E3 2017: Očekivanja, nade i strepnje - Beyond Scorpio

Hvala na brzom odgovoru, nisam znao da igru pravi Insomniac-ipak je to jedan od boljih studija u industriji igara. A sto se tice E3 i ja nesto ne volim leak-ove, za PS konferenciju manje-vise znaju se svi naslovi. Slazem se sa prekanator da prikazu GOW gameplay, TLoU2 nesto vise od tizera a za GT da srede malo one automobile, Imam nekako osecaj kao da lebde. A M$ jedno 3-4 novih IP, i jedan poput GTA, Forza 7…jos par dana i videcemo :hourglass_flowing_sand:

Od Spidermana se moze napraviti igretina samo takva, kad samo pomislim koliko villaina ima Spiderman, da ubace polovinu njih u igru bice odlicno.

Dissidia za konzolu? Yes please.

https://www.amazon.com/Dissidia-Final-Fantasy-Nt-PlayStation-4/dp/B071G3JVFB

You,i hate you :smiley:
Spiderman je jedan od retkih serijala koje sam prosao cijele,znaci svaku igru i to minimum 3-4 put :smiley:

Ni meni nije jasno, od super heroja koje generalno ne ponosim i ne pratim spiderman i superman su mi najodvratini i nekako bas za decu, jedino batmana priznajem i mogu da pogledam film i odigram igru.Mada moze ispasti ok igra od spidermana za one koji se loze na superheroj tematiku.

Da malo skrenem temu na mirniju stranu, a to je sama igra spiderman. Do sada sve što sam probao od spiderma igara je bilo u najmanju ruku osrednje i nisu mi se svidele. Ali ova po vidjenim video najavama, deluje da može biti zanimljiva. Da bi razmeli šta imam u vidu, dok se nisu pojavila zadnja 3 dela batmana-a, nisam bio zainteresovan za bilo koju batman igru, jer su bile isto tako osrednje i nezanimljive. Možete me napadati, ali to je moje mišljenje. Kada je najavljen prvi deo trilogije, ostao sam sa osećajem, ovo mora da bude dobro i ispalo je da je igra preko svakog mog očekivanja. Kada je izašla bila je fantastična i nešto što je jako falilo batman-u. Dovoljno je reći da sam odigrao sva 3 dela sa takvim zadovoljstvom, plus i VR igru.

Isti osecaj imam i sada sa spiderman-om, može biti jako dobra igra, posebno što mi deluje da sistem borbe može biti još unaredjeniji u odnosu na batman-a (mreža i hvatanje objekata, plus njihovo bacanje). Mogu dodati spider vision/sence kao što je to bio slučaj u lego igrama i eto jako lepog mix-a. Plus kretanje po gradu sa bacanjem mreže na sve strane, može biti baš zanimljivo.

Nije isti studio, ali zato igre mogu po mehanici biti jako slične, što za igre sa superherojima opet vuče na pozitivnu stranu.

E sad malo i kometara vezanih za naslov teme.

Očekujem da MS pokaže barem neki novi IP zajedno sa Scorpiom (koji neće koštati preko 450 EUR), iskreno se nadam da će biti igara, a ne samo konzola.

Od Sony-ja ima toliko eksluziva u najavi, da boli navoditi iste, ali bi voleo da najave Bloodborne 2.

Od 3-rd party studija, RDR2 gameplay (GP), Destiny 2 GP, SW BF2 GP, COD WW2 neki duži i kvalitetniji GP.

I kao krem na tortu, neku igru sa totalno novom tematikom, za koju niko do sada nije pustio neki leak.

1 Like

Pazi ovako imam dosta godina i igre po filmovima i stripovima sam jos igao na segi i SNES-u davnih 90ih. Prvenstveno trazim kvalitetnu igru kojih u poslednje vreme ima sve manje. Batman igre au stvarno vrhunske-ovaj poslednji iskreno nisam ni probao…sta znam daj boze da naprave dobru igru

Ako misliš na Arkham Knight pod poslednjim, probaj ga obavezno, po meni možda i najbolji deo u celom serijalu.

Što se tiče superheroja i igrama po istim, nadam se da će Rocksteady i WB Montreal da se pojave sa nekim trailerima na E3 i prikažu na čemu to rade u tajnosti prethodne 2+ godine.

God of War getting an hour-long presentation during E3 Coliseum

2 Likes
1 Like

Citao sam da ce da prikazu novu Arkham igru na E3. :smiley:

1 Like

Arkham serijal je gotov. Ali možda najave novi Batman serijal.

Znam, ali neka radnja u fazonu kao Origins. Ko zna…

https://i.imgur.com/HZL4fYE_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=high

1 Like

Opa!

Lepo izgleda cover,ali igrica iskreno sumnjam da ce valjati…

Ja nikada nisam bio ljubitelj serijala, ali ima mnogoooo onih koji ovo jedva cekaju… Tako da sve zavisi od ukusa…
Jos malo o slici:
is a new multiplayer map from the prequel trilogy set on Naboo, in which the Clone Troopers will mount a desperate defense against the invading forces of the Separatist Battle Droids.