E3 2017: Očekivanja, nade i strepnje - Beyond Scorpio

Zvanicno si na mojoj to kill listi :smile_cat:

Jos kada bi znao da ni filmove nikada nisam voleo…

Sad kad vratim film ne mogu da se setim ni jedne igre na temu vampira koja mi se nije dopala.
Kao i vukodlaka,drakula,mjau-mjau i nindza kornjaca…
Djole,jel vodi firma na e3 mozda?

Od sumraka do svitanja :smiley:

90+ minuta. Već neko vreme je raspored bio da će trajati sat i po, tako da je ovo lepo iznenađenje.

3 Likes

Nema nikakvih leakova do sada, odlicno, jos samo da potraje to za vikend. Ako slucajno neki leak izbije, onaj sto bude hteo da kaci dobro bi bilo da upozori na Spoiler u naslovu.

Mada za vikend imam kuci nekog teskog fizickog posla, dobro ce doci media blackout do nedelje uvece.

1 Like
2 Likes

Prosle godine je na dan e3 ujutru isplivao kompletan spisak svega po redu sto ce biti na ms e3. I sve je bilo i bilo prema tom leaku. Alex u partiju unapred znao sve, smorio se.
Tako da sam ja udaljen od reddita maksimalno ova dva dana, isto tako ovih godina dok pratim e3 skapirao sam da sto manje ocekujem to se vise obradujem za sam e3.

1 Like

Xbox live games with gold imace specijalnu igru i dlc ko bude gledao konferenciju preko mixer-a…

1 Like

Pricalo se o nekom novom Halo naslovu ali izgleda da je fake http://www.ign.com/articles/2017/06/09/halo-gravemind-leak-is-fake-news-says-343-exec

A na ovom monitoru ćemo da pikamo škorpiju

Jedno pitanje za gledanje MS konferencije i te jedne gratis igre. Jel treba na konzoli samo da udjem E3 watch on xbox ili tako nesto ili cu morati preko mixer aplikacije…stream-ovao sam pre neki dan neku igru cisto da probam kako to izgleda da li moram da se opet ulogujem ili izvorno da gledam preko njega. Vidim na redditu se raspisali ali mene zanima samo esencijalno sta i kako da dobijem tu free igru?

Uloguj se sa svojim XBL profilom na app ili mixer sajt i gledaj. To bi trebalo da bude to.

Fala bratski :slight_smile: i ja sam mislio nego ko pita ne skita :wink:

Eh, slabo sta ocekujem.

Mozda TLOU2 ovaj put uspeju da naprave bolji trejler, pa da mi probude nadu da ce biti valjan, iako i dalje potpuno nepotreban nastavak. God of War me veoma zanima, al to se ceka jos od prosle godine, cekace se i dalje.

Bilo bi lepo kad bi na prepad sony najavio neku tripl-A igru za PSVR, al nesto se ne nadam. TESVI PSVR? E to bi bilo dovidjenja svete.

Takodje bi bilo lepo ako bi MS uspeo da raspiri hajp za neki novi halo ili gears, jer obe (meni veoma drage) fransize trenutno deluju umorno.

Sve u svemu, nadam se bilo kakvom prijatnom iznenadjenju – neka igra za koju nismo znali. I sto manje transfera blama, molim vas. Takodje, nikog vise ne zanimaju cg trejleri.

Awright? Awright.

Koliko je se prosle godine pricalo o PSVR, toliko ljudi je to htelo da kupi i na kraju niko da izvadi 500€+kontrolere… Kako od necega sto svi moraju da imaju jer je to buducnost, spadne na promasaj…

1 Like

Svi su morali da imaju kinekt,pa su vam uvalili konzolu 100E skuplju a losiju :smiley:

2 Likes

Meni nisu :stuck_out_tongue: A i bolje kinekt od 100€, nego VR od 500€…

2 Likes

vr biram sam,a govno od kinekta su u startu svi morali da plate iako im ne treba…sto su ga posle prodavali odvojeno od konzole???

1 Like

Pa eto, procice i VR kao i kinekt…

1 Like