E3 2016: Očekivanja, nade i strepnje - Here We Go Again

Vidis da je trend dosao dotle da nam guraju remastere konzola cak , sto je mnogo mnogo je :frowning:

1 Like

Meni je najveci promasaj ove generacije sto nisu odmah izbacili konzole sa podrskom 4K igara. Trebali su onda dignuti cenu konzola ali staviti 4K, pa ko hoce hoce…a ovaj NEO najveca glupost, pre smesno.
Ako su se vec odlucili i krenuli u izradu NEO-a sta sada nisu stavili 4K podrsku igara, sta sada uzmem NEO i opet nemam podrsku za 4K igre, ma bezi bre, FUCK OFF.
Nadam se samo da ce ovaj novi Xbox, sto se spominje, biti skuplji ali podrzavati 4K igre.

1 Like

[quote=“jahalang0112, post:65, topic:10693, full:true”]

A za xo nema sanse da se mnogo razlikuje od ps i da bude mnogo skuplji, ionako im ne cvetaju ruze.
[/quote]Da su pametni pa da izbace Xbox koji podrzava 4K igre, da vidis kako bi im procvetale ruze.

[quote=“jahalang0112, post:65, topic:10693, full:true”]
Jos mi nije jasno kako ce igre sa ps4 funkcionisati na NEO. Ako ne budu radile supicku, ja sam sa njima zavrsio.

[/quote]Spominje se update koji ce donijeti podrsku PS4 igara na PS4 NEO-u .

[quote=“jahalang0112, post:65, topic:10693, full:true”]
Jos mi nije jasno kako ce igre sa ps4 funkcionisati na NEO. Ako ne budu radile supicku, ja sam sa njima zavrsio.

[/quote]Spominje se update koji ce donijeti podrsku PS4 igara na PS4 NEO.

Istina! Ali ja se nikad vise nisam naigrao nego na ovoj generaciji, cak i u odnosu na vreme kad su igre bilie “jeftine”. Uvek sam imao nesto da igram, a sada vec imam igara na cekanju. Mozda na samom pocetku gde sam zbog skupe konzole mogao priustiti samo Forzu. Verovatno sto igranje originala i online znatno menja iskustvo, a i kad platis igru hoces sto vise da izvuces iz nje.

Umesto da sada 2-3 godine posle izlazaka konzola cekamo nove brutalne igre , mi cekamo novi hardver :frowning:

1 Like

U istom kosu sam bio sa Destiny-ijem, doduse ne bas toliko sati. Ima i toga, ali sam ja opet igrao samo ono sto sam hteo da igram, nikada nesto samo da bih ispunio vreme. Bitna je i cenjenica da je u prosloj generaciji postojao mnogo veci skok u kvalitetu grafike i samih igara u odnosu na prethodnu generaciju. Developerima su se otvorila mnoga zatvorena vrata i znatno prosirile mogucnosti. Skok u ovu generaciju se tako ne moze ni nazvati, vise je neki kratak korak napred.

Sve u svemu, prosla generacija je vec sada legendarna, dok je ova vec zaboravna, a tako je i tretiraju!

Uskoro na E3 najave novu generaciju, a Lordish vadi NES i Ps3 iz kutije. Ha…

Fuck that shit. Back to old school.

1 Like

zajedno sa novom generacijom i remasterizovan kompletan TES serijal u 4k. Lordish vraca nes i ps3 u kutiju i stavlja na limundo. :smiley:

3 Likes

Vjerovatno :joy:

Ja bi dodao još dva tima koji bi mogli da naprave zabavnu, ali verovatno ne savršenu, igru sa tematikom super heroja, čak možda bolje i od samog Rocksteady, jer, iako su dobre njihove Arkham igre, vremenom su me smorile i bilo mi je dosadno da igram kao Batman. Možda je to do lika, do dužine igara ako se ganja 100% ili nešto treće, nisam siguran, ali nisam imao volju da nastavim da ih igram nakon prelaska osnovne priče.

Elem, prvi studio koji bi rekao da bi mogao da napravi Super Heroj igru jeste Volition. Ono što su oni napravili u Saint’s Row 4 je meni bilo fenomenalno, i jedna od najzabivnijih Open World igara u poslednjih par godina. Osećaj dok letiš, dok trčiš po zgradama, kad koristiš vatru ili led da bi pobio gomilu protivnika, sa kombinacijom gomile ludog oružja, poput Dubstep Gun, Black Hole Generator i Analyzatora… Doduše, sumnjam da bi oni uspeli da naprave ozbiljniju igru sa tom tematikom od Saint’s Row, niti bi želeo.

I onaj glavni, Sucker Punch. Dovoljno je da se malo odigra Infamous, koji je sam po sebi u osnovi Super Hero igra. Oni bi mogli da naprave fenomenalnu Super Hero igru, ali je pitanje koliko bi slobode imali. Recimo, voleo bi da odigram Spiderman igru od njih, u kojoj ima moralni sistem, veliki grad sa raznim zonama za istraživanje i putovanje, i naravno UGC, tj. User Generated Content, koji je bio fenomenalan u Infamous 2, gde su ljudi pravili neke neverovatne stvari. Jednostavno, hoću da igram Web Of Shadows, koji bi napravio Sucker Punch. E TO bi bilo bolje od Batmana ili Supermana. Naravno, moraju da koriste Sony font za igru :smiley: Zar ne @Lordish? :slight_smile:

Ako se ispostavi da je istinita glasina da oni rade na Spiderman igri… Uff… To bi mogla biti mnogo interesantna igra. Mada, verovatno od toga nema ništa.

2 Likes

You read my mind bro… Svaka ti dala :smiley:

DR4 potvrdjen

1 Like

Ne zna se jos uvek nista, saznacemo na e3

Ima raznih nagadjanja al nista zvanicno ne znamo,tako da je sve moguce.

Bice sto posto, kao i treci deo. MS ce svim silama da gura Windows 10.

Xbone je siguran, pc verovatno a ps4 veoma malo verovatno. Ja to tako vidim :smiley:

Only on Xbox One…and Win 10 :stuck_out_tongue:

Xbox one je win10 :smiley:
Vise nema xbox one exclusive, sad je samo xbox exclusive :smiley: