EA Play dolazi u Game Pass Ultimate

Običan EA Play.

Ostao im samo još PS now da ubace u pretplatu :grin:

7 Likes

Ovo je sjajno u svakom pogledu, svaka čast MS-u na ovakvom potezu.
Nadam se da samo nije izmenjena cena same pretplate zbog ovoga.

Kada bi još i Sony ubacio NOW u PS+, kao odgovor na ovo, to bi bilo ludilo.

1 Like

Bilo bi, ali za pocetak da malo porade na samom servisu, od kvaliteta igara do redovnog i malo masovnijeg azuriranja. Ne ocekujem iskreno da ce Sony u novoj generaciji davati svoje ekskluzive Day 1 u PS Now, ali bi bilo lepo ako bi par meseci nakon izlaska budu bile dostupne u servisu.

Generalno i nije potrebno da daju eksluzive, dovoljno je da ulkjuče NOW u pretplatu i samo malo poboljšaju izbor. Pa neka za godinu dana ubace neku eksluzivu, opet puna kapa. Ako budu day1 ekluzive to je surovo, ali nerealno očekivati, ipak su Sony ekluzive nešto posebno i nije za očekivati da budu besplatne.

Ništa nije besplatno.

Hoce li se preneti pretplata vas koji imate po 2,3 godine na sledecu generaciju? Ili ce za next gen morati novi profil?

Sve pretplate se prenose.

Ko da imas 12 godina i sad si dosao na forum :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hahah istina, ali samo sam hteo da potvrdim :slight_smile:

1 Like

Pozdrav
Ja sam ovde nov pa reko da pitam uzeo sam klincima xbox one i rekose da ima ea play jos 10 meseci.gde ja to da proverim ,trazio sam al dzabe :slight_smile:

Potrazi medju instaliranim aplikacijama na konzoli EA Play aplikaciju. Ili udji u podesavanjima i u opciji pretplate ili subscriptions videces da li imas i ako imas do kada ti tacno traje pretplata bilo koje vrste.

Nasao,hvala.
imam jos jedno glupo pitanje.
kako da taj nalog zastitim posto sam
dobio sifru i to je to

Mislim da ce ti za to trebati pristup e-mail adresi na kojoj je kreiran taj nalog.

Ima neki mail al dzabe,bolje da napravim novi kad prodje pretplata a uzeo sam i 3 meseca game pass a i ovo EA imam do 6. meseca to je jos plus 3 meseca game pass