Fifa 13

Jovane razumem ja tebe ali i ti si sam rekao da igraš sa Šruzberijem ili Šefild Junajtedom a u tim ligama su manje-više svi timovi izjednačeni i iznenađenja jesu moguća. Mene užasno nervira to nerelano balansiranje između timova. Znači kao što rekoh pobedi se Čelzi i Totenhem čak mogu da kažem i da nezasluženo pobedim ta 2 navedena kluba, ali zato ti posle cpu ‘‘vrati’’ štelovanjem protiv lošijih ekipa. Znači ne bih se uopšte bunio da izgubim od Arsenala, Totenhema, Liverpula i tako tih klubova jer realno na najjačem nivou u prvoj sezoni ne može ni da se očekuju pobede. Ali ovde je sve kontra napravljeno, nema uopšte veze koja je ekipa u pitanju i to je ono što me nervira. Najprostije rečeno cpu te jednostavno pusti da pobediš 3,4 utakmice i posle ti to oduzima nevezano za protivnika.

inace jos nisu sredili sve transfere,tako da ce te morati manuelno to da radite.Online je ok i ako neko zeli h2h ili nesto drugo nek se javi :slight_smile:

Gamespot dao istu ocenu i FIFI i PES-u, 8.0. Slaba ocena za FIFU, bas sam gledao review-ove i svi se zale na manjak inovativnosti i to sto se golovi prelako postizu. Vreme je da FIFA zasija na next gen-u, bojim se da naredno izdanje isto nece doneti nista novo :(… No i dalje je FIFA 13 No1 fudbal :rock:

Ja sam uvek za :slight_smile:

Treba da drziz LT prilikom primanja lopte, pa ces da vidis kako ces bolje da je primis.

slažem se u potpunosti. pogotovo ovaj boldirani dio!

ja sam svoju fifu 13 danas prodao. kupio je u petak. nema šanse da ovo igram! demo mi je bio ok, hype je bio tu, ali kada sam počeo igrati karijeru… razočarao sam se.

online sam uspio odigrati 3 utakmice od mogućih 20. nema šanse konektovati se sa nekim! čitao sam po forumima da se ljudi masovno žale na taj bug, nema šanse da se spojiš sa protivnikom, odma puca veza ili odma nakon što se loading završi…

bože sačuvaj s***e od igre!!! fifu 12 sam rokao, i volio, uz sve nedostatke. ali neću više. zašto da igram polovičnu igru?
igrači su tromi, nikad se okrenuti za loptom, AI je kao napredovao ali su i dalje tako glupiiiiiii i nezainteresovani za utakmicu, kao da su žene fudbalera na tribinama, a ne igrači na terenu.

ja bih joj dao ocjenu 4.5/10 i to samo radi grafike… i neke dječačke ljubavi prema fudbalu.

sada ću pokušati sa NBA 2K13, jer moram imati neku sportsku igru u rotaciji. :slight_smile:

Drzao sam i LT i LB i ostalo ali dzabe sve to kada vratim liku u odbrani loptu a on je tako invalidno primi da mu se odbije od noge i udari u ruku, da bi sudija dosudio penal. Naravno, ne drzim trcanje.

@kicba Da primi bolje ali samo ponekad…Sa moje strane,nazalost veliko razocaranje u Fifu 13,zbog vecine gore navedenih stvari…

ove godine je pes oprao fifu.
Al def.

@ficicaaa

I pored svega navedenog, nekako mi Fifa vise lezi i licno mi je bolja od PES-a.

znaci da se znamo tukli bi se shta bi pre igrali D:
Al mene najvise od svega nervira shto nema cup, tj ima ali kada se biraju ekipe on umesto da drzi redosled utakmica on randomizuje, to je pored igrivosti najveca mana igre.
To pikam sa ortacima deceniju na pesu :smiley:

Može li mi neko objasniti nešto ko igra Fifu?

Moje društvo i ja igramo ligu od 4-5 timova, zavisi koliko nas bude, po dvije utakmice svako sa svakim. Desilo nam se nešto nesvakidašnje, dva tima su imala isti broj poena na kraju, a prvi je bio tim koji je imao lošiju međusobnu i lošiju gol razliku od drugog tima???

I prije nam se dešavalo da igra proglasi pobjednika prije nego što on i teoretski obezbjedi prvo mjesto, ali nismo toliko obraćali pažnju na to dok nam se nije desilo ovo danas, pa je zamalo bilo mrtvih glava, a možete zamisliti kako izgleda kad se matori konji posvađaju oko video igre… :smiley:

Dešava li se ovo još nekom i postoji li neko racionalno objašnjenje, ne mogu da vjerujem da EA Sports može da padne na takvoj gluposti kao što je gol razlika…

nesto sto nijedna igra ne moze sem fife i pesa :smiley:

Ne cudi me to jer u Career Mode-u igra totalno poremeti redosled utakmica. Na primer, pobedio sam Liverpul I trebalo je da igram protiv Mancestera naredno kolo jer su pobedili Fulam. Na kraju sam igrao protiv Celsija jer je igra tako odlucila. Jedino sto mogu da ti preporucim je da skines poslednji (sedmi) TU, ukoliko to vec nisi uradio I da se nadas da su popravili takve banalne stvari.

Sto je najgore 7. TU nema za sve verzije igre.

Pravi li title update promjene u sastavima timova?

Znam, zato sam morao da skinem NTSC verziju posto imam RGH. Iskren da budem, nemam pojma koje promene donosi, sigurno nesto vezano za UT.

@Son of a gun

Ne pravi. Imas posebne fajlove za to. Ukoliko imas RGH, mozes da ih skines sa net-a a ukoliko nemas, samo odes na download latest squads u igri i to je to, on ce ih sam skinuti preko XBL.

E, hvala ti, ustvari ne želim da updateujem timove. Recimo drugar igra sa Interom u kome je u međuvremenu prodat Sneijder, drugi drugar igra sa Milanom u kome više nema Robinha…

Ako se promjeni nešto u sastavima, biće odmah nešto si hakovao, ovo ono, mi matorci svuda vidimo zavjere… :smiley:

Heheheh, jbg, uvek ce se neko buniti. :wink:

Ja igram samo online sezone. Probajte da osmislite neki drugi sistem igranja, neki turnir, na ispadanje…