Fifa 13

Demo na kompu ima updated roosters… ne znam kako i zašto. Ovde ne radi skidanje sastava čim uđeš u igru, na kompu da…

ama demo je ljudi,ni u pes demo-u nisu bili prebaceni transferi pa?Dosta jos stvari ima da se srede do finalne verzije tako da opusteno.

Pes je svake godine oajan kad su u pitanju ocene i transferi, tako da me oni ne ude

kao sto je rekao fred, build je iz jula. nije prvi put da se transferi pojave u finalnoj verziji, dok u demou je sve po starom

Ali zato imaju Kasana sa ukupnom ocenom 85, a on nit je zaslužio toliko, nit igra za Milan.

a ovo je tebi vec drugo trolovanje u istoj temi.

Sve ce biti sredjeno u finalnoj verziji. Ne brinem se. Ako ima live update formi igraca onda ce i transferi biti odradjeni. Negde sam i citao da su svima ove godine malo spustili ocene i da nema toliko igraca sa 5 zvezdica. Sto je meni skroz ok. Treba nekoliko igraca da se isticu kao sto i jeste. Milan i jeste slab ove godine ako cemo realno :slight_smile: Nebitno gameplay je najbitniji a on je odlican. Sjajne animacije pokreta,video sam par novih startova odbrambenih igraca,pogotovo u sesnaestercu nema zalecanja sa klizecim nego igrac pametno pokusava da startuje na loptu. Odlicno uradjeno. Odbrana jeste bolja ali i napad. Lepo su nasli ravnotezu. Igraci dosta dobro ulecu u prazan prostor. Nmg da docekam finalnu verziju samo ne znam sta cu prvo igrati :slight_smile:

meni se sastav ni na kompu nije skidao

Ovo se na mene odnosi? Šta je trolovanje ako priam o ocenama igraa iz igre?

Edit: ne znam zašto, ali forum nee da mi prikazuje pojedina slova Srpske latinice :confused:

Mslim da ce ove godine svi biti sretni i PES i FIFA fanovi jer su obe igre mnogo napredovale…

Najzad sam probao demo i mogu reci da sam odusevljen. Animacije su dosta poboljsane, igra je nekako prirodnija, igraci se krecu bas kao da gledam tekmu na TV-u. Teze je dati gol ali zato je kreiranje akcija podignuto na visi nivo. Tacno se vidi i oseca koji igrac kreira igru, koji je napadac a koji je zaduzen za odbranu. AI je, takodje, doradjen. Tako sada uklizavaju kako bi presekli pas, vuku vas za dres ukoliko ste im pobegli, saigraci utrcavaju kad treba, sve je podignuto na jedan vrhunski nivo. Sve u svemu, prezadovoljan sam i jedva cekam da izadje.

sto vise igram ovaj demo,sve me vise podseca ovaj nov gameplay na pes,ali ozb…

Na PES iz ps2 ere, ili na PES ove generacije?

ove,i ovo kad prime pa kad lopta ode 2m ispred i jos 4-5 stvari koje me podsecaju na pes.

To sto lopta pobegne kad je primis to je zbog brzog trcanja. Citao sam negde da kad drzis brzo trcanje dok primas loptu ona ce pobeci. Svidja mi se to, ljudi vole da spemuju RT :slight_smile:

Pa ja sam napisao ovde bas o tome. I to je skroz ok,ne mozes u punom trku uvek da primis savrseno loptu. Ponekad ce i dobro primiti ponekad ce otici 5,6 metara od tebe. Navika je to ja sam navikao odavno da neprimam sa RT. I bolje je tako.

Odlican fudbal, vidi se napredak. Ja bih samo da kazem nekoliko stvari koje mi se ne svidjaju. Komentatori su potpuno isti, ali svaka rec. Neshvatljivo. Drugo, ponovo nema faula, tj. ima ali vrlo malo. Ja sam odigrao 5-6 utakmica i mozda je bio jedan faul. To mi je smetalo i u 12-ci. Trece, ne kapiram da tehnologija toliko napreduje svaki dan a oni ne mogu da implementiraju nedozvoljeno igranje rukom. I cetvrto, sutevi na gol su mnogo bolji u 12-ci, tj. mnogo su jaci. Ovde mi deluju mnogo mlitavo, kao baba da sutira.

Sutevi jesu drugaciji,igranje rukom je ubaceno jos u 11-ci samo je bilo lose uradjeno. U 12-ci je bilo ok slabije se dosudjivalo. Po default-u je iskljucibi bilo ne znam kako je sada tj kakva je situacija sa demoom.Komentatori su takvi kakvi su jos su i dobri kakvi su ranije bili. Verovatno je promenjeno par reci i to je to. A za faulove sve zavisi nacin na koji igras. Bar ja tako mislim ali to govorim iz iskustva dok sam igrao fifu 12. Za ovu novu necu nista jos ni da govorim.

Sto se igranja rukom tice, imas u opcijama da to ukljucis jer je, po default-u, iskljuceno. Meni se takdoje svidja sto lopta bezi kada drzim brzo trcanje, realnije je. Pa ni ja, kad igram fudbal, ne mogu da dobro primim loptu u punom trku. Uvek mi bezi, pa mi neko ukliza i izuje me iz patika. :wink: A komentatori su mi ok, niti mi smetaju, niti ih posebno gotivim.