E3 2016: Očekivanja, nade i strepnje - Here We Go Again

Ma nisu gluposti zezam se malo, al mi nisi ni blizu zanimljive igre kao RDR

stoji :slight_smile:

Mene bi najviše obradovala najava nekog novog Rayman-a, a voleo bih da vidim i da se radi na Portal 3 igri.
A ne bi me čudilo da vidimo i nešto oko Forza Horizon 3 igre…

2 Likes

Ti obozavas quote-at samog sebe svako malo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

Bacio bih novčanik o ekran sa kojeg bih pročitao zvaničnu najavu te igre :laughing:

2 Likes

Sad sam se neceg novog setio…
Ocu Bulletstorm 2 !

Slabo pratim rumore, potencijalne i potvrdjene igre, ali jedva cekam E3. Nadam se nekim dobrim iznenadjenjima koja se nece cekati dugo. Zivo me zanima sve ovo oko novih konzola sta ce ispasti, mada smo istina komotno mogli bez toga. Tesko je ostati nezainteresovan za novu igracku jbg.

MS:
Vidim neko pominje Halo 6. Mislim da nema nista od toga ove godine, Halo Wars 2 je najavljen i bice price za njega, a mene to uopste ne zanima. Doduse, mozda najava za neki dobar Halo 5 dlc, ili kao sto neko pomenu Halo 3 remaster.

Znaci, Halo Wars 2, Gears of War 4 i Battlefield 1 gameplay zagarantovan. ReCore gameplay najverovatnije, moguce i od ScaleBound-a. Mimo toga nemam pojma i nadam se dobrim iznenadjenjima, bez toga nista.

Sony:
Horizon Zero Down, novi Call of Duty garantovano. Najverovatnije novi God of War, i konacno da objave tacan datum izlaska za Last Guardiana, ako opet bude samo godina u najavi, bice vise nego smesno. Mimo toga nemam pojma i cekam iznenadjenja.

Pored Uncharteda, PlayStation sa Horizonom i GoW-om bi vec bio primamljiv i mogao bi ozbiljno da se uzme u obzir, naravno Neo verzija.

Najbolje bi bilo da nista od toga ne najave i ja da nemam muku. Skromno, nema sta :slight_smile:

Stvari koje cekam - Crowfall & Camelot Unchained & Pathologic - se desavaju krajem godine ili (verovatnije) u 2017oj, tako da cu svoja razocarenja imati nesto kasnije nego ostali :grin:

Nema veze sto izlazi Halo Wars 2 ove godine sa Halo teaserom. Vec se desavalo da na istom E3 najave 2 halo igre, tj o jednoj bude vise reci, a o drugoj samo teaser(primer Halo 5-MCC). Zato se mnogi nadaju da ce biti Halo 6 teaser sada.
Ono sto se zna u vezi Halo je da izlazi Firefight krajem juna, pa ce sigurno biti i o tome reci na e3.

Je li moguce da niko novi Metro ne pominje? Zivim za ovogodisnji E3 samo zbog njega.

Meni licno Metro predstavlja samo jedan prelazak. Ne mogu ga se nakanit jos jedanput obrnut, ne daj boze nakon toga jos jedanput…

Jedino da naprave open-world, poput Fallout-a i Stalker-a…

Pa i rekli su da ce sledeci Metro biti open world.

Halo Wars 2 + Halo 3 remaster i eto ti 2 igre :slight_smile: Mogu da se kladim da nece nista biti za Halo 6, jednostavno je suvise rano. A to je opklada koju bih rado izgubio!

To i ja mislim, mada nikad se ne zna. I Halo 5 je teasovan 2013e, a 4ka je izasla samo godinu dana ranije(i manje). Ja se nadam remasteru trojke :slight_smile:

Naleteh na ovu temu, pa me interesuje šta vi mislite. Ja bih lično bio oduševljen, mada smatram da bi trebao veto da se stavi na sve video igre bazirane na superherojima u pogledu toga koji razvojni tim može praviti dotične. Jedan i jedini: Rocksteady. U komentarima vidim i zašto je WB Montreal ok, valjda imaju tim koji je 4 puta veći nego tim u Rocksteady-ju, no dobro, nadam se da će ovaj E3 biti prepun iznenađenja, uključujući i ovo …

Zapravo ja mislim da bi možda WB Montreal možda napravio i bolju Superman igru od Rocksteadyja, i pored toga što je Rocksteady napravio najbolje Batman igre ikad, koje teško da će neko nadmašiti, bar ne u skorije vreme.

Ono što je u Originsu bilo bolje nego u ostale tri Batman igre su Boss bitke, a mislim da će to biti važan faktor kod Superman igre, jer je malo glupo napraviti igru gde se besmrtni Superman sa moćima bori protiv hrpe henchmena.

Voleo bih da WB napravi Superman i Flash igru, a da Rocksteady napravi Green Arrow igru.

1 Like

Superman-a je malo teze izvesti u video igri. Ipak je on bozanstvo… Treba to doslijedno prenijeti u igru. cough N64 cough

Mislim da bi WB uradio cudo sa Green Arrow. Nista nedostizno poput bozanske moci uglavnom…

Ali šta ako bi Superman bio onesposobljen, tipa neki tornjevi raspoređeni po gradu (nalik na one koji ometaju bat signale/skenere), pa on ne može u potpunosti da koristi svoje moći dok ih ne isključi (taman kad ih isključi ide final boss battle :smiley:). Ne znam, čini mi se da ima potencijala, a i zadivljujuće je koliko je detaljno odrađen ovaj post sa reddit-a, lik ko Šerlok :laughing:

Ja jos pokusavam naci razloga da opravdam kupovinu sadasnjih konzola, sem Witcher-a… I tako, prodje generacija u osrednjim naslovima i remasterima… Shame…

1 Like