao ranijih godina nece se pojaviti puno ranije,mozda dan dva. Inace ja bas jedva cekam da se pojavi demo da probam. Istripovao sam se da su je zeznuli malo naspram dvanaestice pa hocu sto pre da razbijem te glupe misli :slight_smile:

Ove godine je drugacije, Fifa izlazi ranije, tacnije 28-og septembra. Jedva cekam! A zavrsni rad me ceka i ceka. :smiley:

Kako još 24. kada izlazi 28. :)? ne valja ti ta matematika :stuck_out_tongue:

skida se,uzima se original zbog ut-a samo jos da vidimo sta se poboljasalo. Ali ni tebi srpski wahade :stuck_out_tongue: :wink:

mozda je mislio jos 14 + racuna ta 2-3 dana pre zvanicnog da izbace…

Ko prvi proba demo, neka obavezno baci neke utiske. :wink:

pa u toku dana utisci ili za 2h najranije od mene :confused:

Evo copy paste sa drugog foruma za PC verziju

Evo ja probao, igrao 5 utakmica.

Nema seckanja, kočenja niti ništa tako (1080p, 4xAA, Vsync on), ne vidim po čemu bi se reklo da je port, ali na kraju krajeva, fifa je uvek port sa xbox-a koliko znam… Animacije su prirodnije, gameplay je praktično isti, igrači imaju težinu, nekako malo više nego prošle godine, tu su par novih fora i tako to, ali ništa drastično promenjeno, FIFA je ipak ostala FIFA, što je odlično.

Da dodam, podseti me rAMA, kontrola lopte je bolja, vidi se kako jednostavno igrač igra fudbal a ne da je balvan koji ide po terenu i gura neki kamen (ala pes)

Nemam pojma kako sam ja dosao na tu brojku :slight_smile: Tacnije znam,jer sam izgubljen u datumima pa sam mislio da je neki drugi sad :slight_smile: Al nema veze sad sam se obradovao vise jer izlazi za dve nedelje :))) Stavio sam demo da se skine pa cemo da probamo :slight_smile: javljam utiske…

Upravo sam odigrao demo i na xboxu, onaj ko ne vidi razliku je ili slep ili ne želi da primeti, samo ću to da kažem. Inače igra radi u 1080p na xbox-u, živo me zanima kako radi na ps3.

Probacu veceras pa javljam.

Udjem u tekmu i pise fifa 13 demo has stopped working…

Nije lose,dosta je realisticnije dok je gameplay skoro isti kao i proslave golova.Prvo sto sam vece zapazio je da sada pre meca mozete birati i vreme utakmice[od 12h do 10h uvece] i da kao sto su vec najavljivali imate da gadjate pre meca mete,driblate i one ostale nazovi treninge…

Cek’, jel’ radi u 1080p ili je nativna 720p (kao za vecinu igara) pa je samo Xbox upscale-uje? Ako je 1080p nativna, svaka im cast!

@Pera996

Probaj ponovo da skines demo, mozda se nesto izgubilo tokom download-a.

i ja sam probao…

FIFA je ostala FIFA sto se tice gameplay-a sto je prvo i osnovno-jako bitna stvar.
Ubacen je taj first touch koji menja nacin igranja malo jer necete moci stalno da drzite brzo trcanje,sto je ipak realno nisu igraci uvek u punom sprintu. Meni ovo ne donosi puno jer sam tako igrao i prethodne ali ko stalno drzi brzo trcanje imace problema sa prijemom lopte.
Matchday je ubacen koji stalno update-uje formu tima i pojedinaca sa pravim igracima i timovima sto je takodje plus. Moguce ga je iskljuciti kome smeta.
Meni je mnogo bolji nije onako dosadan,dosta je zivlji.
Skill games je sjajan mode i mislim da ce samo doprineti popularnosti ove igre.
Golmani mi deluju bolje,pametnije. Igraci i njihovi pokreti realniji,najvise kod okreta i dodavanja iz okreta. Dodavanje kao da je za nijansu teze.
Toliko za sada…

Pojavio se demo i u “radnjama”. :wink:

Evo i ja odigrah prvu utakmicu, prvo što sam primetio jeste da transferi nisu lepo odraeni - Van Persi je još u Arsenalu, a Savi u Sitiju.
Gameplay je slian, s tim da se malo teže užima lopta, i da se igrai nekako prirodnije kreu i sa i bez lopte.
Ubaena je i forma igraa, možete da birate tano vreme kada se igra utakmica ( tipa 3:30pm), ubaene nove animacije, trening opciju, skill games itd isl…
Sve u svemu, dovoljno je slian 12tici da ga vole oni koji su voleli prošlu verziju, a dovoljno razliit da ljudi preu na njega kupe ovu novu verziju :wink:

Milan je ojadjen dosta…4.5 zvezdice,nisu prebaceni ni pazzini ni de jong ni krkic

Poslednjih sat i po sam drndao demo. Vidi se drastičan pomak na bolje u odnosu na FIFA 12 verziju. Pošto je ovo ipak build iz jula neću da dajem konačan sud o igri dok se ne pojavi finalna verzija za desetak dana. Najviše mi se dopalo to što igrači sami utrčavaju u prazan prostor, bez potrebe za pozivanjem preko tastera. Dosta novih animacija. Mini games će biti odlično zezanje Takođe odbrana je mnogo bolja nego u FIFA 12. Nekako imam utisak da sa samo malo više strpljenja, možete da sameljete bilo kog protivnika. Jedva čekam finalnu verziju.