E3 2017: Očekivanja, nade i strepnje - Beyond Scorpio

Moze li mi neko izbaciti vremena kad ce biti uzivo e3 da se prati?
Jer menjam kolegu jutros pa sam mislio taman da mu trazim da mi vrati za par dana na e3.

Xbox bude uvek oko sest popodne, Sony u 3 ujutru, ne znam dal se ista menjalo ove godine.

Ovo ti je po naski - nasem vremenu

Subota:
10.6. u 21.00h - EA Play

Nedelja:
11.6. u 23.00h - Microsoft

Ponedeljak:
12.6. 06.00h - Bethesda (Inace trebala je biti u 04.00h ali su je pomerili u 06.00h)
12.6. 19.00h - PC Gaming Show
12.6. 22.00h - Ubisoft

Utorak:
13.6. 03.00h - Sony
13.6. 18.00h - Nintendo

Menjalo se MS(“Xbox”) je ove godine u 23h po nasem vremenu.

ispalti li se gledati sto eaplay?

Do sad se i nije baš isplatilo, jer mnogo pričaju a malo pokazuju. Naročito kad je Sport u pitanju. Oni i Ubisoft su najgori, bukvalno te uspavaju.

Mene jedino sto zanima je MS i Sony, ostalo…

1 Like

Moja ocekivanja

Kad smo vec kod toga, kada izlazi ova LEPOTA?

Sta je pc gaming show?

Show za PC gaming… …

10 Likes

Ima dobrih dekoltea :smiley:

hoce li biti neke eksluzive za pc ili kako?

Od e3 ocekujem da nece biti leakova kao prosle godine sto se ms konferencija cela znala po redu sta ce biti tacno sve.
A nadam se da ce objaviti tlou 2 datum izlaska, da cemo videti neku AAA ekskluzivu od ms, da 343i najavi H3A ili Halo MCC neku vrstu re-launcha uz izbacivanje igre za pc. Da ce ms da ozivi(da je oziveo) i da neko radi na fable.
Isto tako ne verujem da ce ista od ovoga gore biti.

I ono cega se najvise plasim je da ce sony da s*re o japanstinama(za mene je to sranje, svaka cast onom ko voli), a da ce ms da drvi k… oko rezolucije i 4k fps teraflops i ostalim zajebancijama.

HOCU H3A

3 Likes

Jedno godinu dana (više, nadam se) će morati da gaze po tom pitanju. Digital Foundry će od meni najomraženijeg da postane moj omiljeni YT kanal :joy:
Ja bih zaista voleo da vidim TLOU 2, prvi mi je deo u top 10 igara svih vremena i ne očekujem ništa manje od nastavka.

1 Like

Ajde sad, u poslednjih 10 godina su jedva pričali o “japanštinama”, jer ih je jedva bilo, pogotovu na E3. Sad kad je počela renesansa i trebaju da seru o njima. Biće ih ovde, već su rekli da će pričati o njima, ali ne mnogo. Više će ih biti na TGS i na Playstation Experience, kao i uvek. Sad su rekli da će na E3 biti Days Gone, Spiderman, God Of War, Gran Turismo i još iznenađenja.

Originally Posted by Time

Layden says the Japanese publishers are also coming back, listing off recent games like Resident Evil 7, Nioh, Nier: Automata, Persona 5 and Final Fantasy XV as examples. “That’s super important for us,” he says. “I think a lot of Japanese developers lost their way chasing the mobile games yen, if you will, but they’re coming back to console in a major way. And speaking of, we’ll have some big announcements at E3 in that precise vein.”

Sony PlayStation 4 Nears 60 Million Sold As E3 Looms | Time

Uvek imaš ekskluziva za PC, i ovde će biti o nekima od njih, prošle godine su dosta pričali o Dawn Of War 3, ali i o hardveru za PC.

Eh kad bi Sony opet najavio Silent Hill neprezaljeni. :smiley: Ili kad bi bar imao demo i dalje da se skine.

Ovo nisi smeo da kazes…Therr is no such thing as Skyrim 1/2/3/4/5…The Elder Scrolla V Skyrim…
A pre toga Elder Scrolls Oblivion/Morrowind/Dagerfall/Arena

Takodje sam u taboru koji ne bi voleo ni jedan leak, hocu sve da bude iznenadjenje :slight_smile:

Od igara cekam bilo sta od Halo-a, neku novi ip od MS-a, novi gameplay za God of War i prvi gameplay za Spidermana. Ne bih voleo jos da prikazuju TLoU 2 ako ce igra kasno izaci, bolje malo kasnije.

Ocukujem i nadam se ceni od 399$ za Scorpio

Sta je sa ovim Hype-om za Spiderman-a? Igra kao igra-nzm koja je igra po filmu-stripu toliko dobra sem Batman-a i Vulverina koji je bio prosecan…

Da li si igrao neku Spiderman igru do sad?

Većina je bila prosečna do ok, sa solidnim idejama, ali nisu bili kod razvojnih timova sa preteranim iskustvom i pedigreom. Sad kad na igri radi Insomniac, Spidey ima potencijal da bude zabavna igra i ispolirana igra. Možda u nekim stavkama nadmaši i Batmana, najpre u kretanju po svetu zbog svoje mreže.

Takođe, Spiderman kao lik je jako popularan, jedini Marvel lik koji bi imao veći hype oko sebe da najave njegovu igru jeste Deadpool. A on je već imao svoju igru. Da najave da Insomniac radi na Deadpoolu bi se internet zapalio.