EA Play dolazi u Game Pass Ultimate

8 Likes

U principu EA Access.

2 Likes

Odlicna vest. Je l dobijamo i mi koji vec imamo game pass ultimate ili samo novi korisnici?

Svi Game Pass Ultimate i Game Pass for PC korisnici.

3 Likes

Ja sam bio koristio mesec dana, nista osim battlefield v mi nije privuklo paznju. Fifu vec imam. Ali dobro, bitno da ima sve viÅ”e igara. Ea acces iliti ea play je oko 20akā‚¬ na CD keys za godinu dana, tako da im nije neki trosak :grinning:

Auh sjajno, imam joÅ” dvije i po godine Ultimatea, ovo je za mene super vijest! :slight_smile:

1 Like

Ovo je sjajno.

Ovo je ludilo. Četiri pretplate u jednoj, svaka čast MS.

Jak adut je predstavljen danas, ovo stvarno sad ide ka Netflix for games principu. Tona igara za male pare.

1 Like

Dosta cudan potez EA-a, pre bih ocekivao da naprave sopstveni pandan sa svim EA igrama u pass-u za neku mesecnu pretplatu.

EA ostao bez svežeg priliva novca pa se dogovorili na brzinu :wink:

2 Likes

Postoji EA Play Pro pretplata za to.

3 Likes

Ovo je odlično, svaka im čast. Kad ovo počinje? Da uplatim EA play dok joŔ mogu pa da tako napunim Game Pass poŔto nisam to uradio kad je bila ona prva konverzija za Game Pass Ultimate.

Vjerovatno oko crnog petka da će ovo krenuti

Vec duze vreme na PCu je ugasen EA Access tj preimenovan je u EA Play i EA Play Pro

1 Like

Hm, izgleda da su xCloud i EA Play upakovani u Game Pass Ultimate da bi zadržao vrednost u odnosu na običan Game Pass kada budu ukinuli Xbox Live Gold, tj plaćanje za online multi :thinking:.

Jel dobijamo pro ili obicnu verziju? Ako je pro tj da mozemo ea igre na launchu da igramo to je premija.

Rekao bi da je obicna

Pro je samo za PC?

Pa trenutno jeste nego cisto sumljam da ce ubaciti Pro u Xbox Ultimate Pass