E3 2016: Očekivanja, nade i strepnje - Here We Go Again

Da, slazem se u potpunosti.

Mada ako gledas Skyrim je druga najiscekivanija igra za bc, a nigdje je na vidiku. Ko zna, mozda rade na remasteru…

Watch dogs 2 mozda ? Ja bih voleo nesto da vidim/cujem o toj igri :slight_smile:

Iako su shitty company, jedini koji nas mogu iznenaditi sa necim novom su Ubisoft. doduse vec je amsterdam leakovan tako da to je valjda to nesto novo za ovu godinu.

Moguce da ja malo kasnim sa vestima, ali bas sam se iznenadio kada sam cuo da EA nece imati konferenciju na sajmu, vec nesto zasebno. Ucestvovace na E3, ali nece imati konferenciju.

@Lynx imace svoju konferenciju dan pred E3 ja mislim na kojoj ce prikazati sve sto bi i posle MS konferencije na E3 tako da ti je svejedno realno.

A sto se mojih ocekivanja i nadanja tice, ocekujem:
1: Teaser za Halo 6 ili Halo 3 anniversary
2. Gears 4 Horde i jos single player-a
3. Nove backward compatible naslove, multi-disc igre
4. Battlefield 1 beta datum
5. Nesto od Rockstar-a, Bully, RDR(prvi deo nisam nikad presao, to cekam u BC najvise), Gta V Single player DLC ili neki novi IP…
6. Novi Crash Bandicoot, Spyro ili tako nesto od sony-ja…
7. Ovo je nerealno ali se suskalo, a to su nintendo igre na xboxu, bilo je suskanja o tome ranije, sad se opet ovih dana spominje na redditu, a i na twitteru je neko iz MS rekao da nas ovaj E3 ocekuje vece iznenadjenje nego Backwards Compatibility na proslom.
8. Scalebound vise informacija o igri
9. Nesto o Fable, mozda novi studio koji ce raditi na Fable 4
10. Last of Us 2 Teaser

NX je zapravo Nintendo Xbox, i dobijas tablet preko kojeg mozes da se uvezes i igras igre na Xboxu. Mind=blown

A sto se tice najava, nisam nesto optimistican. Svi ce najaviti po jedan remaster, jedan nastavak poznate fransize, i jedan CG trailer koji najavljuje igru za koju je tek poceo development. Eto, vidjenje jednog pesimiste

Ove godine očekujem dosta toga, ali mislim da će se malo toga obistiniti, nažalost.

Od svega bih najviše voleo da najave Darksiders 3, ali mi se čini da su za to male šanse, pored toga bih voleo da Rockstar najavi RDR2 i remaster RDR1 za konzole i PC.

Ne ocekujem previse u smislu da ce neko najaviti neku novu franchisu. Nadam se RE 7 ,a voleo bih da vidim i gameplay iz RE 2.Ako se dobro secam demonkiller92 Atlus je najavio pre par meseci Persona 3 rimejk za Vita konzolu tako da bi sad mozda mogli objaviti i datum izlaska.

Ma meni je dovoljan samo God of War 4 i ja presreTaN. Mislim ima tu naravno jos par igara koje me zanimaju ali ne kao GoW 4.

EDIT: Lazem, sad se sjetio Forza Horizont 3, njega ocekujem rame uz rame sa GoW 3.

1 Like

God Of War 4 - jedina igra koja u ovom trenutku moze da nadmasi Uncharted (graficki). Kad se God of War 3 pojavio, Uncharted 2 je izgledao kao crtani film. go figure :smiley:

Nope, nisu to najavili, mnogi su se nadali jer je ipak 20 godina postojanja serijala, a i dalje nema definitivne verzije Persona 3. Bilo bi fenomenalno, ali se ne nadam previše, najverovatnije će da najave 3 i 4 kao deo PS2 Classics za PS4.

I tako ljudi, normalni ljudi, ocekuju nove igre i nastavke fransize, a ja cekam remaster ili bc TES igara…

3 Likes

Zato ti i ne uzimaš naloge i ostale gluposti :smiley: I ja čekam remaster Demon’s Souls, Definitivnu ediciju Persona 3 i još mnogo drugih, mada, ni ja nisam preterano normalan, tako da nisam baš merodavan :smiley:

1 Like

Ja očekujem više info-a i možda neki gameplay za Gears of War 4,Battlefield 1 i Mafia 3.Nadam se da će prikazati nešto o Halo 5 (info za Warzone Firefight)

Skyrim na x360, PC, Ps3, imam ga instaliranog i na laptopu, i ja cekam bc ili remaster … :slight_smile:

It’s a new type of sickness!

Please be RDR 2,Please be RDR 2,Please be RDR 2,Please be RDR 2,Please be RDR 2,Please be RDR 2, :smiley:

http://www.dualshockers.com/2016/05/18/rockstar-games-revealing-exciting-projects-soon-take-two-releases-financial-results/

2 Likes

Bit ce! Wooo-ho!

Imam osecaj da ce biti neka glupost tipa LA Noire 2 ili novi Bully koje cu ja opet odigrati al necu biti ni blizu nahajpovan kao sto bih bio za RDR 2 :smiley: Al moram priznati da bih voleo kad bi nekad uradili i novi Midnight Club iako od toga nema nista sigurno …

Ne znam zasto si okarakterisao LA Noire i Bully kao gluposti ali ok :slight_smile: La noire 2 nece biti sigurno a Bully 2 mozda i bude :slight_smile: