E3 2016: Očekivanja, nade i strepnje - Here We Go Again

Prosle godine sam ispratio Bethesdu do kraja, sjecam se sunce izadli, ja stavio fallout shelter da se skine i otisao da spavam. Bukvalno situacija ljudi ustaju iz kreveta a ja idem u krevet.

EA - 22:00h moze!
MS - 18:30h moze!
Ubi - 22:00h moze!
Nintendo - 18:00h who cares :stuck_out_tongue:

Sve sto je posle 00:00h moze…repriza.

Ja realno najvise ocekujem Ubisoft konferenciju. Jes da imaju problema sa igrama pri izlasku ali ako pogledamo par godina unazad, Ubi jedini ima muda da krene sa novim AAA IP-jevima. Watch Dogs, Division, sad ce Amsterdam, nek su kakve su ali su barem nove fransize.

Jel bese ubi radi i For honor? To deluje odlicno.

Yup, Ubi i valjda bi trebalo u toku ove godine da izađe.

Taman do sledeceg leta da joj padne cena na 20-30$ pa da je odigram :smiley:

Sunce li ti tvoje, stalno se vrtis oko istih cena igara, tacnije na 20 - 30 dolara :stuck_out_tongue_winking_eye:…posteno :smile:

To je fora :smiley:
Full cenu dajem samo za Halo, Gearse i Battlefield. Igre u kojima imam 500+h :smiley:

1 Like

Posteno :wink:

1 Like

Full cenu dajem samo za pc komponente :smiley: :smiley:

2 Likes

Posteno :smiley:

Neki online retaileri su poceli da izbacuju Skylanders: Invaders verziju koja ukljucuje Crah Bandicoota i koja ce biti ekskluzivna za PS4. Pominje se da je izgleda Sony sklopio neki dogovor sa Activisionom u vezi Crasha i da je moguce da ce ga najaviti na E3

1 Like

Sta sam rekao :smiley: :smile:

I bas radi toga najvise zapoceo ovu temu: Vivendi preuzeo Gameloft i merka Ubisoft

Suskalo se ovih dana po drustvenim mrezama o tome da bi ga mogli videti(Crash-a) na E3…i cim sam danas procitao vest da se Vivendi vraca u gaming svek, posumnjao sam odmah koliko je sati - legendarni Crash :heartbeat: .

Ne znam bas koliko je to povezano sa ovim, Vivendi vec duze vrijeme pokusava da postane vecinski vlasnik Ubisofta, oko toga se i digla galama.

Ali novi Crash, kakav bi to bio win.

Samo takav WIN. Moze a i ne mora biti istina, ali znas kako kazu di ima dima ima i vatre.

[quote=“S.T.A.L.K.E.R, post:127, topic:10693, full:true”]
Ne znam bas koliko je to povezano sa ovim, Vivendi vec duze vrijeme pokusava da postane vecinski vlasnik Ubisofta, oko toga se i digla galama.

[/quote]Po meni je povezano, cim sam procitao da se Vivendi(a znamo ko je Vivendi Games…) vraca na scenu izdavaca i proizvodjaca igara…a Sony bas u isto vreme suska o novom Crash-u, mislim da u to i nije bilo tesko posumnjati… :smiley:

Inace ne vidim zasto se digla galama kad oni(Vivendi) vec imaju oko 18-19% dionica Ubisofta.

Kao što sam ti rekao u onoj temi, Vivendi nema veze sa Crashom, a Sony teasuje Crasha od 2013. Nije to tek sad palo ljudima na pamet. Vivendi Games ne postoji duže vreme. A loše bi bilo da Vivendi izmuva Ubisoft jer su u oni u poslednjih par godina pre napuštanja video igara imali loše igre i još goru poslovnu politiku. Ako Ubi sad ne valja, pod Vivendi će biti još gore.

Ontopic: Lično, ne volim te proklete Skylanderse i ostale Toys To Life igre. DLC u fizičkom obliku sa nekim ok gameplay. Kad sam video koliko traže za neke likove po internetu sam rekao da to nije za mene. Za nekog lika iz Skylanders je trebalo 50$ na eBayu. 50$ za igračku koja je beskorisna bez portala i igre. Pazi da neću.

[quote=“daemonkiller92, post:129, topic:10693, full:true”]
Kao što sam ti rekao u onoj temi, Vivendi nema veze sa Crashom, a Sony teasuje Crasha od 2013.

[/quote]Mozda nemaju sa Crash-om, ali imaju zato sa Activision-om…zato i nisam bas 100% siguran da nemaju niti sa Crash-om.

Šta te spopao taj Vivendi? Ne, nema nikakve veze ni sa Activisionom ni sa Crashom. Ništa se ne pitaju. Jedino u vezi sa igrama kada je u pitanju jeste Gameloft i možda Ubisoft. That’s it.

[quote=“daemonkiller92, post:131, topic:10693, full:true”]
Šta te spopao taj Vivendi?
[/quote]Gore sam rekao zasto, evo reply:

Kako nemaju veze kad su se spojili jos davnih dana sa Activision-om.

Ali dobro nemaju nikakve veze, stajem ovde sa pricom