E3 2016: Očekivanja, nade i strepnje - Here We Go Again

@ninja da li imate u ponudi bioskopsko platno? Kad je vec bal… :smile:

2 Likes

…i moze li placena postarina :smiley:

edit: sad gledam na kp, tv od 43" 4K za 460 EUR. Pa dosta su vec pale cene, ocekujem za jos dve godine dobar pad.

I tako su poceli izgovori…

Sad jos samo da ubedis zenu zasto je njoj u stvari neophodan taj TV. :smile:

2 Likes

Samo pazi na refresh rate, ima dosta entry lvl 4k televizora, a čim krene malo brža akcija na njima, nastaje zamućivanje slike i štucanje. A to je prejeftino, ako je solidan 4k tv u pitanju.

To je prvi na koji naleteh LG 43UF640V UHD 4K

Ali ozbiljno sam mislio da su mnogo skuplji…mislim i dalje je to skupo i nepotrebno ali eto…

1 Like

http://4k.com/tv/lg-uf6400-review-4k-ultra-hd-smart-tv-43uf6400-49uf6400/

Zbog nas kakvih?!
Pa lepo čelnik Xbox-a govori: “Ako nemaš 4k TV, Scorpio NIJE za tebe”.
Ne znam šta ti tu nije jasno, samo debatiramo o tržištu, a ako samo malo bolje pogledaš i pročitaš naše prethodne post-ove, mi isto kukumačemo ko to ti i voleli bi da se ništa ne menja za nas konzolaše.
Samo bez napadanja moliću lepo.

1 Like

Zar stvarno verujes u to sto on prica ? Govorio je i za igre only on xbone pa eto dokle danas stigosmo :smiley:

Los! 0 bodova

Nista, trazim drugi. Koliko vec danas cu da narucim 4K televizor…daj…daj…daj te piksele :joy:

1 Like

Ja samo znam da moj PC iz 2009-te vecinu sadasnjih igara pokrece u 1080p. Neke starije igre i preko 60fps. Dok moj, “prelijepi”, XO Borderlands iz 2012 ne moze drzati ~40-60fps…

Promjena? Promjena.

Samo mi se cini ne prema konzoli.

Zaboravio si da kazes da tvoje pare nece videti. :smile:

PS> beeeeee

1 Like

Moje ce vidit. Pa cu opet kukat dogodine… :joy:

1 Like

Ajde i da se složim, ali sad ja tebe da pitam, da li misliš da će čovek kojem je primarni cilj na poslu prodaja i održavanje brend-a u plusu na tržištu da kaže potrošačima da ne kupuju nešto iz interesa? Obrnuta psihologija? Ne bih rekao, ali opet - ko zna, možda si u pravu.

Really? Ne, stvarno - really? Lik koji je povratio Xbox One iz mrtvih, pokrenuo prodaju, ubacio BC, jedan od većih kenjatora? Lik koji je javno rekao, što je veoma veoma retko, da njihov brend pati i da su izgubili trku u prodaji od Sony-ja. I on kenja? Lik koji je zahtevao od svakog predstavljača, tima, kako god na E3-ju da prikaže gameplay, a ne samo cinematic trailer. Kenjator? 'Alal ti vera čoveče ako tako misliš.

Vidim ja da polako konverzacija kreće u nekom uvrnutom pravcu, pa ću vas samo pozdraviti. Zdravo bili dobri ljudi.

2 Likes

Daj molim te specifikacije tvog PC-a :joy:

Poraz je sportski priznati, ali u sportu. U korporativnom svetu je to necuveno i treba da se ceni. A nikako ne mozemo znati kakva bi bila prodaja da nije Phil dosao, ali je okrenuo stvari u pravom smeru sto je najbitnije za one koje su vec kupili i planirali da kupe. To sto ljudi nisu kupovali kao drugu konzolu nije apsolutno merilo uspeha.

Nego eto necemo vise nastavljati…vraticemo se na mnogo puta prezvakanu temu, sto nikom nije cilj.

Sto, hoces kupit? :wink:

GTX285 (najjaca single GPU kartica u to vrijeme, 450$ samo ona placena)
Q9400
8GB Ram DDR2
P55 - Gaming maticna

I koliko puta ja trebam pisat “Overlord” svoju specifikaciju? Listaj forum, 'bem ti ljenost :expressionless:

Necu :smiley:
Stvarno prava masina u svoje vreme, isplatilo se koliko vidim svaku paru :wink:
Da listam forum kako bih nasao specifikacije tvog kompjutera, no please :smiley:

A ja mogu pisat ponovo? Motherfucker… Deadpool-ovim glasom :expressionless: :smile:

E sad se setim , nisu nista prikazali vezano za Shenmue 3, a to je bila jedna od iscekivanijih igara na ovogodisnjem sajmu , takodje nista ni od najave nove igre iz kuhinje Rockstara .

Po meni ovo je bio najslabiji E3 u poslednjih 7,8 godina od kad ja pratim ovaj dogadjaj , mislim da iako je Sony malo izvukao stvar mozemo definitivno reci da ovogodisnji E3 nije ispunio ocekivanja.

Rockstar nikad i ne najavljuje svoje igre na E3, tako da pretpostavljam da to niko nije ni očekivao. Napraviće oni bombu kad god da objave najavu igre, ne treba im za to E3, isto važi i za CDPR.