E3 2017: Očekivanja, nade i strepnje - Beyond Scorpio

Još jedan E3 je pred nama i ima razloga za hype: Scorpio i potencijalno nove igre za launch konzole, God Of War, TLOU2, Spiderman, navodno će Ubi predstaviti novi IP, možda ćemo videti šta to FromSoft sprema sad kad su završili sa Souls igrama, a tu je i uvek nepoznati faktor: Nintendo. Da li je VR hype i dalje prisutan ili je to samo prolazna atrakcija? Bethesda i ove godine pravi konferenciju, šta li oni imaju u planu? Možda konačno vidimo Wild nakon toliko vremena, kao i Beyond Good And Evil 2? Kingdm Hearts 3? Šta se dešava sa Crackdown 3? Kako napreduje Final Fantasy 7 Remake? Možda je postao Final Fantasy XVI? :slight_smile:

Šta očekujete od ovog E3? Da li će nas Scorpio oduvati? Da li ćemo se razočarati kad ne vidimo na kraju trejlera za TLOU2 datum izlaska? Da li ćemo se radovati kad nas God Of War iznenadi sa izlaskom početkom 2018? Hoće li neko da prati EA i Ubisoft konferencije nakon prošle godine? Da li će Lordish preživeti ako najave novi Elder Scrolls? :smiley:

5 Likes

Neće. Lordish neće preživjeti ako najave TESVI, jer Lordish ima život, kojeg bi se pomislio odreknut da ga najave. Neka… hahaha

2 Likes

Odavno nemam volje da pratim E3. Ovako kad izadje neka igra moze uvek fino da me iznenadi.

3 Likes

Vec duze vreme se prica o novom splinter cell nastavku.

Sumnjam da ima nečega u ovome, ali ako ima… It was nice knowing ya :smiley:

Ja se samo nadam da neće biti nikakvih leakova do samog sajma. To uvek pokvari zabavu a ljudi budu u fazonu tokom konferencija “eh, za ovo smo znali, ništa novo”.

I nadam se da će me internet valjano poslužiti.

2 Likes

Gledao sam sinoć. Čisto sumnjam. Lik je čisti n00b ili običan klinac. “I’m Bethesda leaker”. No shit sherlock.

Ma da, nije pravi leak, ali kad bi zaista napravili TES6 sa proširenim Settlements, većim svetom, i ostalo što je naveo, sumnjam da bi te više videli na forumu :smiley:

Telo radi ali nikog za volanom…Pokusavam da skontam al nema sanse…Sta je TESVI?

Skyrim VI

U duhu naseg laloškog jezika: Ako ne najave TESVI, TE SVI će na tavan medj šunke :smiley:

6 Likes

Juuu sramote…ja koji volim Skyrim i upucao sve one sate u igru i DLC-ove

Zeznulo me ovo VI (6) ja citao kao VI a ne 6 pa umesto TES6 ja citao TESVI (po Vuku)

Nadam se da se šališ… Bogohulje.

@Danijel,

The Elder Scrolls VI

TESV je nosio naziv Skyrim, gdje se radnja na Tamrielu i odvijala. Peti u nizu tj.

Auh čoveče, sećam se kad je izašao Skyrim 4 Morriswind, bilo je zajebano za jednog druga, nismo ga videli dve nedelje. Kako je ono igrao mi nikad neće biti jasno.

Skyrim serijal je dug i pun istorije. Skyrim 6 ima da kida. :wink:

Dobro me napomenu, nisam te odavno za*ebavao za Personu :vulcan:

Skyrim je moj omiljeni anime :smirk:

FTFY :smiley:

Al nisam mogao da odolim :slight_smile:

Ali je Morriswind ispao autocorrect :smiley: Nisam ni shvatio dok nisam sad pogledao :slight_smile:

Ontopic: Zna li neko šta je bilo sa Dreams? Deluje mi kao da duuugo nisam video tu igru.

Ocekujem novi AC,ostalo mi sve jedno

Kako bi bilo da Bethesda odradi Fable? :smiley:
Bilo bi lepo da vidimo sta gobo radi za Xbox…

The Evil Within 2, that’s all I want. :smiley: